Пъзели - 36

  • 21 340
  • 741
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 298
Затова пък сега дойде пратка от Jysk с поредните рамки за пъзели, изненадана съм, колко добре бяха опаковани. Вече имам закачени 4-ри бройки, още три и съм почти завършила оформление на това безкрайно стълбище ))).

# 151
  • Мнения: 6 910
ToniShu, добра идея за ковид пъзела, но пожелавам да не се стига до там 😂

Ще докладвам и дали ще си получа пъзела подарък.

Аз се отчетох в амазон. Този с котките всяка котка е отделна част, много нестандартен. А другите просто ми се сториха на добра цена.
Скрит текст:

# 152
  • София
  • Мнения: 8 569
Това с котките ми прилича на дървения, който ми подариха (лисицата) - но там имаше всякакви животни, а и имаше съвсем без образни части. Според мен ще е доста як, ще чакаме да кажеш!

# 153
  • София
  • Мнения: 1 886
Бухтичка аз със бирен картон редих 9000 части защипани по краищата с щипки да не мърдат и само ги местех един върху друг за да редя.
Бухтичка Може ли линк на пъзела на Равенсбургер

Още не съм се включила в намаленията, засега оправям залятия с вода пъзел и това ще е май залепен и с рамка Simple Smile

# 154
  • Мнения: 6 910
Бухтичка Може ли линк на пъзела на Равенсбургер
Те са два, но ето ги:

Между другото докато разглеждах амазона попаднах на някаква серия Lost Places на Ravensburger, не знам дали е нова, но може би, защото сякаш не съм ги виждала.
https://www.amazon.de/-/en/Ravensburger-Puzzle-17101-Mysterious- … 2C106&sr=8-11
Не съм сигурна дали бих ги редила, интересни са, чак малко страшни някои.

Изнамерих и някакви по 200 части, на които пише Exclusive to Amazon, явно не ги продават на други места - https://www.amazon.de/-/en/Ravensburger-13317-Jigsaw-Children-Ex … %2C112&sr=8-5

# 155
  • Мнения: 1 980
И аз отпадам от колективния иск Grinning Получих си подаръка.

# 156
  • Мнения: 422
И моят подарък е същият. А аз тайничко се надявах на момата Joy Няма угодия ...

# 157
  • Мнения: 1 467
Затова пък сега дойде пратка от Jysk с поредните рамки за пъзели
La_Valletta, радвам се, че се появи отново в темата 🙂
Сигурно си казвала вече какви рамки ползваш от Юск, но все пак - моля за линк.

# 158
  • Мнения: 4 369
mery_poppins1, много благодаря Kissing Heart Замислих се и аз дали с два картона нямам някакъв по-хитър начин, но не се сетих за щипките. Може да пробвам следващия път, дано да е стабилно наистина, защото са си доста частите, с 1000 предполагам е лесно.

С двама човека ще стане по-лесно обръщането, като не го хващате за крайщата, а по средата с разперени длани /голямо обяснение направих Simple Smile/

# 159
  • Мнения: 5 298
Ghibli, благодаря, и на мен ми липсвате много. Имах много скъпи и дългоочаквани гости за Коледа и Нова година, даже сглобиха един пъзел с елха, ще го покажа по-късно ))).
Това са рамките, много съм доволна от тях. Имаше хубава промоция и безплатна доставка. Три рамки ми излезнаха общо 55,50 лв. Трябва да се следи, редовно ги намаляват. Размерът за мен е супер за 1000 части, остава и бял фон.
https://jysk.bg/dompotrebi/dekoraciya/ramki/ramka-za-snimka-oscar-60x90sm-cherna

# 160
  • София
  • Мнения: 2 309
Моят подарък е Иван Вазов. Чудя се откъде са измислили тези снимки  и кой ги е одобрил. Едно букварче да бяха взели, по-добри портрети щяха да намерят.

# 161
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Моя книгоразделител от предната поръчка беше изобразен Паисий Хилендарски, така го бяха нарисували, все едно е някой от Кечмания. Joy

# 162
  • Варна
  • Мнения: 36 616
И моите са тук плюс пъзел подарък. Аз веднага го подарих на комшийката за внучето й Simple Smile

# 163
  • Русе
  • Мнения: 996
Пак наваксвам с четенето,:book:
La_Valletta,много се радвам да те видя отново в темата.Остъствала си по хубав повод, Gift Heart
Аз също си купувам рамки от Jusk,също марка Оскар,но 50/70 в момента са много добре намалени на 11лв
Направих една поръчка от Озон,няма много интересни неща намалени,но колкото повече разглеждам се усещам,че пак започвам да пълня количката и май няма да остана с една поръчка Flushed
Ето това си взех имам и подарък

# 164
  • София
  • Мнения: 8 569
И аз съм с подарък "Горда България". И какво стана - заканих се най-люто и се оказа, че този път само един подарък липсва Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт