Eucerin UreaRepair PLUS – ефективното решение за суха кожа

  • 6 753
  • 268
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 400
Често имам проблем със сухата кожа. Обикновено се справям с помощта на подхранващ и овлажняващ крем, продукти за почистване на суха кожа и използване на продукти за грижа без алкохол, парфюми и оцветители. UreaRepair PLUS - душ пяна парфюмиран, ми допада най-много от линията UreaRepair PLUS .

# 76
  • Мнения: 547
Кожата ми винаги е суха, особено на ръцете. Справям с подходящи кремове за ръце, като купувам и използам по-мазни. Най-голям интерес имам към крема за ръце Eucerin UreaRepair PLUS с 5% урея, защото е предназначен точно за моята кожа на ръцете.

# 77
  • Мнения: 2 702
Последните няколко години на места е доста суха- ръцете и краката определено имат нужда от повече грижи.

# 78
  • Мнения: 236
Особено сега през зимата често чувствам кожата си суха. Ползвам различни кремове, за да се справя с проблема. Най-много ми харесва е Eucerin UreaRepair PLUS лосион за тяло.

# 79
  • Мнения: 514
По принцип кожата ми е мазна и когато е такава е ОК, но не винаги е такава. Зимата често става суха и това е причина да имам ранички и напуквания. Използвам различни неща в зависимост къде и какъв е проблемът. Затова най-полезен за мен изглежда Eucerin UreaRepair PLUS крем за локално приложение.

# 80
  • София
  • Мнения: 3 074
Имам суха кожа,особено по краката.Използвам хидратиращи продукти.
С удоволствие бих пробвала Eucerin UreaRepair PLUS интензивен лосион за тяло с 10% урея

# 81
  • Мнения: 467
Кожата ми е доста суха. Най-много са засегнати ръцете ми, като зимният сезон от студа състоянието ив се влошава. Използвам редовно кремът за ръце Eucerin AtopiControl и съм доволна, но явно трябва по-често да го използвам. Бих пробвала и кремът за ръце Eucerin UreaRepair Plus, а от новите Ви ароматни попълнения - лосионът за тяло UreaRepair Plus.

# 82
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 909
С годините кожата ми става все по-суха. То май вече няма накъде повече, защото след къпане е направо напукана и побеляла.
От серията не съм ползвала нито един продукт. Предполагам всички са много подходящи за суха кожа, но след като се запознах по-детайлно с всеки от тях, бих пробвала с удоволствие Eucerin UreaRepair PLUS крем за тяло с 5% урея, като се надявам най-сетне да успея да хидратирам качествено кожата си. Simple Smile

# 83
  • Мнения: 284
С настъпването на  Ковид епидемията и честото миене на ръцете и ползването на дезинфектанти, кожата на ръцете ми изсъхна ужасяващо. В зоната около кокалчетата на места станаха рани. Използвам хидратираща козметика и задължително излизам с ръкавици в студеното време. С удоволствие бих си взела Eucerin UreaRepair PLUS Крем за ръце с 5% урея и
Eucerin UreaRepair PLUS крем за локално третиране с 30% урея.

# 84
  • Мнения: X
Усещам кожата си суха за съжаление по цялото тяло... Използвам от 2 години хидратиращи кремове и лосиони, но от тази серия не съм имала възможност да опитам до сега, и бих се радвала на всичко, което мога да пробвам.

# 85
  • Мнения: 1 771
Споделете с нас дали усещате кожата си суха? Как се справяте с този проблем?
Кожата ми е доста суха през зимата.Старая се да използвам душ олио и след това да нанасям хидратиращ крем за тяло.
Кои от продуктите от линията UreaRepair PLUS представляват най-голям интерес за вас?
Eucerin UreaRepair PLUS крем за тяло с 5% урея.

# 86
  • Мнения: 1 966
Споделете с нас дали усещате кожата си суха? Да, кожата ми е доста суха през зимара, особено ръцете. Те се нацепват, сухи са толкова много, зачервяват се. Много е неприятно.
Как се справяте с този проблем? Постоянна хидратация, мазане с кремове.
Кои от продуктите от линията UreaRepair PLUS представляват най-голям интерес за вас? Лосионите за ряло представляват интерес за мен.

# 87
  • София
  • Мнения: 945
Кожата ми е суха зимата от студеното време и парното вкъщи. Справям се чрез сериозна хидратация. Не съм използвала продукти от тази серия и бих го направила с удоволствие.

# 88
  • Мнения: 746
Кожата ми е много суха  , чувствителна и реактивна,постоянно използвам хидратиращи продукти ,но през зимата някакси не са ми достатъчки ,нуждая се от по голяма хидртация. За мен са интересни и двата продукта .

# 89
  • Мнения: 2 980
Кожата ми е суха, а през зимните месеци още повече се изсушава. Ползвам  продукти за лице и тяло, които успокояват зачервената и суха кожа, предпазват и хидратират кожата.
Бих изпробвала с удоволствие Eucerin UreaRepair PLUS 5%  лосион за тяло.

Общи условия

Активация на акаунт