"Влад” - новият румънски сериал по бТВ - тема 2

  • 34 036
  • 647
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 4 630
Само аз ли гледах финала. Влизам да чета отзиви и никой не писал. Който е гледал оригинала да каже какво става по нататък. За втори сезон сигурно година ще чакаме.

# 616
  • Мнения: 35
Само аз ли гледах финала. Влизам да чета отзиви и никой не писал. Който е гледал оригинала да каже какво става по нататък. За втори сезон сигурно година ще чакаме.

Доколкото си спомням от оригинала, Тудор спасява Бебе от бомбата и така му печели доверието отново. Мисля, че го предупреждаваше предварително по телефона. Не знам дали румънците няма да се отклонят от оригинала. Утре започват втори сезон при тях и ще можем да се ориентираме от трейлърите в социалните мрежи.

# 617
  • Мнения: 4 543
Да, в турския сериал Рижият(Пеликана) се оказва предател, работещ за враг на Касапина. Сарп/Тудор спасява Бащицата като го предупреждава за бомбата и става най-довереният му човек. Интересното тепърва предстои и с Чомак и с цялата групировка.

# 618
  • Мнения: 5 926
Може ли спойлер какво става най-накрая с Касапина? В затвора ли влиза или? И с жена му?

# 619
  • Мнения: 27 912
От телефона не мога да сложа спойлер. В оригинала касапина ,кебапчията влиза в затвора. Има кошмари и видения. За жена му не си спомням. Има хубава сцена между братята и семейството, когато отиват на посещение при Умут.

# 620
  • Мнения: 35
Жена му май го предаваше в полицията, понеже той я изгони и искаше да й вземе детето, но не помня защо се скараха.

# 621
  • Мнения: leet
Знам, че по темите винаги има някой сърдит заради спойлери и слагам в скрит текст. Лично аз ги обичам и са ми любими.
Някои основни линии
Скрит текст:
Давид също лежа в затвора.Костую умира, Вера умира. Джошкун беше в оригинала, тук не помня името. Този, дето държи децата просяци е жив. Прави се, че има амнезия и разиграва Тудор и Давид. Серджо е пратен да убие Тудор, но някой стреля и Вера се хвърля и спасява Тудор. Точно беше разбрала, че са братя и аха да каже и бум. Илинка чака Давид от затвора. Братята са щастливи заедно на финала.

# 622
  • Мнения: 1 479
Ооо, и аз го гледах финала! Хареса ми актьорската игра, особено Пеликана се раздаде. От 2ри сезон очаквам малко да го променят от турския, нямам търпение да го гледаме в българския ефир. Ще го следя и в Румъния, въпреки езиковата бариера! И доколкото разбрах актрисата, играеща жената на Инженера във Влад, ще участва в новия сезон. Не си спомням много, но толкова женски роли нямаше в продължението на турския сякаш🤔

# 623
  • Мнения: 1 392
А къде може да продължим да  гледаме филма?

# 624
  • Мнения: 4 543
В оригинала Касапина влиза в затвора и там се самоубива след като има видения с комисаря и дъщеря си, които го   подтикват да си сложи въжето.

# 625
  • Мнения: 1 479
А къде може да продължим да  гледаме филма?
Вероятно някой пак ще ги качва епизодите в руския сайт OK.RU

# 626
  • Мнения: 4 311
Днес изгледах финала 2 пъти. Не знаех, че вечерта ще дават два епизода. И доста се ядосах.
Но не разбрах кой беше заловил Пеликана, Серджо и още един хубавец в някакво мазе? Та оттам дръпнаха Пеликана и го заведоха при онази жена?
Сцената с тези тримата изобщо ми се губи и как се озоваха там?

# 627
  • Мнения: 1 479
Днес изгледах финала 2 пъти. Не знаех, че вечерта ще дават два епизода. И доста се ядосах.
Но не разбрах кой беше заловил Пеликана, Серджо и още един хубавец в някакво мазе? Та оттам дръпнаха Пеликана и го заведоха при онази жена?
Сцената с тези тримата изобщо ми се губи и как се озоваха там?
Пеликана говори с Бебе и го излъга, после тръгнаха. Жената е била дъщерята на Констанцеану.

# 628
  • Мнения: 4 311
Да, но преди да говори с нея бяха тримата в едно мазе, вързани.
В по-предната серия сякаш Бебе ги натири като отвлякоха Вера. Обаче нещо ми се изгуби.
Касапина му казва "Серджо е при теб".. и се зачуди.
Нещо изпуснах тука.

# 629
  • Мнения: 4 630
* vera Бебе ги прати да търсят Тудор. Пеликана се обади на Серджо да отиде с тях, като се беше оговорил с един който пази къщата да сложи взрив в колата. Бебе не го познаваше, даже му каза да се качи в колата, но го спаси това, че отиде за тел. Пеликана като тръгнаха и на улицата работници с пистолети ги спряха и ги отвлякоха. Появи се една жена при Серджо и ги затвориха в мазето. Пеликана знаеше, защото беше планувано и жената като го извика при нея се обадиха на Бебе по тел да дойде  го спаси, като му каза, че са ги отвлякли и че е Тудор  и после започна да чака обаждане че колата е гръмнала с Бебе вътре.

Общи условия

Активация на акаунт