◯‍◯‍◯‍◯‍◯ * XXIV ЗОИ - Пекин' 2022 (04.02 - 20.02) * - Светът е олимпиада 🥇 🥈 🥉

  • 24 949
  • 489
  •   1
Отговори

Анкета

* Оценете олимпиадата в Пекин / Посочете вашите герои и фаворити *

Опции:

* Може да изберете максимум 8 опции.

# 15
  • Мнения: 899
Дяволо,благодаря за страхотната тема. Обожавам биатлон,ще гледам скоковете и фигурното пързаляне също.Засега класираме 4 жени в биатлона,надявам се разликата от 42 точки в наш плюс пред Казахстан да се запази.Най-вероятно ще се случи. Ах как мечтая за добри класирания на Влади и Милена! Дано!

# 16
  • Мнения: 2 779
Страхотно първо инфо Nature SnowflakeHands Plus1Кърлингът и ски-скоковете са ми мега успокояващи, ските ми качват здраво адреналина. Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 184
Благодаря и аз за страхотната тема. Ще следя всичко, което мога, но с предимство са биатлон, ски скокове и ски бягане. Ако имам възможност с удоволствие бих гледала и смелчаците от Скелетона Simple Smile

# 18
  • Мнения: 9 700
Мерси за темата.
За мен фаворити в зимните спортове са алпийските ски:
Спускането на първо място.
Слалом и гиганстски слалом на второ.
С огромен интерес гледам биатлон, най-зрелищно ми е преследването,спринта и щафетите.
Хокей на лед и фигурно пързаляне.

# 19
  • София
  • Мнения: 12 296
Благодаря за темата!
У дома много се гледат ски. Ще гледам всичко, което мога. Винаги се надявам и на медал за България.

# 20
  • Мнения: 1 118
Благодаря за темата. Много информативен и полезен първи пост! Sunglasses

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 6 544
Фен съм на фигурното пързаляне!

# 22
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 411
Дяволчино- Пеперончино:heart:
Бравус,събра ни отново!☀️❤️
Златни ти ръце, благодаря!

Биатлонеца,фигурно,алпайн ски,ски бягане-щафетите- туй са приоритетни мойте си спортове.
Кърлинга зяпам кат пукал.
Де утива тоз камък аджеба,ама зяпам там,успокояващУ е,прави са тука съфорумците.

# 23
  • Мнения: 4 069
Благодаря за темата, Дяволо!

Ще се гледа, естествено, ще си запълвам и нощните смени Joy
Кърлингът преди ми се струваше най-безсмисления спорт евър, но като му прочетох правилата, си промених мнението Hands Plus1

# 24
  • София
  • Мнения: 11 457
Да, имате ли представа всъщност - май повечето предавания ще са по нощите и рано сутрин, да?
Китай е с ок. 7-8 час пред нас.........жалко.

# 25
  • Мнения: 4 069
Да, имате ли представа всъщност - май повечето предавания ще са по нощите и рано сутрин, да?
Китай е с ок. 7-8 час пред нас.........жалко.
Попрегледах програмата - започват в 2 през нощта и има състезания до към 15 часа. Надявам се поне финалите по спортове да са в нормално време.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 431
6 часа е разликата с България, вчера гледах програмата на биатлона - около обяд наше време са състезанията

# 27
  • Другата България
  • Мнения: 36 881
По коя програма ще излъчват игрите?

# 28
# 29
  • Другата България
  • Мнения: 36 881
Благодаря ти.

Общи условия

Активация на акаунт