Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 79

  • 52 510
  • 748
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 948
Какви брашна от дм може да ми препоръчате за направата на палачинки? Тоест здравословния вид палачинки. Правила съм обичайните с пшеничено, но пусто тесто, гледам да го намаля. Въобще какви здравословни подсладители и брашна мога от там да си взема, с които да правя като цяло и успешни десерти, които като ям, хем д ами е вкусно, хем да не ми е гузно? Може и на лично, за да не разваляме темата. Боса съм в тези , признавам си 😃

# 121
  • Мнения: 1 382
Някой ползвал ли е този околоочен крем на Балеа, да сподели мнение. Пише, че е с лек тониращ ефект, но си е направо като фон дьо тен. Възможно ли е от някоя от съставките да подпухна под очите. Никога не ми се е случвало. Или защото съм с Ковид в момента, и това подпухване е в следствие на него.
Скрит текст:

# 122
  • Мнения: 1 990
Аз го имам - тониран е, но като се нанесе изобщо не личи. Не подпухвам от него. За ефект не мога да кажа, защото съм го ползвала спорадично Simple Smile

# 123
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
нямам подпухване,дори напротив ако не съм се наспала за около час ми освежава зоната около очите.

# 124
  • София
  • Мнения: 1 243
Не е ФДТ, много леко озарява, като цяло приятно и не правещо нищо особено кремче, за което хубаво ме подсети Simple Smile

# 125
  • Мнения: 1 382
Да, аз с нанасянето и как седи след това нямам проблем. Притесни ме подпухването, но явно не е от него.

# 126
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
В ДМ 7 минутната маска е 10.99лв стандартна цена.На Балея водата за коса ,която е на подобен принцип е само за дълга коса на 5.50-5.70лв.
И да питам две неща.Първо загледах изкуствени нокти на Трендит ъп и понеже никога не съм слагала такова чудо имате ли отзиви и зобщо как се процедира с тях,мога ли да се къпя без проблем,свалянето как е.
И второто видях и някакви изкуствени мигли които се закрепват с вода,а не лепило.Отзиви? И мога ли да се къпя с тях или не трябва да се мокрят?
Благодаря предварително.

# 127
  • Мнения: 5 995
Момичета, в ДМ намира ли се още билковата боя за коса Logona, че дълго търсих, но не открих нищо. Мисля да пробвам билково боядисване, като първоначално се бях спряла в Лили на PhytoColor, но го нямаше цвета, който търсех. Има такава билкова боя и на Доори, но аз нещо не съм фен на Доори. И издирвам сега на Logona боята.

# 128
  • Мнения: 3 978
Каква е тази вода на балеа  която е на подобен принцип на маската на глис?

# 129
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
Ако имате в града аптеки Фрамар проверете там за PhytoColor.

# 130
  • Мнения: 5 995
А PhytoColor иначе добро ли им е качеството, че търся максимално щадящ вариант? Цената е 30 лева в Лили, но съм склонна да купя нещо, което ще щади косата, защото боята при мен не е вариант, имам косопад.

# 131
  • Мнения: 156
Здравейте, някой взимал ли е от овлажнителите за въздух в Лили...може ли мнение, дали наистина си заслужават

# 132
  • Мнения: 9 485
Questar, къна няма ли да ти върши работа?

Аз имах най-хубава коса, когато се къносвах преди години, макар че беше голяма занимавка и цапаница.
Но ползвах най-обикновена къна, сега като съм ги поглеждала май и те да блъскани с химия.

# 133
  • Мнения: 1 996
Каква е тази вода на балеа  която е на подобен принцип на маската на глис?
Това е продуктът на Балеа, аз лично още не съм го ползвала, от почти две години съм с Wonder Water на Лореал, която беше първата дрогерийна и съм доволна ( ползвам рядко) и не смятам да правя много експерименти.

# 134
  • Мнения: 190
Здравейте, някой взимал ли е от овлажнителите за въздух в Лили...може ли мнение, дали наистина си заслужават
Ако имате предвид арома дифузерите им, аз имам, взех преди година, бяха намалени. За овлажняване на въздуха не мисля, че върши работа, по-скоро се слагат капки етерични масла и разпръсква аромата, поне аз за тази цел го взех и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт