Предстои ми инсеминация - Тема No 30

  • 30 158
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 184
Здравейте, решихме да направим още една инсеминация, но на естествен цикъл.
Някакви наблюдения имате ли? На прегледа днес се видяха 5 фоликула (3-ти ден от цикъла).

# 46
  • София
  • Мнения: 1 718
Още е рано да се каже кой от тези фоликули ще стане доминантен. Между 8ми и 11ти ден става ясно. Успех!

# 47
  • Мнения: 68
Записвям се с първа неуспешна инсеминация . Слуд кято този цикъл е бил стимулирян с фемара, след колко цик ъла може да се направи следваща процедура ?

# 48
  • Мнения: 1 703
Записвям се с първа неуспешна инсеминация . Слуд кято този цикъл е бил стимулирян с фемара, след колко цик ъла може да се направи следваща процедура ?
Още на следващия.
Аз имах три поредни стимулирани

# 49
  • Мнения: 207
Здравейте, записвам се и аз тук . Ще правим първата си  инсеминация при Д-р Владимиров.Пожелавам на всички желаните две чертички

Последна редакция: чт, 27 яну 2022, 17:10 от Моника Ангелова 712039

# 50
  • София
  • Мнения: 1 718
И аз се записвам с първа неуспешна Sad И аз пих фемара. Смятам да пропусна следващият месец и да опитам пак март.

# 51
  • Мнения: 184
Тези, които не са имали стимулация, може ли да споделят на 8ми ден колко мм фоликул са имали и колко броя фоликули?
Благодаря!🍀

# 52
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен, много се радвам, че има такава група и се подкрепяте.
Моята 1-ва инсеминация беше на 21.01, днес е 9 ден и чакам с нетърпение да видя дали ще е положителен.
Да попитам някоя Вас, след инсеминацията дали е зацапвала, при мен лично имаше малко кръв и това беше.
Иначе сега симптоми са леко придръпване и болка лека в яйчниците, но сигурно е от дуфастона.
Желая на всички успех ! Simple Smile

Последна редакция: нд, 30 яну 2022, 21:43 от MariZ

# 53
  • Мнения: 207
Здравейте, излязоха ми кръвните всичко е наред, освен дефицит на витамин Д и на Б12. Надявам се, че това няма да ни попречи на инсеминацията.
MariZ стискам ти палци.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 718
Здравейте и от мен, много се радвам, че има такава група и се подкрепяте.
Моята 1-ва инсеминация беше на 21.01, днес е 9 ден и чакам с нетърпение да видя дали ще е положителен.
Да попитам някоя Вас, след инсеминацията дали е зацапвала, при мен лично имаше леко кръв и това беше.
Иначе сега симптоми са леко придръпване и болка лека в яйчниците, но сигурно е от дуфастона.
Желая на всички успех ! Simple Smile
Да, на мен зацапваше до 4 дни след и после - нищо.

# 55
  • Мнения: 4
Здравейте, излязоха ми кръвните всичко е наред, освен дефицит на витамин Д и на Б12. Надявам се, че това няма да ни попречи на инсеминацията.
MariZ стискам ти палци.
Благодаря ти #МоникаАнгелова712039
Надавям се при теб да мине всичко по вода и "+" резултат Simple Smile

# 56
  • Мнения: 207
Дай боже, че го чакаме вече 5 години

# 57
  • Мнения: 44
Здравейте и от мен.Включвам се и аз след доста време “престрашаване” да пиша.След 6 години опити,две неуспешни бременности,явно си дадох сметка,че е по-леко като има с кой да споделиш.И на мен ми предстои инсеминация.Пожелавам на всички успех по пътя,по който сме тръгнали.

# 58
  • Мнения: 5 056
Моника, горещо те съветвам да вземеш най-бързи мерки да коригираш тези дефицити. Дефицитът на вит. Д е свързан с по-ниски шансове за зачатие, а при бременност - с прееклампсия, гестационен диабет, преждевременно раждане. Дефицитът на б12 пък е свързан със спонтанни аборти, дефекти на невралната тръба. Вит. Д е хубаво да се пие в комбинация с вит К, а б12, ако не си изследвала мутации, по-добре си го вземи метилиран. Инсулин на гладно, глюкоза в кръвта и гликиран хемоглобин изследвала ли си?

# 59
  • Мнения: 207
Моника, горещо те съветвам да вземеш най-бързи мерки да коригираш тези дефицити. Дефицитът на вит. Д е свързан с по-ниски шансове за зачатие, а при бременност - с прееклампсия, гестационен диабет, преждевременно раждане. Дефицитът на б12 пък е свързан със спонтанни аборти, дефекти на невралната тръба. Вит. Д е хубаво да се пие в комбинация с вит К, а б12, ако не си изследвала мутации, по-добре си го вземи метилиран. Инсулин на гладно, глюкоза в кръвта и гликиран хемоглобин изследвала ли си?
Не не съм. Изследвах само хемоглобина и е в норма

Общи условия

Активация на акаунт