Магазини със стоки за бебета и мами - гр. Пловдив

  • 65 754
  • 110
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 454
Точно за този магазин Дъмбо става въпрос. Аз скоро не съм ходила, но в началото, когато го откриха си купихме доста неща от там и съм доволна от всичко, а цените са съвсем приемливи.

# 46
  • Мнения: 30
Здравейте, искам да попитам магазин "Вис Виталис" няма ли интернет каталог, по точно търся количките им като цена?
 Благодаря!

# 47
  • Мнения: 7
за фенките на Премама
има коледно намаление в Премама
много интригуващо

1-10%
2-20%
3-30%
4-40%
  Naughtyна цялата зимна колекция , ако купиш четери продукта ползваш 40 % на всичко .
във фокса също има 30%, но на премама дрехите като цяло са по-стилни и разбира се по -качествени. Незнам за вас но аз опредлено ги предпочитам.

# 48
  • Мнения: 3 216
Мацка, тоя форум няма нужди от реклама. Интересно защо всеки твой пост е свьрзан с вьпросната марка. Лични интереси?

# 49
  • Мнения: 1 792
Мацка, тоя форум няма нужди от реклама. Интересно защо всеки твой пост е свьрзан с вьпросната марка. Лични интереси?
Peace

# 50
  • Мнения: 7
странно защо си толкава агресивна.ами ще ти отговоря харесват ми нещата който купувам от там и не виждам нищо лошо да споделя. А защо това тебе те дразни аз пък немога да разбера . Лични интереси ???????????

# 51
  • Мнения: 7
пък и забравих да спомена темата е на пазар нали,ако искаш да четеш нещо друго мила , отиди чети и разглеждай другаде

# 52
  • Мнения: 3 216
пък и забравих да спомена темата е на пазар нали,ако искаш да четеш нещо друго мила , отиди чети и разглеждай другаде


Не темата е за пазар,а подфорума,но явни ти си тази,която чете само тук та за това имаш такива ограничени познания за форума. И определено си правиш реклама-не видах твой пост свьрзан с нещо друго,освен с вьпросния магазин. И кьде видя агресия в поста ми? Ако това,което сьм написала не ти харесва,определено имаш лични интереси.

И ако някой ще ходи да чете и пише другаде ,то това ще си ти,защото рекламата тук НЕ се толерира.

# 53
  • Мнения: 449
И ако някой ще ходи да чете и пише другаде ,то това ще си ти,защото рекламата тук НЕ се толерира.
Да, и на мен ми направи впечатление, nina98, че във всеки пост споменаваш Премама. Рекламата в този форум не се толерира, има си правила за публикуване на реклами Peace
Всички влизаме тук за да разберем нещо, което може би не знаем, не да четем рекламните постове на определени марки  Peace

# 54
  • Мнения: 651
Аз нищо не разбрах.Само че се хапите.
Каде има беьо за мами в Плд.Дрехи за бременни;освен Конти?

# 55
  • Мнения: 105
Във Гранда на първия етаж наскоро отвориха магазин за бременни. Има доста хубави неща. Дори рокли за банкет. Аз когато бях бременна нищо не си купих от магазините за бременни. Дрехите бяха ужасни, ушити от преоценени платове. Всички приличаха на долни анцузи.

# 56
  • Мнения: 651
Във Гранда на първия етаж наскоро отвориха магазин за бременни. Има доста хубави неща. Дори рокли за банкет. Аз когато бях бременна нищо не си купих от магазините за бременни. Дрехите бяха ужасни, ушити от преоценени платове. Всички приличаха на долни анцузи.

Къде се намира Гранда?Нещо нищо не ми говори!

# 57
  • Мнения: 105
Гранда се намира на ъгъла на Капитан Райчо с Петко Д. Петков. Общо взето на центъра  Simple Smile Целият търговски център се казва Гранд, отдолу е и Санито!

# 58
  • Мнения: 1 792
магазина за бременни е на модна къща "Рени"Верно има дрехи дето са готини(на първия етаж в дясно коридора и втория магазин от дясната страна)

# 59
  • Мнения: 651
Гранда се намира на ъгъла на Капитан Райчо с Петко Д. Петков. Общо взето на центъра  Simple Smile Целият търговски център се казва Гранд, отдолу е и Санито!
Вчера бях на Верди там.Ако знаех!Аз иначе си взех от Конти.2 панталона 105лв.Доста ми се видя!
И в Гранд ли са такива цените?

Общи условия

Активация на акаунт