Астрология - 21 тема (преди да попитате - прегледайте 1 пост)

  • 37 089
  • 746
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 055
Ретроградния Юпитер ще прави хубав аспект с У5 ,но ще е ретро,та може ли да довее някой бивш на хоризонта?
Преди 10г имах същия аспект и се появи нов мъж,а бях обвързана. Сега се чудя как ще се изяви


Да питам и в хорарите кой дом гледате за сексуални отношения? Знам,че има спорове между 5/8д ,но като че ли с 8д по-реални ми излизат нещата. Какви са ви наблюденията?

Последна редакция: вт, 09 авг 2022, 15:45 от Yan25

# 706
  • Мнения: 1 120

Sani.. След като имаш импулс, явно е назряло.... бих действала веднага. По време на ретро Марса ще има и Слънчево и после Лунно затъмнение, все предпоставки за различни напрежения.
Аз на ретро Марса хич не му се радвам, на мен ми е У на 10 дом и очаквам отново големи предизвикателства в службата. А в комбинация и с квадрата към Нептун и Юпитер, със сигурност ще има събития.

По време на цялата ретроградност, ще трябва много да се внимава какво се мисли, говори, как се действа какво се прави.
Общуването, намеренията, целите ни ще бъдат изпитвани.

Благодаря за коментара!

Говори ми, предстоящото пълнолуние на 12,08 ми е в идеален, точен съвпад с тъпият ретрограден марс в натала и квадрат към луната. Вече започвам, да се стягам за безсънни нощи и дано е само това. Луната У9, а е в 1д. Марс е У6, а е в 3д.

По другата тема меркурий ми е в квадрат с нептун, даже част от тао и не си и помислям, да говора пред публика, пълен блокаж съм.

Последна редакция: вт, 09 авг 2022, 16:57 от Sani..

# 707
  • Мнения: 787
Cafe, различни могат да бъдат конфигурациите, които показват срамежливост пред публика/хора, изяви, т.е т.н. "сценична треска".
Например, Слънце в 8 дом, но зависи на кой дом е управител.
Виж У на 3 дом къде ти е, какви аспекти има към 3 дом , виж си Меркурия, как са разположени У на 10 и 7 домове, какви аспекти има към 10 дом.

Да, слънцето ми е в 8 дом Simple Smile и е управител на 1-ви.
А пък за 3 дом познайте - управител е Меркурий.

# 708
  • Мнения: 427
Maidmer, като цяло живота на хората не ме интересува, не държа ана грам да знам най-малко пък да събирам инфо.
Какво ме предразполага към другия човек, да разбирам какво ме привлича? - Комплексно е, да можем да общуваме и да е интересно за двама ни, ревност ако има да е поносима, да не е обсебващ, мрънкачи не търпя, силен като личност, така да се каже да не бъда повече мъж от мъжа до мен, успял, да държи на думата си е много важно за мен. Темперамент и страст също трябва да има ако може в големи дози🥳

Как се чувствам когато харесам някой е добър въорос. Не харесвам някой за ден, два, държи ме много време случвало се е и години, ( това беше изключение) обичам ли обичам изцяло, дълбоко (имаше случай в който съжалявах, че съм отдала толкова енергия за нещо което не си заслужаваше ама грам)но приключа ли значи е приключено. Не правя драми, скандали, рязко категорично слагам край.
Но човек с годините се променя учи се от грешките си така да се каже и слава богу.

Дали проучвам хората- Не бих казала, но усещам настроенията им, знам кога мога да се пошегувам примерно и кога не им е до това без нищо да казват.

Катеричке, на мен по-сидерал АСЦ от Лъв минава в знака Рак, луната в накшатра Ашлеша в 4Д заедно с Венера и Сатурн. Но прочита по-сидерал зная , че е друг и не съм сигурна, че ще мога да интерпретирам правилно чисто лично за себе си.


Maidmer аз съм Луна в Скорпион в 5Д Везни, Плутона също е в 5Д, но във Везните. Луната е във съпвад с Уран. Не мога да кажа, че умишлено наблюдавам хората, някак естествено ми се получава да виждам неща при тях, на които другите не обръщам внимание. Прикрита в чувствата си, не се виждат ако не реша да ги показвам умишлено.

Много интересно, благодаря ви за споделеното. Blush

# 709
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
И мен предстоящото пълнолуние ме разпъва на кръст - в опозиция на луната, квадрат Венера, в опозиция на които са онази компания Марс, Уран и т.н.

В момента и прогресивно слънце (+дирекции) ми е в опозиция на наталната луна и големият квадрат е допълнително подчертан.



С мед да го намажеш - напрежението се реже във въздуха, снощи си поревах, както не съм от години.....

# 710
  • Мнения: 9 152
a.l.e.n.a, снощи Луната беше в Мула. Тази накшатра е демонична, рязка по природа.
До колкото си спомням, ти имаше нещо в Мула.
Дано плачът ти е бил очистителен. И след него си почувствала облекчение, регенерация! Hands Pray Hug

# 711
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Да, получих голяма подкрепа от приятели. Сега погледнах - Луната е била в съвпад с нат. Меркурий на К11. Може би Слънцето ми е в тази Мула - то е на 30 градус в Стрелец по тропикал и 7-ми градус по сидерал.

# 712
  • Мнения: 301


Моя меркурий не е в съвпад с нептун, а с юпитер Simple Smile и двамата са в квадрат с нептун обаче SatisfiedSatisfiedSatisfied Да и аз улавям. Нептун ми е единствената планета в огън. И то стационарен. Тоест има супер голямо влияние върху мен и това да се активирам за нещо. И то често е било да правя неща за другите, които не бих за себе си самата.

Иначе на самото новолуние се показаха няколко теми, но все свързани с работа, нови и неочаквани, но от стари познати и приятели. Някак си все си мислех, че тази точка (мидпойнта на слънцето и луната) се свързва повече с друга половинка, която да те кара да се чувстваш цялостен. Е, при мен цялостна явно други неща ще ме направят. То на мен всичките ми планети са в ляво. Другите, в смисъл на мъже, все са били някакви илюзии, така че нищо ново. И да някой от чужбина, то аз съм си в чужбина, така че другите варианти са нищожни хаха.

Оплетох се с вашия Меркурий Joy ама от инат че У на Риби е Нептун, и туй то - Юпитер го признавам само за Стрелец (че аз съм такова) Smiling Imp Винаги може да си намерите някого сравнително далеч от вас, че да задоволи този досаден 12 дом. Но всъщност Меркурий е попаднал там след релокация или вие сте родена в чужбина? Стана заплетено Flushed
На мен Слънце Луна мидпойнта ми нищо хубаво не ми е донесъл май. Този на когото доста помогнах Слънцето му е в опозиция от 1 градус от моя мидпойнт. Един колега също - там опозицията е още по-точна, ама ако ги разгледам от този ъгъл взаимоотношенията нищо хубаво не са ми донесли тия мидпойнти.

Меркурий ми е в 12 по рождение, тропически. След релокация отива обаче в първи дом на АЦ. Действително действа релокационната карта, трябва да ѝ обръщам повече внимание.

За точката Слънце/Луна: аз усещам всеки месец луната като минава от там, става ми много щастливо и детско, тази точка ми е в съвпад с Веста, но не знам това точно как влияе. За важни срещи (с мъже) също е била активирана, примерно Слънце (в синастрия) квадрат СЛ-midpoint, но е имало и ще хиляда неща в картите, които да предполагат някой да те кара да се чувстваш цялостен (AЦ съвпад ДЦ примерно).

Наред с факта, че това новолуние се случва непосредствено преди венериното ми завръщане и Lions Gate, ето какво се случи събитийно:
1. отвориха ми се нови възможности във връзка с работа. Шансове, които може да се развият положително в бъдещето, но може и да не се, не знам.
2. Направих една голяма поръчка от маслата Дотера. Странното е, че нещата с тази поръчка взеха някаква много странна посока от само себе си и станах консултант ей така, без да съм го планирала изобщо. Супер супер супер странно. Интересното е, че когато преди доста години транзитния СЛВ беше на слънцето ми, за пръв път имах среща с етерични масла. Тогава започнах кундалини йога за известно време и моята учителка комбинираше йога с масла. Това ме кара да си мисля Wink , че все пак маслата имат някаква важна роля за мен. Чудя се сега какво да правя с това непланирано самослучило се консултантство Simple Smile

Последна редакция: ср, 10 авг 2022, 11:22 от Шанта

# 713
  • Мнения: 4 303
Здравейте, мисля че имам банално питане, но все пак ...
Казуса е следния : Часът на раждане не е известен,в Грао няма информация за тази година,болницата вече не съществува та има ли как да се разбере часът и да се изготви що-годе точен хороскоп?

# 714
  • София
  • Мнения: 5 761
Здравейте, мисля че имам банално питане, но все пак ...
Казуса е следния : Часът на раждане не е известен,в Грао няма информация за тази година,болницата вече не съществува та има ли как да се разбере часът и да се изготви що-годе точен хороскоп?
Много добър астролог занимаващ се с ретификация.

# 715
  • Мнения: 3 292
Здравейте, мисля че имам банално питане, но все пак ...
Казуса е следния : Часът на раждане не е известен,в Грао няма информация за тази година,болницата вече не съществува та има ли как да се разбере часът и да се изготви що-годе точен хороскоп?

В такъв случай /и друг път сме го коментирали/ може да помогне само астролог, който специализира ректификация в много големи диапазони, от порядъка на 12-часови и 24-часови.

Потърсете сайта на Загата – Сашо от Русе.
Като за такъв огромен обем работа смятам, че цените му са достъпни /аз лично не бих се занимавала/.

# 716
  • Мнения: 427

Меркурий ми е в 12 по рождение, тропически. След релокация отива обаче в първи дом на АЦ. Действително действа релокационната карта, трябва да ѝ обръщам повече внимание.

За точката Слънце/Луна: аз усещам всеки месец луната като минава от там, става ми много щастливо и детско, тази точка ми е в съвпад с Веста, но не знам това точно как влияе. За важни срещи (с мъже) също е била активирана, примерно Слънце (в синастрия) квадрат СЛ-midpoint, но е имало и ще хиляда неща в картите, които да предполагат някой да те кара да се чувстваш цялостен (AЦ съвпад ДЦ примерно).

Наред с факта, че това новолуние се случва непосредствено преди венериното ми завръщане и Lions Gate, ето какво се случи събитийно:
1. отвориха ми се нови възможности във връзка с работа. Шансове, които може да се развият положително в бъдещето, но може и да не се, не знам.
2. Направих една голяма поръчка от маслата Дотера. Странното е, че нещата с тази поръчка взеха някаква много странна посока от само себе си и станах консултант ей така, без да съм го планирала изобщо. Супер супер супер странно. Интересното е, че когато преди доста години транзитния СЛВ беше на слънцето ми, за пръв път имах среща с етерични масла. Тогава започнах кундалини йога за известно време и моята учителка комбинираше йога с масла. Това ме кара да си мисля Wink , че все пак маслата имат някаква важна роля за мен. Чудя се сега какво да правя с това непланирано самослучило се консултантство Simple Smile

Релокационната карта е всичко във вашия случай. Познавам и други хора с Меркурий в 12 тук и се местят на запад, където им отива в 1 дом.

Мен доста хубави транзити ме подминаха последните години без да се случи нищо съществено, за това въобще не се и надявам на мидпойнти Sweat Smile При Венерийни аспекти съм имала разни нищожни увеличения на заплата и подобни (не помня дали завръщане или тригон). Ама при всеки различно става разбира се, а и е до късмет и с другите подредби към даден момент.

При съвпад на СЛВ с моето Слънце, което беше доста отдавна, започнах връзка с човек, по който много си падах няколко години преди това, но мислех че няма интерес към мен. Един вид - сбъдна ми се мечтата да бъда с него, но в крайна сметка не беше това, което очаквах, а и моите чувства вече не бяха това, което бяха, та само година продължи връзката. Преди 2 години точно имах съвпад на ЮЛВ със Слънце, но нищо - леко по-лежерен месец ми беше като че ли, но като цяло ситуацията, в която бях не беше хубава.

# 717
  • Мнения: 301
Maidmer, много благодаря за споделеното.

Смяташ ли, че Simple Smile новолунията (и пълнолунията) са "подстъпките" в това, което е зададено от затъмненията?
Аз пропуснах да спомена, че последното новолуние в телец ми беше в много точен аспект със  слънцето.



При мен при завръщане на венера са се случвали много важни събития (главно по работа, в 10/11 дом ми), но е било подчертано и от други по- бавни транзити.


Edit: докато писах тези неща транзитния меркурий ми беше на слънцето Grinning

Последна редакция: чт, 11 авг 2022, 10:59 от Шанта

# 718
  • Мнения: 4 303
Благодаря ви за информацията.Приятелка е получила подарък хороскоп и затова разпитвам.Не разбрах името на астролога иначе можеше и за него да ви разпитам за впечатления.

# 719
  • Мнения: 427
Maidmer, много благодаря за споделеното.

Смяташ ли, че Simple Smile новолунията (и пълнолунията) са "подстъпките" в това, което е зададено от затъмненията?
Аз пропуснах да спомена, че последното новолуние в телец ми беше в много точен аспект със  слънцето.



При мен при завръщане на венера са се случвали много важни събития (главно по работа, в 10/11 дом ми), но е било подчертано и от други по- бавни транзити.


Edit: докато писах тези неща транзитния меркурий ми беше на слънцето Grinning

Хм в какъв смисъл зададено от затъмненията? Много не те разбрах. Иначе новолунията/пълнолунията могат да дадат начало/край на нещо. Ефектите може да се развиват/усещат с месеци наред, особено при нови начинания. Сегашното пълнолуние ми е на АЦ/ДЦ. Определено ме тласка към начинания свързани със здравето на тялото ми. И Венера след няколко дни ще е в тригон с моята Венера. Ама дали ще ме отрази по някакъв начин въобще, ще видим Stuck Out Tongue Closed Eyes

Общи условия

Активация на акаунт