Гордата Аси (Asi)-Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца-Тема 226

  • 44 132
  • 740
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 5 647
Минавам да кажа добър  ден. Hug
Новини не съм видяла и затова слага отново едно хубаво Симайче от "Омер". не съм гледала още серията, интересен ще ми е характера  на героинята и.



И мъжественият герой на Мурат в "Организация"

# 556
  • Мнения: 41 690
Здравейте предиобедно!



Онче HugHeart

















Приятен ден! Flowers Four Leaf CloverRevolving Hearts

# 557
  • Мнения: 5 647
Здравейте! Hug
Навестявам  темата с кадри на Симайчето. Blush





# 558
  • Мнения: 41 690
Здравейте!





 Туба и Оливия Бергауер (топ моден мениджър на Valentino)


 Tуба във Vanity Fair France (Madonna Cover) в Bonnie Club Paris

https://twitter.com/Lal_19x/status/1621582746379341824



промо-снимки от филма "Отдих минус две"






от сериала...




# 559
  • Мнения: 5 647
Днес е денят на Муратовия сериал. Ние не го гледаме, но пък героят му е особено привлекателен. Blush





И нещо много приятно, особено за мен като скоро гледала Аси. Sparkling Heart
И Туба, и Мурат са споделили сцени от сериала с хубави думи за един от най-обичаните им проекти, който никога няма да бъде забравен. Hands Clap



Ето скрин на думите им:



Сигурно Злати ще напише повече, аз не ги следвам в Инстаграм и видях в Туитър възторжени отзиви на феновете. Blush

# 560
  • Мнения: 41 690
Здравейте,момичета! Hug Two Hearts





Онче,Туба и Мурат са реагирали на клип с откъси от ''Аси'',пуснат от фенка!
Аз нямам ИГ и ТТ,но дружки от др.тема имат и го пуснаха.

...ето клипа от ИГ,вижда се и да нямаш регистрация...
https://www.instagram.com/p/CoQQSMIJ1dr/
и от ТТ-https://twitter.com/TubaBykstArabfp/status/1621974745095741440



Превод на туита от Туба
 ''Какъв хубав колаж на Аси .. Благодаря ти @tubabustun.always това накара сърцето ми да се развълнува .. такъв специален проект, проект Tomris Giritlioğlu, такъв специален състав, такива специални времена.. ''

и на Мурат

Murat Yildirim направи репост от Tuba в своя Instagram и се подписа: Asi, един от най-обичаните проекти, които никога няма да бъдат забравени (One of the most loved projects that will never be forgotten “ASİ”)
И остави коментар: Моят любим, беше невероятно.



Земетресението в Турция е и в района на Хатай/Антакия...

Скрит текст:
Tубa добави към историята на Instagram #TubaBüyüküstün
Турция обяви състояние на повишена тревога от четвърта степен. Състоянието на предупреждение "ниво 4" включва международно обаждане за помощ. Тези, които са в различни части на света и четат това съобщение... Нашият народ, който беше под развалините на земетресението в моята страна, се нуждае от вашата помощ, за да бъде спасен. Hands Pray

🆕 Мурат с дъщеря си HeartHeart


от...Иман: - "Моите две бебета"


клипчето,от където са снимките
https://vk.com/murayildirim?z=video-66097855_456247067%2Fb7e2b421bc5d9eb2e3



Спокоен ден и лека седмица!

Последна редакция: пн, 06 фев 2023, 12:09 от Zlatina3

# 561
  • Мнения: 5 647
Здравейте! Hug
Турските звезди са се втурнали да помагат на хоата в пострадалите от земетресението части от Турция. Няма да има сериали тази седмица, спрени са временно и снимките, снимачната техника на почти всички компании отпътува за пострадалите райони.

Антакия, градът, в който се разивваха дейстивята и в "Аси", и в "Азиз" е много пострадал... Disappointed Relieved





# 562
  • Мнения: 41 690
Здравейте! Hug



ОнчеHug

Много е тежко положението в засегнатите райони.И аз чета за участието на актьорите в помощ на пострадалите.
Ох,за Антакия да не говорим...гледах снимки....почти всички пътища към него са разрушени.С дронове им са пускали помощи.Късно отиде и техника за откриване на живи хора под развалините!








Истанбулски университет~Клинична психология в Twitter
Damla Sonmez, Farah Zeynep Abdulla, Burcu Birchik, Selma Ergech, Berkay Atesh, Umut Kurt, Serkan Altinorak, Hazal Kaya, Selin Shekerci, Kaan Yildirim, Ahsen Eroglu, Kerem Bursin, Tuba Buyukustyun, Demet Özdemir, Uraz Kaigylaroglu
Те разпространяват с нас, много ви благодаря!
Скрит текст:



🆕#GeçmişOlsunTürkiyem
Мурат: - "Нека всичко остане в миналото, моя Турция"
https://vk.com/murayildirim?z=video-66097855_456247072%2F334b1a920547e96227

Видео с думи на подкрепа записаха някои от актьорите от екипа на ''Разузнаването''


https://youtu.be/VP8iJ664EmA

Скрит текст:

Спокоен ден! Flowers Four Leaf Clover

# 563
  • Мнения: 5 647
Здравейте! Hug
Знаем какво парвят всички турски актьори- на живо или онлайн, кой както може , се опитват да помагат.
Няма да има снимки още известно време, може би ще се отложат снимките  и на някои по-късни проекти.

И отново- красивата Антакия, която сега е неузнаваема. Broken Heart





# 564
  • Мнения: 41 690
Привет следобедно! HugTwo Hearts



Във ВК групата,която прави онлайн преводи на първите епизоди на сериалите и после минават със заплащане вчера писаха:''Спирането на снимките и телевизионните предавания се удължава до 20 февруари!💥 Ще се показват само новини за пострадалите райони.📺 Така нашите предавания на живо също са преустановени до 20 ⛔''
За участието на нашите актьори в подпомагенето на засегнатите райони
и аз няма да пиша.Всеки помага както е решил,че ще е полезен!











Гр. Антакия ...толкова култури събрани на едно място.Нищо не остана!






Скрит текст:
преди

след

Хубав следобед! Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: сб, 11 фев 2023, 16:32 от Zlatina3

# 565
  • Мнения: 5 647
Да, Злати, и на мен ми е  много мъчно за този пълен с история и култура град...Broken Heart Не само за него. И в Газиантеп колко история има, и там са снимани сериали, изобщо... Сега си мисля- който гледа Аси, Азиз и други проекти, снимани в този район, може би ще види неща, които вече ги няма. Pensive Дано са устояли, те са градени точно, за да устоят. Hands Pray





# 566
  • Мнения: 41 690
Здравейте преди обед!


Онче,да гледала съм сериали снимани в Газиантеп и в др.райони.
Наистина е тъжно като гледам клипове оттам преди и след случилото се.
Измина 1 седмица от земетресението.Много е тежко.Вече има задържани заради лошото строителство!
И какво от това.Хората си отидоха заради нехайството на някои!















Приятен ден и лека седмица!

# 567
  • Мнения: 5 647
Здравейте  Blush

Мурат Йълдъръм и партньорката му в "Организация" Дениз Байсал ще вземат участие в съвместната благотворителна обща инициатива, която ще се излъчва  тази вечер по 8 телевизии.



Въздесъщата Бирсен Алртунташ не ги беше споменала, но Дениз го е потвърдила.

Напоследък не ми харесва някакво залитане по това кой къде се снима, че помага. И вие предполагам сте го забелязали.  Публикуват снимки в социалните медии и в турската преса на  помагащи в логистиката актьори в  една определена зала и народът, колкото е напрегнат, е готов да упреква тези, които отсъстват от снимките. А  другите помагат на други места или по друг начин. И не всеки, който прави нещо,  може да бъде сниман. Съвсем полудя народът... Head Band

# 568
  • Мнения: 41 690
Здравейте!



Онче,аз пуснах снощи един канал с намален говор в ЮТуб.Поглеждах от време на време.



От ТТ
Шакира, Туба и Меси поканиха децата на Турция и Сирия да дарят чрез Unicef #TubaBüyüküstün
Скрит текст:

Скрит текст:



Видях Мурат и Дениз Байсал снощи...



💥 Мурат Йълдъръм: „Моите съболезнования на цяла Турция. Помощта е това, което правим най-добре. Но има още нещо, което можем да направим... Помнете... Нека не го забравяме...
https://vk.com/murayildirim?z=video-66097855_456247092%2Fd6b93ef … pl_wall_-66097855

По времето,когато Мурат говори е бил прекъснат от водещия.Било станало недоразумение,породено от шума в залата.И др. говорели и той не чул,че Мурат се е включил...В ТТ доста негудували...Имало извинение  от водещия...



преди да влезе в залата

https://vk.com/murayildirim?z=video-66097855_456247095%2Fcd115a1 … pl_wall_-66097855

Желая ви приятен ден!

# 569
  • Мнения: 5 647
Привет! Blush

Очаквано премиерата на филма на Мурат "Земя минус 1", която трябваше да е на 17 февруари,  е отложена.



"Надяваме се да се срещнем отново в добри дни, които няма да помним като бедствие."

Общи условия

Активация на акаунт