• Публикувана: 16 фев. 2022, 14:00 ч.

Благодарим ви, че вдигнахте ръка! #SwitchToDove

  • 751
  • 0
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Кампанията #SwitchToDove"Вдигнете ръка, ако искате да бъдете щастливи, и почувствайте свободата с Dove" ни даде шанс да се запознаем с част от вашите лични истории, важни ценности, мечти и малки победи.

Инициативата ни, в партньорство с BG-Mamma, ни помогна да предадем посланието си, че можем да бъдем свободни и щастливи – като се осмелим да излезем извън зоната си на комфорт и се обичаме такива, каквито сме.

В тази статия сме събрали избрани потребителски цитати, споделени от вас, потребителите на BG-Mamma. Благодарим ви, че разказахте за своите най-хубави моменти, лични успехи и постижения, трудности и страхове. Силно вярваме, че за да се усмихваме и да бъдем свободни, се изисква кураж, воля и най-вече желание за промяна. В края на статията може да откриете и резултатите от проведения в платформата масов семплинг на продукта Dove Deo Original.



Глобалната ни мисия като бранд винаги е била свързана с това да покажем на всички жени, че е възможно да бъдем красиви и уверени такива, каквито сме – без значение от малките несъвършенства, от дните, в които се чувстваме обезкуражени, от нашия размер или цвят.

Знаем, че не всички истории са весели, забавни или пълни със захаросани клишета. Живеем в един пъстър свят и това, което ни прави истински, са и тъжните моменти. Моментите, в които животът ни е белязал, но въпреки това не ни е сломил.

"Гордея се с всяка малка победа. Гордея се, че мога да разчитам на себе си. Гордея се, че не ме е страх да пробвам нещо ново и да напусна зоната си на комфорт."

"Гордея се с това, че съм честен и добър човек."

"Аз самата често си преча да бъда щастлива. Страхувам се да бъда свободна, за да не ме критикуват. И въпреки това се гордея с волята и упоритостта си. С това, че винаги имам план Б."

"За пълно щастие не ми достига капка увереност в собствените ми сили, но съм си обещала да си вярвам повече. Най-много на света се гордея със семейството си и най-вече със сина си, който е едно усмихнато и добро момченце, гледащо всичко с любопитни очи. Понякога си мисля, че не аз му дадох живот, а той на мен с цялата си любов."

"Щастлива съм и съм свободна – осъзнах, че щастието няма нищо общо с материалните придобивки и това ме направи истински свободна."

Във втората част на кампанията ни ви помолихме да споделите една промяна, която искате да направите за себе си, за да се чувствате по-уверени и свободни!

"Искам да сваля излишните килограми, но по-важно ми е да намеря спокойствие, да не мисля за 100 неща и да не се стремя да контролирам всичко."

"Да намеря занимания, които ми носят спокойствие."

"Да се науча да плувам."

"Искам да намаля стреса в ежедневието си, да не бързам непрекъснато, да не върша по сто неща едновременно, да имам повече свободно време, което да използвам за себе си."

"Да направя една голяма крачка в личен и служебен план."

"Бих искала да постигна максимална емоционална стабилност."

"Искам да съм по убедителна в отстояване на принципите си, да не се доверявам на "красиви" думи."

"Решила съм да поддържам косата си идеално, защото искам да даря 35 см за перука на болен човек."

"Искам да спра да отлагам плановете си."

"Искам да се науча да приемам нещата такива, каквито са. Да вярвам повече в себе си."

"Искам да постигна вътрешна хармония и спокойствие. Да не се будя през нощта и да нахлуват всякакви мисли в главата ми, без да успявам да заспя. Да имам тревожни мисли постоянно и да се влияя от тях. Все още не съм намерила правилния път, но го търся и съм оптимист, че ще успея."

Не забравяйте, че промените започват от нас самите! Нека имаме увереността да ги посрещнем с гордо вдигнати ръце! Благодарим ви, че вдигнахте ръка!





Резултати от проведената анкета за Dove Deo Original

95,4% от анкетираните са отговорили, че са цялостно доволни от продуктите на Dove, като 86,2% от тях са отбелязали, че са използвали и преди дезодорант на бранда. 13,8% от анкетираните за първи път използват Dove Deo Original.

83,9% от потребителите на BG-Mamma дават оценка „много добър продукт“ на Dove Deo Original.
96,6% от анкетираните биха преминали към Dove и след тестовия период.

Последна редакция: ср, 16 фев 2022, 15:47 от Редактор**

Общи условия

Активация на акаунт