90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема XIІI

  • 24 092
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 638
Алина и Кейлъб са си писали 13 години? Години?

# 46
  • Мнения: 11 099
Аз се прибрах късно и изпуснах началото, така че ще го гледам малко по-късно отначало докрай.

Така е, но ние сме намалели с 800 000 за 10 години, а те са си добре.
Ние не сме намалели от измиране, а от миграция.
Като тръгне някой да ми обяснява, как през 1985 бяхме 9 милиона! То и сега сме си толкова, ама над 2 милиона са навън.  Тогава не можеше да се пътува, имаше визов режим за почти целия свят. А и за да получиш виза трябва да си с връзки + това, че се плаща много. Самолетните билети на Балкан до Лондон бяха по 500 долара. А заплатите... да не казвам. И като добавиш визи за навсякъде.. до 2002 г. Едва след 2002 като паднаха визите, а след 2007 като влязохме и в ЕС, паднаха и цените на самолетните билети до 5, 10, 20 евро... вече всеки пътува, естествено, че всеки се маха от бедните страни. Румъния и Албания също са се стопили с милиони. Всеки бяга от бедните Балкани. От Полша над 1 милион се преселиха във Великобритания.

# 47
  • София
  • Мнения: 62 595
Руснакътс Арина вероятно е Илья, но е станал Илайджа.  Все по-шантави ги избират.

# 48
  • Мнения: 2 638
Джазмин е Лариса номер 2. Така си го представям.

# 49
  • Мнения: 36 542
Кейлъб и Алина са си писали като деца (тийнове), после са прекъснали и сега са се намерили пак.
Лариса има по-мек характер от Джазмин.

Намалели сме и от ниска раждаемост, не само от емиграция.

П.п. Сега видях нещо любопитно - Майк (на Химена) пише в Редит и до скоро никой не му е вярвал, че е той Simple Smile Вече му вярват, защото някой го е попитал на профила му в Инстаграм (който е доказано истински) дали това в Редит е неговият профил и той е потвърдил. Та, от тези коментари, които той прави, може да се направи заключение, че с Химена още са заедно.
Той изглежда свестен и кротък, това е първата му истинска връзка - жалко е, че тази жена сигурно ще изчака да си оправи живота и документите в САЩ и ще го зареже...
Профилът му в Редит се казва Mikeyb90day

Ето един коментар, писан след старта на сезона: Hey everyone! This is Mike here! There is definitely more to this story and I am definitely not a bad person and hope not to disappoint all of you. I am here on Reddit if anyone wants to talk, I can’t usually say much but I am here to say hi or talk. I have to go through a lot of messages so please be patient. I have a lot of messages to comb through. I am just cautious with messages because I don’t want my private conversations screenshot and put out there for everyone to read. Thank you all Mike

"Здравейте всички! Тук е Майк! Определено в тази история има повече, аз категорично не съм лош човек и няма да ви разочаровам! Аз съм тук, в Редит, в случай, че някой иска да говорим; не мога да кажа много, но все пак съм тук. Имам много съобщения, така че бъдете търпеливи. Имам много, които трябва да прегледам. Внимателен съм с тях, защото не искам случайно да направя скрийншот на личен разговор и да го публикувам тук (?!). Благодаря на всички (за вниманието), Майк"

Самият факт, че коментира и пише толкова открито, без да очаква пари в замяна (както много други участници), показва колко е добронамерен и наивен.

Последна редакция: нд, 23 яну 2022, 11:11 от pppqqq

# 50
  • Мнения: 11 099
Намалели сме и от ниска раждаемост, не само от емиграция.
Далеч не сме от страните с най-ниска раждаемост в Европа. Има държави с 0.6 или 0.8 деца на семейство, ние сме с показател над 1 дете. Е... то е ясно, че това се дължи на ромския етнос, но статистиката показва  показателите за Република България, независимо от етноса.

Никой ли не гледа "Pillow talk" на новия сезон? В полунощ го дават... от 00 до 01 ч.  Моли коментира с нейния... забравих му името, с големите устни. А Кени и Армандо правят подигравателни коментари на този с очилата, дето ще пътува в Колумбия при Химена. Не му помня името още.  Всичките коментиращи по леглата пускат по нещо ехидно и се подиграват, а не помнят те какви бяха в това предаване...

Последна редакция: нд, 23 яну 2022, 14:47 от diziler

# 51
  • Мнения: 36 542
Късно ми е на мен. Дано да го повторят в по-обикновен час!

Гледам Маминото синче и не разбирам тази с апартамента - вика "апартаментът е наш" - еми не, не е. Ако не е дала пари и даже не са женени (т.е. не е СИО). Излиза, че е искала гаджето й да й подари половин апартамент? Използвачка. Естествено, че майка му има повече право да обзавежда (жилище на сина й), отколкото приятелката му, за която той не е сигурен, че иска да се жени.

Последна редакция: нд, 23 яну 2022, 13:56 от pppqqq

# 52
  • Мнения: 11 099
Е кое му е късното? То е анонсирано като 11 PM за средно европейско време, ама при нас е полунощ. На другия ден е неделя....
Иначе аз снощи след полунощ гледах на запис това от 21 до 23 ч като превъртам рекламите. А днес на обед гледах "Коментарните двойки". И пак онзи Тим ли беше... един дето все стои крак въз крак. Това си е цяло изкуство, никога не съм можел да си сложа така краката

# 53
  • Мнения: 36 542
Аз написах, че за мен е късно, а не по принцип.

# 54
  • Мнения: 611
И за мен е късно,още повече за повторение на епизод,който съм гледала преди час...

# 55
  • Мнения: 3 983
Късно е и още как детето ми ляга в 10 аз заспивам в 10.30 и да искам нещо да гледам нямам сили ..изгледах серията от снощи  ще ме извинявате но това момиче Алина ми изглежда страшно разкрепостена..този мъж който не иска да си маха шапката незнам колко е стар но смятам че доста лицемерно се държат с тази контролиращата сцената в която и показа теста за бременост се видя че не и се понрави и едва ли не той е дошъл с план да я забремени но нищо не каза само се усмихваха един на друг и добре ще го прибера аз до две ще му го хвърля в лицето и ще си тръгна ..

# 56
  • Мнения: 36 542
Алина е малка развратница. Изглежда обидно написано така, но е факт.

# 57
  • Мнения: 2 638
Голям мерак му е хвърлила, той напред в епизодите какво точно прави? Някой гледал/чел ли е?

# 58
  • Мнения: 36 542
Аз съм гледала напред (не всичко, мисля, че тези дни трябва да е излязъл нов епизод):
Скрит текст:
Той непрекъснато говори за духовни неща (от повърхностния тип - като например когато човек е прочел една книга на Коелю и изведнъж е станал много "духовен"), а на нея и на Илайджа изобщо не им пука за това. Той й подари нещо като раница (или кенгуру) - каза, че с това ще я носи, ако отидат на излет в планината - ще изглежда уникално!
Срещна се с нейна приятелка, която попита къде ще живеят, като се оженят, а Кейлъб за сега въобще няма намерение да се жени!
Алина непрекъснато правеше сексуални намеци, и не само намеци - направо си искаше, накрая спаха заедно и обсъждаха на екран 5 минути кое как е било - доста неприятно за гледане в семейно предаване!

Забравих да напиша - той я води и на фитнес...

# 59
  • Мнения: 2 638
Уау, тя е решила, че ще се женят!

Общи условия

Активация на акаунт