Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 79

  • 52 570
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 126
А четката с естествен косъм ли е или е изкуствен.

# 76
  • Мнения: 6 003
Естествен косъм пише на описанието.

# 77
  • Мнения: 9 486
По-късно ще пробвам течната маска на Глис. Доколкото разбрах, нанасям в краищата на косата и разпенвам, докато стане кремообразна.
А след нея нанасяте ли друга маска/балсам?

# 78
  • Deutschland
  • Мнения: 5 453
7секундната ли на Глис? Ще чакам отзиви

# 79
  • Мнения: 215
Пробвах 7 секундната маска за боядисана коса. Резултатът на моята с тънък косъм,средно гъста, боядисана и много фризи коса е повече от добър. Загладена, много намален фриз и също така много лесно я изправих със сешоар. Уплътнена и лъскава. Доволна съм. Благодаря за споделеното във форума.

# 80
  • София
  • Мнения: 22 866
Днес и аз си купих 7 секундата маска на Глис. И моята коса е с тънък косъм, не е гъста. Дано се отрази добре на косичката ми.  Simple Smile

# 81
  • Мнения: 3 215
И аз си я купих във варианта Oil Nutritive. Също коса с тънък косъм, напоследък доста намаляла след обилен косопад след Ковид. Утре ще я пробвам и ще споделя отзиви.

# 82
  • Мнения: 9 486
Аз взех за боядисана коса, моята е тънка, на кичури.
Хареса ми маската, косата е пригладена и с блясък.

# 83
  • Мнения: 191
Някой търсеше нефритено ролерче, намерихте ли оптимален вариант? Благодаря!
Аз търсех и ми препоръчаха две дами този от DM и от Лили от коледния каталог, но в Лили не открих и взех този от DM на Ebelin. Той е кварцов за 18лв., не успях да го ползвам както трябва, тъй като забелязах, че голямото валяче не е напълно заоблено, а има ръбче и се усеща като се търкаля. Пазя класовата бележка, дали ще мога да го сменя?
Иначе видях един уж нефритен, много приятен в Sopharmacy за 15лв. в комплект с олио за масаж.

# 84
  • Мнения: 19 692
А как я ползвате? Нищо няма на опаковката, освен някаква малка снимка, на която се вижда, че се слага в краищата. После какво? Измива се или се оставя така? Ползва ли се балсам преди това?

# 85
  • Мнения: 215
Използвах 7 секундната маска след измиване с шампоан и балсам. Може би не е провилно,следващият път ще пробвам само след шампоан.
За моята къса до раменете коса 20 мл бяха много.

# 86
  • София
  • Мнения: 166
Днес и аз си купих 7 секундата маска на Глис. И моята коса е с тънък косъм, не е гъста. Дано се отрази добре на косичката ми.  Simple Smile
Моля те, споодели отзиви Simple Smile
Благодаря

# 87
  • Мнения: 19 692
Много благодаря, Съншайн.

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Днес и аз си купих 7 секундата маска на Глис. И моята коса е с тънък косъм, не е гъста. Дано се отрази добре на косичката ми.  Simple Smile
Моля те, споодели отзиви Simple Smile
Благодаря
С риск да ми се карате,на коя страница има снимка на тази маска?

# 89
  • Сливен
  • Мнения: 4 062
стр. 2 пост 24

Общи условия

Активация на акаунт