Моля ви, да изпратим положителна енергия на Дуци!! В болница е с Пепи.

  • 10 740
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 319
Кураж Дуци, бъди силна. Скорошно оздравяване и възстановяване на Пепи. Ние сме с вас! smile3525

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Дуцка  Hug Дръж здраво фронта... Има такива тежки мигове - ще отминат, само бъдете силни!

# 17
  • Мнения: 3 423
Така не може! Това на нищо не прилича!
А кой ще прави снежни човеци?! А?!
Затова се искат розови бузки и вирнато носле.
Бързо да оздравява малкия Пепи и другия
месец да ми прати снимка, какъв снежен
човек е направил. Ама, ха!
Дуци, не те познавам, ама ти съчувствам!
Кураж!!!

# 18
  • Мнения: 3 342
Дуци, Дани беше точно на възрастта на Пепи, когато се наложи да влезнем в болница с жестоко обезводняване. Не помня колко банки вляха, много бяха, наистина... Толкова беше тежко. Не знаех на кой свят се намирам. Разболях се и аз...
Но ето, мина... Дори го бях забравила... някъде далеч в крайно ъгълче на съзнанието ми... Всичко се оправя. Скоро ще сте си отново вкъщи и лека-полека малчо ще укрепне. Изобщо няма да помни, че е бил в болница. Дани помни само колко е бил смел и че изобщо не е заплакал от абоката. Просто си кажи - още малко търпение, още малко смелост, и този ден ще мине, ще дойде нещо хубаво... Ще си мислим за вас, имате цялата ни положителна енергия Hug

# 19
  • Мнения: 2 196
Дуци,стискам палци Пепи бързичко да се оправи. Praynig
А на теб ти пожелавам от тук нататък само положителни емоции.
Бъди силна! Heart Eyes  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 495
Дуци, вярвам че всичко ще се оправи PraynigБъди силна жена, заради твоето момченце  bouquetСтискам палци Praynig

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 Hug Hug Hug

Хайде, бързо да минава...Дуци ... Heart Eyes.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 289
Дуци пожелавам бързо оздравяване на Пепи и повечко спокойствие на теб. Дарявай го само с прегръдки,усмивки и целувки за да бъде силен. Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 786
Стискам палци Пепи да се оправи бързо  Praynig Дуци пращам ти много положителна енергия, знам че скоро ще сте си в къщи  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 298
Дуци, и аз стискам палци бързо да се оправя малкият Пепи и скоро пак да се усмихваш из форума! Бъди до него и му вдъхвай смелост!  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 792
  Дуци, стискам ви палци, много, много да гушкаш Пепи  Heart Eyes, горкичкия представям си колко му е тежко.
  Искрно му пожелавам бързо оздравяване   bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 866
Много бързо оздравяване пожелавам на детенцето и много сили на майчето да се справи с това изпитание. Стискам палци! Hug

# 27
  • Мнения: 6 243
Дуци, нашият батко беше на тази възраст, когато ни приеха със същата диагноза в болница - тежко обезводняване вследствие на неадекватно лекуван фарингит. Знам в какъв кошмар се намираш в момента. Миличка, не се отчайвай, детенце ще е добре само след ден, ти се дръж и не се отчайвай!

Стискам ви палци скоро да сте си в къщи, а малкия да тича и да прави хиляди бели.

# 28
  • Мнения: 1 113
Бързо оздравяване на Пепи! Praynig
Кураж, Дуци! Hug

# 29
  • Мнения: 3 116
Дуци, нека малкият Пепи бързо да оздравява   Praynig Praynig Praynig

Много много целувки и на двамката  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ще чакаме добри новини  Hug

Общи условия

Активация на акаунт