NESCAFE DOLCE GUSTO 8

  • 41 788
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 061
Ясно мерси за Кауфланд съм гледала брошурата от 7-ми 😄😉
Пак изтървах,че сме извън града .... 🤯
Ще следя пак☕

# 46
  • Мнения: 691
Аз в Лидл гледах на рафта, имаше голяма празна дупка до лидлските капсули. AnMary, на колко взе Лавацата? Не вярвам тях да съм видяла, те седят по-встрани.

# 47
  • София
  • Мнения: 39 801
Аз в Лидл гледах на рафта, имаше голяма празна дупка до лидлските капсули. AnMary, на колко взе Лавацата? Не вярвам тях да съм видяла, те седят по-встрани.
11.99

# 48
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 814
Днес в Лидл Тракия Долче Густо капсули бяха на цена 8.99, а техните Беларом съвместими на редовна цена 6.99 лв. Взех Лунго и Еспресо, опитах еспресото, но е лошо, но е слабо.

# 49
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 535
Казах аз за капсулите от Лидл. На К е по - Добро Гранде то им.

# 50
  • Мнения: 2 760
Здравейте, записвам се в темата.

Преди две седмици си взех машинка от промото на Зора, но засега нещо май не мога да намеря моето кафе.

До тук сме пробвали Лунгото на Долче ( вървеше подарък с машината, пробвах го и с по- малко вода, но пак не ми харесва) ;
Лате Макиато и Ванилията на Старбъкс; Борбоне ОРО и безкофеиновото им; Лилавата Лаваца.

Обичам силно кафе и май засега най- много харесвам Лавацата.

Бихте ли препоръчали нещо силно, защото ако не намеря моето кафе за съжаление ще се разделя с машинката си.

Благодаря!

# 51
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 535
Най - силно е после е гледайте цифрите,, колкото са по-големи е по - силно. Съвместимите също имат тази скала.

# 52
  • Мнения: 691
Това са моите любими. На ДГ и двете са ми силни. На черното Intenso съм му хвърлила кутията, затова е само капсула.

# 53
  • Мнения: 2 760
Adalind, и аз си взех тази машинка Simple Smile

Благодаря ви, ще ги пробвам, като изпия всичките, които накупих за проба...

# 54
  • Мнения: 691
Аз съм се затрупала с капсули, близо 30 кутии подмятам. Бих те посъветвала да не сменяш машината, разнообразието е много голямо. На мен ми омръзва да пия едно и също, а много марки вече предлагат капсули, съвместими с ДГ. Освен ако не искаш да минеш на мляно кафе (ръчка или автомат).

# 55
  • Мнения: 2 760
С ръкохватка си имам и си прави много хубаво кафе. Взех тази за да се глезкам с разни напитки, но за сега не ми харесва нищо, което опитах, освен лилавата Лаваца.

Препоръчайте нещо интересно да опитам от съвместимите, гледах разни напитки със Жен Шен, Спирулина... Пробвали ли сте?

# 56
  • Мнения: 691
На мен и трите лаваци ми харесват (зелена, червена и лилава). Към капучиното имам малко резерви, но то е по-скоро щото не понасям миризмата на млякото, докато е топло.

Иначе тези последните не съм ги пробвала.

# 57
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 535
Аз се каня да пробвам някоя от тези с жен шен примерно. Ама и аз съм затрупана.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 210
Най-силно е наполито, след това ардензата. И двете са мн добри. Гледай номера на интензитета долу вдясно, 13 е най-силното. Лунго беше два вида 6 и 9. На мен интензото също мн ми харесва, въпреки че е 7.

# 59
  • Мнения: 7 061
И аз съм с тази машина,пия лунго много често-6 оранжевото 😇

Общи условия

Активация на акаунт