NESCAFE DOLCE GUSTO 8

  • 41 704
  • 759
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 632
Някой засичал ли е машина на промоция някъде?

# 571
  • Мнения: 270
Здравейте, от няколко месеца имам кафе машина Долче густо, но от една седмица лампичката свети оранжево. Почистих я с препарат няколко пъти, но продължава да свети оранжево. Вие с какъв препарат я чистите?

# 572
  • Мнения: 684
Кой модел е? Ако не е пусната в режим на декалциране, а просто водата тече през нея, нищо няма да отрази.

# 573
  • София
  • Мнения: 39 764
calibra1829, след декалциране задръжте бутона няколко секунди, би трябвало да светне в зелено.
За препарати... бях купувала Антикалциращ препарат от Технополис. Почиствала съм и с вода с лимонтозу.
Казаха ми, че и с оцет ставало, но не съм пробвала.

# 574
  • Мнения: 270
Кой модел е? Ако не е пусната в режим на декалциране, а просто водата тече през нея, нищо няма да отрази.
Модела е infinissima

# 575
  • София
  • Мнения: 39 764
Моята машина е същият модел.
Написах как я декалцирам. Няма режим на декалциране.
Контейнерът се пълни с разтвор и се пуска да тече гореща вода. Бутонът не светва веднага в зелено, трябва да се задържи няколко секунди.

# 576
  • Мнения: 11 547
Моята Infinissima я декалцирам по това клипче. Даже в тази тема го видях.

# 577
  • Мнения: 1 002
От утре в Лидл.

Последна редакция: чт, 01 юни 2023, 10:43 от lowkeyyy

# 578
  • Мнения: 720
Знам, че е субективно, но хубаво ли е? Искам просто да е силно.

# 579
  • Мнения: 1 002
Знам, че е субективно, но хубаво ли е? Искам просто да е силно.
От всички съвместими капсули, които са на нашия пазар, за мен тези са с много добър вкус и сила. Най-вече чистото еспресо. Примерно старбъкс и лаваца не ми допадат толкова, колкото това на Лидл. Иначе ако трябва да стъпиш на някаква основа за мнението ми Grinning - от оригиналните на Dolce Gusto най-много обичам Barista и Napoli. Горе-долу въз основа на тях си изграждам мнението и за другите аналози на пазара. Но наистина е относително, не мога да кажа, че много разбирам от кафета и вкусове. Пробвайте с 1 кутия, цената е доста добра.

# 580
  • Мнения: 38
Днес закупих капсулите - машината тече като лейка отвсякъде с тях. При някой случвало ли се е ?
Машината ни е   INFINISSIMA

# 581
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 430
Gan4a ,не но аз съм с Пиколо

# 582
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 760
Да, с всякакви съвместими ми се е случвало. С Мини ми съм.

# 583
  • Мнения: 1 002
И аз съм с Пиколо и тези са едни от малкото съвместими, които не ми течат.

# 584
  • Мнения: 5 355
На мен самата капсула ми протича отдолу като я вадя, а не машината отстрани.

Общи условия

Активация на акаунт