90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема XIІI

  • 24 070
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36 477
Махагонка е коментирала във Фб (защото хората продължават да се подиграват на отношенията им с Бен):

Отговорила е на някой, който е писал, че сигурно ще се окаже, че е нигериец под прикритие.
Пише:"Аз дадох съгласие да бъда в 90 дни до сватбата, за да споделя своята драматична история. Продължавай да гледаш и ще бъдеш изненадан! Но държа да изясня, че съм истинска млада жена на 22 години."

Т.е. сега знаем, че е на 22, а не на 24 - разликата във възрастта с Бен се закръгля.

Отговорено е от този профил: https://www.facebook.com/mahoganyrocca

Между другото, написано е малко странно, сигурно е ползвала помощ от Гугъл преводач.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 777
Профилът ми изглежда супер фейк, както и снимките.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 884
Ама Лана на Дейвид си беше съвсем истинска. За перуанката- ще видим.

Дейвид намери ли си жена в крайна сметка или завинаги принадлежи на виртулния свят на платените красавици?

# 18
  • Мнения: 36 477
Не, все още е сам (или с Лана, не се знае).

Този профил наистина изглежда фалшив, но е създаден в началото на миналата година - т.е. преди да се снима предаването.

Това би трябвало да е Махагонка, без филтри и на скорошни снимки:


А това са синовете на Стейси (по-дребният прилича много на близначките и на едната дъщеря на Дарси):

Последна редакция: вт, 18 яну 2022, 14:22 от pppqqq

# 19
  • София
  • Мнения: 3 777
На една от снимките Махагонка изглежда доста грозна. При селфитата яко играят филтрите.

Честно казано би ми било интересно да гледам Дейвид (знам, че е злобарско, ноооо...)

# 20
  • Мнения: 36 477
Той не е достатъчно психически стабилен за това предаване, не вярвам да се навие да участва пак.
---------
Мистерията се заплита - някой в Инстаграм е намерил снимки на Махагонка с майка й - на пръв поглед изглежда, че е истинска, а не филтрирана, но не е момичето от горните снимки, с което Бен си е писал?..

Последна редакция: вт, 18 яну 2022, 18:46 от pppqqq

# 21
  • Мнения: 10 981
Някой гледа ли "Семейството на Шантел" тази вечер? За първи път от доста време - интересен епизод. Педро се запозна с двамата му полубратя. Доста по-бели са от него, но имат физическа прилика. Явно майка им е бяла. Оказа се, че единият от тях е намерил скъсано писмо от майката на Педро и от него става ясно, че тя е искала връзка с бащата или поне той да се грижи за децата си от нея, а той я е порязал. Педро си е мислел, че тя е пропъдила баща му и му е казала да не се обажда повече. Никол не иска и да чуе за двамата полубратя и баща й (им).
Майката на Шантел пък била на 55, а самата Шантел на 30, щях да падна. Мислех, че майката е към 45, а самата Шантел на 25 някъде. И трите (заедно с Уинтър) се похвалиха какви големи естествени бюстове имали.. . и ги разклатиха пред камерата, хаха. Майката какъв пример дава само, ц ц ц ц ц ....

# 22
  • Мнения: 36 477
Не съм гледала, но ако е вярно, че е родила Шантел на 15 години, значи няма как да е майка на Роял, който е по-възрастен.

В Инстаграм преди време имаше стара снимка на Педро и Никол с един от полубратята им - т.е. лъжат, че до сега не са се познавали.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Майката е на 55,не на 45

# 24
  • Мнения: 36 477
Да, обърках се (нещо не съм прочела правилно) - значи може да е родила Роял, когато е била на 20.

# 25
  • Мнения: 10 981
Днес от 11.00 гледайте епизода.  Майката каза "аз съм на 55, а нямам никакви корекции по себе си", а Шантел каза "аз съм на 30, а имам само ботокс в челото".  "Гърдите ни са естествени" и т.н. Тоест разликата между Шантел и майка й е 25 години.  Иначе това беше мой коментар, че майката изглежда на 45  а Шантел на 25 (в моите очи).

Снощният коментар го писах по средата на епизода. След това майката на Педро абсолютно отрече да е писала писмо до баща му. А всъщност той разбра от полу-братята му, че те именно от това писмо са разбрали, че бащата имал и друго семейство. Защото единият търсел някаква папка в чекмеджето на баща му и там видял късчета от скъсана хартия, сглобил ги и така успял да прочете текста, бил от майката на Педро, писан през 2010, с призив да се грижи за децата си. И така са разбрали, че Педро Старши има и други деца от друга жена, казали са на майка им, а тя е изхвърлила скъсаното писмо.
Друг е въпросът защо Педро Старши решава да кръсти две от децата си Педро (младши). Имаш общо 4 деца и решаваш 2 от тях да носят еднакви имена? Хахахаха... Мислех, че това го има само при ромите у нас, но не би...

# 26
  • Мнения: 36 477
Аз знам за един човек от селото на баба ми, който има няколко сина от различни жени и всичките е кръстил на себе си. Естествено, няма как да напиша подробности (става дума за все още живи и активни хора, не от миналото).

# 27
  • Мнения: 10 981
А, почна. Пусни си ТЛС, да видиш как всичките жени от рода на Шантел (на плажа в Доминикана) раздрусват бюстове пред камерата. Все едно гледам Планета Пайнер, хахаха.

А, даже сега разбрах, че другият полубрат бил Педро Хосе. Значи имаш трима сина, кръщаваш ги Педро, Педро и Педро Хосе, добре, че дъщерята не е Педрита.

# 28
  • Мнения: 36 477
Не мога, сега не съм вкъщи. Не знам как да го пусна от телефона или от компютър. Скоро се прибирам, може би ще хвана края.
Като започнат да излъчват повторения през уикендите, ще ми е най-удобно за гледане.

# 29
  • Мнения: 10 981
Разговорът между Педро и майка му беше брутален.
-Ти не си обичала баща ни, така ли?
-Не! Не съм!
-Значи ние сме родени ...по грешка? Не сме били планирани?
-Да. Не трябваше да се раждате.

Е ако аз чуя такова нещо от майка ми,  не знам дали изобщо ще я погледна повече.  Слава Богу, жената си е нормална и не е като тази доминиканска кукувица.

Общи условия

Активация на акаунт