"Влад” - новият румънски сериал по бТВ - тема 2

  • 34 044
  • 647
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 312
Благодаря!
Ей този момент ми липсваше
"Пеликана като тръгнаха и на улицата работници с пистолети ги спряха и ги отвлякоха. Появи се една жена при Серджо и ги затвориха в мазето"

# 631
  • Мнения: 1 480
А къде може да продължим да  гледаме филма?
Вероятно някой пак ще ги качва епизодите в руския сайт OK.RU
Martitedi, ето линкче към епизод 1 https://ok.ru/video/4764840954547

# 632
  • Мнения: 4 630
Ех да имаше и превод.

# 633
  • Мнения: 1 392
Дааааа . Дано излезе някъде с превод!! Че така само картинки!

# 634
  • Мнения: 4 312
На мен пък не ми тръгва изобщо

# 635
  • Мнения: 4 630
Здравейте препоръчайте нещо подобно на Влад и Кланът.

# 636
  • Мнения: 1 480
Здравейте препоръчайте нещо подобно на Влад и Кланът.
Здравей! Сещам се за "В сенките", в него участват актьорите в ролята на Костойо и Илинка от Кланът. Излъчвали са го по HBO, но сигурно някъде са качени епизодите му.

На мен пък не ми тръгва изобщо
Какво ти изписва като цъкнеш линка?

T.Valcheva, при теб отваря ли се?

# 637
  • Мнения: 5 933
Отваря се, да Simple Smile Аз там го гледах, мерси много. Нямам регистрация в сайта.

# 638
  • Мнения: 1 480
Погледна ли епизода от неделя, тези са решили да не снимат сцени на Вера и Тудор, май втори сезон ще се нагледаме само на Бебе Sad

# 639
  • Мнения: 5 933
Погледна ли епизода от неделя, тези са решили да не снимат сцени на Вера и Тудор, май втори сезон ще се нагледаме само на Бебе Sad
Погледнах и се чудя какво не е наред, дали не е заради този Ангел режисьорът? Не ми се струва и логично след всичко преживяно, очаквах най-малкото да се прегърнат, а те говорят от разстояние от първи епизод и почти няма сцени между тях. Ако е до край така ще се замися дали да го гледам въобще.

# 640
  • Мнения: 4 630
А пък аз днес съм направо като попарена. Влад 4сезона изгледах на веднъж и така свикнах с персонажите , че днес направо се чувствам като при раздяла. Трябва спешно да намеря нещо подобно филм в който има всичко...

# 641
  • Мнения: 5 933
О, това чувство ми е познато! Означава, че наистина ти е харесал сериала, но при опит знам, че когато се опита да се замени не се получава, дори да попаднеш на нещо хубаво няма да можеш да го оцениш. По-добре си гледай пак Влад, отделни сцени, музика, докато мине това състояние хаха Simple Smile)))))

# 642
  • Мнения: 1 480
О, утре 16 часа включи Бтв Лейди, и недей го мисли толкова 😂

# 643
  • Мнения: 4 630
Пази Боже ако тръгна да превъртам старите епизоди съвсем ще съм изтрещяла. По скоро ще седна да уча румънски, че да гледам Кланът. Той като свърши и разбрах, че има и втори сезон.. Аууу добре че Влад ме спаси тогава. Та затова търся нещо съвременно подобно, ама да не е много сезони.

# 644
  • Мнения: 1 480
Пази Боже ако тръгна да превъртам старите епизоди съвсем ще съм изтрещяла. По скоро ще седна да уча румънски, че да гледам Кланът. Той като свърши и разбрах, че има и втори сезон.. Аууу добре че Влад ме спаси тогава. Та затова търся нещо съвременно подобно, ама да не е много сезони.
Оф, разбирам те отлично, и аз тези дни съм се запалила по един сериал на Нетфликс, "Отмъщението на Аналия", от чакане на суб полудявам

T.Valcheva, ако и ти ме оставиш, аз с кого ще коментирам, я кажи

Последна редакция: ср, 15 мар 2023, 00:45 от ThankYou

Общи условия

Активация на акаунт