Домакини 80/ Със силата и красотата на тигъра

  • 44 757
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 489
Здрав да е Тод! Успешен, щастлив, обичан и вдъхновен! За теб, Калинче

# 676
  • София
  • Мнения: 8 448
Привет, момичета!
ЛЕЙДИ, честит имен ден на момчето ви! Да си носи името с чест и гордост, да има късмет и успехи, от гаджета да не се отърве. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 677
  • Мнения: 6 120
Честит празник на Тод!

# 678
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 125
Честит празник на Тод!Жив,здрав и успешен да е!

# 679
  • Мнения: 3 855
Честит да е наш Кратун! Жив и здрав! 💐💐💐

# 680
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Лейди, честито да е момчето ти!

# 681
  • София
  • Мнения: 8 448
Харесват ми почивните лежерни дни. Не съм готвила, не съм чистила. Съвсем добре! На диванчето, под юрганчето, с книжка в ръце.
ЛЕЙДИ, как изкарахте празничния ден?
СМЪРФЧЕ, мисля те. Имате ли познати в Киев, от които да получавате новини за обстановката в града? Дали блокът, в който живеехте е на мястото си? С монтажните дейности тук свършихте ли?
Къде ли изчезна БАБА ЯКА?

# 682
  • Мнения: 11 664
Благодаря ви момичета! Обичам ви Kissing Heart
Времето е много хубаво и основно сме по гори и поля.

# 683
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
Добро утро!

Даде кръв мъжа ми, чакаме резултати, стиснете по едни палци
Бабче, веднага да се явиш, развали времето и се скъта, нали Joy Идвай, започва да се оправя
Обаче сутрин е много студено, измръзнах докато чакаме пред лабораторията. И това предвид, че вече не са нужни тестове, преди това беше още по-голяма опашка
Хубав ден, прекрасни Hug

# 684
  • Мнения: 9 147
МАко , има стиснати всички палци и положителни мисли от мен!
   Аз вчера се размазах - оставиха ни Кати през деня.Майка й и баща й си ходиха до село да пренесат дърва на зет ми на бащата и да видят от какво има нужда да се помогне. После ходили на разходка, на кафе. А ние с Кате-пате се търкаляхме на дивана, после ходихме из квартала на разходка, с дедичката пяха песни,танцуваха, играха си с една гризалка. Абе голям кеф! Щерката беше оставила лист с указания/голям майтап с тези указания/ , защото аз забравям в колко трябва да яде. И така са спокойни и аз съм спокойна,че имам правила,които следвам.
   А дедичката не дава детето да се размрънка. Само ходи и ме юрка- преубувай я да не плаче, направи млякото да е готово да не плаче, няма да оставяш детето да плаче. Луд човек- за неговите викаше "Остави ги да пореват,да се разгърнат тия дробове,кво се глезят".
   А тя вече толкова много бърбори някакви си нейни звуци , закача се и става все по-интересна.

# 685
  • Мнения: 39 684
Ма ко, благодаря за кафето. Стиснати палци!

# 686
  • Мнения: 11 664
Мако стиснати палци и от мен!
Ние продължаваме да се наслаждаваме на хубавото време. С голям зор прибирам в къщи Шоколада Laughing

# 687
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Ма ко, стископалцев и от мен! Всичко ще е наред 🍀🤞

Абе момичета, някой с НЯКАКВИ познания относно външните ролетни щори? Не, че не ги поръчах вече 🤣🤣🤣 ама още не са финализирани (чакам да дойдат за размери) и мога да се откажа. Та - в единствената фирма, която има в града, предлагат само алуминиеви с пълнеж пяна. Цената е добра, даже по-добра от пвц, поръчано от другаде. Тази фирма ни прави и дограмата. Тогава пак техните цени бяха с 1/3 до 1/2 по-ниски от всички други. Дограмата е топ! Вече шеста година никакви проблеми (пу-пу), така че не са калпави защото са евтини. Но не знам има ли скрити минуси на алуминиевата щора?

# 688
  • Мнения: 3 855
Ма ко - и от мен много стиснати палци!

Фло - имаме многл приятели там, но и доста от тях са извън Киев вече. Блокът си е на мястото, ама дали нещата в апартамемта са там… никой не знае. А в тази ситуация никой не може да изпратим да провери.

Ангелче - ние сме с алуминиеви външни щори на новия апартамент, но са от строителя и нищо не разбирам. Изглеждат много добре, надявам се да няма бъдещи изненади.

# 689
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
Благодаря за палците, излязоха резултатите, абсолютно всичко е в норма, до последния ред. Отдъхнах си.
Ангелче , с удоволствие бих помогнала, ама никакъв опит нямам по въпроса.
Отивам да доготвя спокойно, че много се забавиха, а аз през половин час проверявах

Общи условия

Активация на акаунт