Първи (ранни) признаци за бременност / Част 2

  • 53 008
  • 208
  •   3
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 033
Здравей  anniii мисля че тази тема е за дами които са или били бременни и споделят най-ранните си признаци, тези около първия тест. Мисля че е хубаво да се обърнеш към тема от сорта на  Стойности чхг или Бременна ли съм бързи въпроси. Реално може да сте, може и да не сте. Всичко зависи от овулацията ви и дали този посшеден път без да сте се пазили  се съвпада с нея. Успех да е това което искате.
имам кафяво зацапване обилно от около датата на цикъла. Вече 10 дни.Направих тест .Моя позната твърди, че вижда бледа втора черта

Кога направи теста? Изчакай 2,3 дни и направи още 1. Ако имаш бледа черта, веднага при АГ за зацапването.

# 61
  • София
  • Мнения: 207

Здравей  anniii мисля че тази тема е за дами които са или били бременни и споделят най-ранните си признаци, тези около първия тест. Мисля че е хубаво да се обърнеш към тема от сорта на  Стойности чхг или Бременна ли съм бързи въпроси. Реално може да сте, може и да не сте. Всичко зависи от овулацията ви и дали този посшеден път без да сте се пазили  се съвпада с нея. Успех да е това което искате.
имам кафяво зацапване обилно от около датата на цикъла. Вече 10 дни.Направих тест .Моя позната твърди, че вижда бледа втора черта

Кога направи теста? Изчакай 2,3 дни и направи още 1. Ако имаш бледа черта, веднага при АГ за зацапването.

# 62
  • Мнения: 8
Здравеите!
Не знам дали точно тази тема е за това, което ще споделя, но вече съм на прага да се откажа.
От 3 месеца с моя приятел правим опити за бебче. Първия път не се получи, защото ми дойде. Юли месец на 16 имах някакво ярко червено зацапване след секс, което продължи няколко дни, което след това стана кафяво. По календара, който гледам на 22 имах оволация не знам, доколко е вярно. От тогава имам страшни болки в кръста, телесната ми температура постоянно играе, гадене сутрин, болки в долната част на корема, често уриниране, болезнени гърди..... Имам всичко това, но не и положителен тест. Вече 13 ден ми закъснява днес също направих и пак отрицателен. Цикъла ми винаги е бил редовен на 28 дена е.
Може ли някакъв съвет.... 😔

# 63
  • Мнения: 481
Здравеите!
Не знам дали точно тази тема е за това, което ще споделя, но вече съм на прага да се откажа.
От 3 месеца с моя приятел правим опити за бебче. Първия път не се получи, защото ми дойде. Юли месец на 16 имах някакво ярко червено зацапване след секс, което продължи няколко дни, което след това стана кафяво. По календара, който гледам на 22 имах оволация не знам, доколко е вярно. От тогава имам страшни болки в кръста, телесната ми температура постоянно играе, гадене сутрин, болки в долната част на корема, често уриниране, болезнени гърди..... Имам всичко това, но не и положителен тест. Вече 13 ден ми закъснява днес също направих и пак отрицателен. Цикъла ми винаги е бил редовен на 28 дена е.
Може ли някакъв съвет.... 😔

Как така се отчайвате след 3 месеца? Хората пробват с години. Ние цяла година правихме опити, посетихме репродуктивен специалист, пускахме всякакви изследвания, правихме дори цветна снимка на тръбите и чак след това стана. Правете си спокойно опити ако след година не стане посетете репродуктивен специалист.

# 64
  • Мнения: 68
Здравейте, дами!
Знам, че сигурно няма правило, но някой може да е имал опит с това - колко време след евентуално зачеване ви излезе положителен домашния тест за бременност?

# 65
  • Мнения: 179
Здравейте, дами!
Знам, че сигурно няма правило, но някой може да е имал опит с това - колко време след евентуално зачеване ви излезе положителен домашния тест за бременност?

След 15тия ден ми излезе

# 66
  • Мнения: 1 033
Здравейте, дами!
Знам, че сигурно няма правило, но някой може да е имал опит с това - колко време след евентуално зачеване ви излезе положителен домашния тест за бременност?

Ден след закъснение на цикъл.

# 67
  • Мнения: 8
Здравеите мили дами.
При мен се случва нещо много различно и искам да ви разкажа все пак сте майки.
Миналия месец имах някакво прецапване преди датата на цикъла ми.
Този месец стана същото имах някакво прецапване и продължи около 4 дена и спря. Два дена след това отново ми прецапа малко и до там. Всеки ми казва, че имам промяна в коремчето. Дали е възможно това да бъде цветна бременост, а преди две седмици правих тест и беше отрицателен.

# 68
  • Мнения: 1 050
Щом имате цикъл, няма как да сте бременна.

# 69
  • Мнения: 10
Здравейте, извинявам се за глупавото запитване, но съм притеснена.
На 23г. съм цикъла ми е 28 дни този месец трябваше да ми дойде на 31.07.2022г, но дойде на 07.08.2022г.
Спря ми на 3тия ден, нямах и следа от него и на 5тия ден когато правих не защитен полов акт ми кървя бледо розово целия ден.
Имали шанс да съм забременяла?
Уж, имам овулация чак на 21. 08.2022г., но се притеснявам доста.
Благодаря Ви и се извинявам за тъпото запитване!

# 70
  • Мнения: 1 121
Бих искала да помоля модератор да разгледа и разчисти всички мнения от номер 19 докрая, които не са по темата. Според мен има само едно мнение по темата, но нека модератор прецени.

Предварително благодаря!

# 71
  • Мнения: 10
Здравейте, дами!
В началото на август правихме каквото правихме! След това на 20-ти след 2 дневно закъснение ми дойде цикъла, който представляваше 3 дни, като все едно са последните дни от цикъла( много оскъдно)!
М е на 31-32 дни!Въпроса ми е следния - има ли шанс това да е било имплантационно кървене и ако е било да си правя ли тест?
Преди една година имам мисед и не знам какво да мисля!
Благодаря ви!

# 72
  • Мнения: 298
Здравейте, дами!
Знам, че сигурно няма правило, но някой може да е имал опит с това - колко време след евентуално зачеване ви излезе положителен домашния тест за бременност?
При мен 3 дни преди цикъл, и 3 дни след цикъл го повторих и пак беше + 🙂

# 73
  • Мнения: 68
Здравейте, дами!
Знам, че сигурно няма правило, но някой може да е имал опит с това - колко време след евентуално зачеване ви излезе положителен домашния тест за бременност?
При мен 3 дни преди цикъл, и 3 дни след цикъл го повторих и пак беше + 🙂

Как така след цикъл? Да не става дума за биохимична бременност?

# 74
  • Мнения: 298
Здравейте, дами!
Знам, че сигурно няма правило, но някой може да е имал опит с това - колко време след евентуално зачеване ви излезе положителен домашния тест за бременност?
При мен 3 дни преди цикъл, и 3 дни след цикъл го повторих и пак беше + 🙂

Как така след цикъл? Да не става дума за биохимична бременност?
Не съм се изказал правилно... След дата на очаквания цикъл 🙂

Общи условия

Активация на акаунт