Астрология - 21 тема (преди да попитате - прегледайте 1 пост)

  • 36 993
  • 746
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 423
Знаете, не всеки аспект се проявява по един и същи начин винаги и във всяко отношение. Тригонките и секстилките често може да дават симпатии. При всеки се отразява различно. Според мен най-силно привличане с Марс-Асцендент се получава при близък съвпад или опозиция. Но също така тези аспекти бързо могат да преминат и в досаждане, в обиждане, в насилие, и т.н. Зависи и от човека и от Марса му, но може да нарани физически Асцендента ако толкова му е акъла и силното привличане не му се отразява нормално. Варианти всякакви. Това дори не е изключено и с позитивните аспекти. Така че, не се захващайте за един аспект, или няколко. Има доста фактори, които дават влияние.

# 496
  • Мнения: 371
Здравейте!
Дали някой разполага с координати на Alpha Tauri?
Ще съм много благодарна!
Вариантът лични съобщения отпада.
Благодаря ви!

# 497
  • Мнения: 301
Здравейте!
Дали някой разполага с координати на Alpha Tauri?
Ще съм много благодарна!
Вариантът лични съобщения отпада.
Благодаря ви!

Алдебаран? ако е тази звезда около 9°47 близнаци тропически

# 498
  • Мнения: 371


Благодаря Ви, колко интересно е станало. Аз питах за връзка с човека, който използваше този никнейм тук. Вие сте ми отговорили точно, но за Звездата!
Благодаря Ви!


Здравейте!
Дали някой разполага с координати на Alpha Tauri?
Ще съм много благодарна!
Вариантът лични съобщения отпада.
Благодаря ви!

Алдебаран? ако е тази звезда около 9°47 близнаци тропически

Последна редакция: сб, 02 юли 2022, 14:19 от AnnaGaudi

# 499
  • Мнения: 301


Благодаря Ви, колко интересно е станало. Аз питах за връзка с човека, който използваше този никнейм тук. Вие сте ми отговорили ропно, но за Звездата!
Благодаря Ви!

Да, наистина интересно! Не знаех, че има такъв ник тук. За мен беше добро напомняне, особено точно сега, защото живея в чужбина и на релокационната ми карта оста ИЦ/МЦ е в съвпад с Антарес / Алдебаран, определено има влияние. Някой друг ако има впечатления може да сподели.

# 500
  • Мнения: 1 289
Единственият начин да се свържете с него, е да му пишете му на ЛС, в другият сайт, в който гледам сте се регистрирала. По-често пише там, отколкото тук.

# 501
  • Мнения: 371
Единственият начин да се свържете с него, е да му пишете му на ЛС, в другият сайт, в който гледам сте се регистрирала. По-често пише там, отколкото тук.
Да, регистрирах се, благодарение на добър човек оттук, който ми даде информацията за другия сайт!
Благодаря и на Вас, че се включихте!

# 502
  • Мнения: 1 289
Дай Боже всекиму да попадне на добри хора.

Последна редакция: сб, 02 юли 2022, 13:31 от starinthenightsky

# 503
  • Мнения: 371
Дал Бог всекиму да попадне на добри хора.

Това е наистина едно добро пожелание!
Дай Боже и на Вас!

# 504
  • Мнения: 1
Здравейте, възможно ли е в моята натална карта да се види психичното здраве на сестрата на майка ми? И в кой дом/планета да гледам? Или инцидентът, който се случи последните дни, както и евентуалното му развитие, как да се постъпи правилно?  Прочетох по-нагоре в коментарите за силна родова подкрепа и се замислих защо е така, защо на едни хора им върви във всичко, както и на близките им, а други имат дори проблеми, които сами си създават.

# 505
  • Мнения: 3 279
За трети човек много сложно може да се види във Вашата карта, който при това не е родител.
Най-добре ще е, ако се знае часът на раждане, това да се види или в картата на майка Ви /за нейната сестра/, или директно в картата на лелята. В картата на майка Ви може да има указания за проблем с роднина. В пъти повече информация се извлича директно от картата на човека, за когото се пита. Това е принципът в астрологията.

Има, разбира се, методи, които включват отброяване на производни домове, съответно Вашите лели и вуйчовци по майчина линия ще са във Вашия 6ти дом. Но тази информация ще е непълна, ако не се работи директно с картата на човека, който Ви интересува.

# 506
  • Мнения: 183
Здравейте отново,преди месец имах питане относно дата за гинекологична операция и много благодаря за споделеното от вас мнение -всичко е наред след нея..искам да попитам кой може да помогне относно казус на  дъщеря ми,разбира се ,ще заплатя консултацията(отношения и бъдещо обучение касае...)

# 507
  • Мнения: 155
Здравейте, има проблемна бременност в първите месеци. Според наталната карта с транзити към момента, предстои ли аборт? Благодаря!

# 508
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Здравейте , интересувам се от лична астрологична прогноза.
Моля да препоръчате към кого да се насоча ?

# 509
  • Мнения: 3 279
Вижте в една от съседните теми – "Били ли сте на астрологична консултация? Препоръчайте астролог".
В нея съфорумците от астрологичния раздел споделят впечатления от консултации с различни астролози.
Най-добре е с лична препоръка – от приятел, близък, добър познат. Иначе, ако разчитате на публични оценки, мненията за един и същи астролог понякога може да бъдат и противоречиви, винаги има субективен момент.

Изборът на подходящ астролог зависи и от личните Ви потребности, както и от очакванията за начина, по който да протича консултацията – повече конкретика ли искате, или някой да Ви изслуша с емпатия и разбиране, да се води диалог с въпроси или в дистанционна форма, и т.н. Прогнози по конкретни теми ли Ви интересуват, или психологически портрет и да се говори за личния потенциал... Неслучайно са го казали хората – за всеки влак си има пътници, съответно за всеки клиент – подходящ астролог. Успех!

Скрит текст:
За прогноза не търсете астропсихолог, макар че голяма част от практикуващите са от това направление.

Общи условия

Активация на акаунт