Кауфланд - тема 53

  • 41 464
  • 805
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 35 189
Ако искам домат с вкус на домат си вземам чери домати. Ама ние не сме много по доматите. Ама голямото дете ръфа много краставици. Сега се шегуваме , че по- добре луканка да му даваме. Той и нея си обича Wink

# 766
  • Мнения: 10 214
Ох, оревах другата тема заради доматите. Много сложно с вкуса. И на едни краставици с дъх на тиня попадах. Не знам какво им правят. Най-добре е сезонна храна, вярно е това.

# 767
  • Мнения: 20 235
Соул, мен кофти зеленчуците веднага ме удрят в корема, та внимавам от къде пазарувам. Май само с лидълските не съм имала проблеми, но пък там с тези цени.... 🥴

# 768
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Целогодишно купувам домати и краставици. Досега успявам да намирам до 2.50. Но, да, всичко се увеличава. Sad
Поне лимоните са с ниска цена.
На фона на 3 лири цена на пазарите в Турция(а всички знаем, че от там идват) са си скъпи и те.

# 769
  • Мнения: 10 214
Нали, Леми. После си мислим, че сме болни. Нищо ни няма, храната не я бива. Като я намаля и разредя храненията, внезапно оздравявам от всичко хронично. На някои обаче им е много смешно, ако някой се осмели да твърди, че ни "тровят".

Аз продължавам да издирвам жълта ряпа. В Кауфланд виждали ли сте?

В Кауфланд открих и едни лимони, които са обозначени като "нетретирани". Не био-то. Намирам ги за фантастични, много са вкусни. Отделно са и по-евтини от био.

# 770
  • Мнения: 3 985
Цената на краставиците е такава, че по-изгодно е да се купуват кисели краставички. Аз много обичам и ям през зимата, а и не само. Много вкусен таратор става с тях.

# 771
  • Мнения: 54 909
Минавам на моркови Stuck Out Tongue Winking Eye 69 ст., без пари. Който иска, да си дава парите за скъпи краставици Sunglasses

# 772
  • Мнения: 914
Да помоля, който е бил вече на пазар, да сподели за липсващи продукти от неговия списък за пазаруване , както и случайно забелязани такива.😊
Мен ме интересуват повече нехранителните, храната е ясно, обичайните неща 🙂
Но ще е от полза и за други, за които излизането от вкъщи "е сложна система "(С две малки деца )☺
Та да знаем дали си заслужава 🤣

# 773
  • Мнения: 19 058
Ей сега бях , няма го 'китайското ирландско масло'.

# 774
  • Мнения: 914
Нищо , че е "китайско" за тез пари свършило  🙂

# 775
  • Мнения: 19 058
Аз осолено не харесвам, а и това е само 200 гр, във Фантастико ще има краварка за 3.99

# 776
  • Мнения: 549
Здравейте! Днес купих пилешки крилца от витрината на промоция 4,69 лв. от Кауфланд на Т.Каблешков. На самата витрина отгоре една част от крилцата бяха с неприятен външен вид, пожълтели и поизсъхнали, но отзад изглеждаха добре. Казах на жената да ми даде от тези, които бяха по-отзад, но въпреки това ми мина през ума да ги помириша, но не го направих. Сега решавам, че ще ги пека и отварям плика, като ме лъхна една миризма на мърша, щях да припадна. Смърдящи и лепкави. Ужас! Утре ще ги върна. Как става връщането (не ми се е случвало досега) - на каса ли, на информация ли? Има ли къде още да пиша и да се оплача? Едва ли ще ме компенсират с нещо, но поне парите да ми върнат.

# 777
  • Мнения: 3 985
На Информация с касовата бележка.

# 778
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Хайде, и аз да питам.
Тази вечер си взех няколко кисели млека от тези с червен етикет. Минах на каса на самообслужване. След като маркирах млякото се наведох да взема от кошницата следващият продукт и преди да го маркирам видях, че на екрана ми излезе съобщение, че стоката не е на везната или нещо подобно. Викнах жената от персонала, тя дойде, бута нещо, оправи грешката. Аз през това време си извадих другите стоки от кошницата да са ми под ръка и не я гледах какво прави. После продължих да сканирам, взех си бележката и си тръгнах. Сега се прибирам и виждам, че едното мляко е на редовна цена. Със сигурност това, което е маркирала тя. Червените етикети бяха залепени върху баркодовете на млеката и няма как аз да го маркирам на редовната му цена, тъй като от опит знам и въртях така млеката, че да не се засече баркода на фолиото отгоре. Тя може би не е забелязала, че е с червен етикет и го е маркирала точно по този баркод.
Не съм за 29 ст, но има ли смисъл да ходя утре сутрин да се разправям на Информация?

Нож за пица и кухненска хартия отново нямаше. На ножовете дори и етикета вече го нямаше.

# 779
  • Мнения: 1 718
Малко спам, но някъде видях трик да режеш пица с капачка от консерва. Пробвах и работи! Иначе и аз щях да си купувам.

Общи условия

Активация на акаунт