Абонаментни кутии в България - Тема 21

  • 47 637
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 73
Здравейте в новата група. Хареса ми кутията и на Кибрит и на goodbox. Продуктите на monuskincare ми се отразяват много добре. Единствено ми идват в повече измивните продукти, както за лице, така и за тяло, но може би е защото имам много закупени от преди. Иначе душ гела е цял при мен, но имаше дупка на кутията, което ме навежда на мисълта, че за малко съм се разминала. Наистина куриерите трябва да вземат мерки при транспортиране.
Остават ми още по 3 месеца предплатен абонамент и за Кибрит и за goodbox, но тъй като после ще започнат летните месеци може да пусна пак за по 6 месеца. Доволна съм и от 2-те кутии за сега. Дори да има 1 продукт, който не ми допада, със сигурност има поне още 2, които са ме впечатлили много и заради тях си заслужава кутията. Дано и за в бъдеще продължават да ни радват с хубави продукти.

# 16
  • Мнения: 7 053
Да важно е кои два продукта разкриват първо,точно там печелят или губят клиенти🙂

# 17
  • Мнения: 73
Goodbox не разкриха за маската на monuskincare, но бях много приятно изненадана, както и декемврийската на bellebox. Бяха разкрити сенки и серум за гърди, което ми се стори пълна глупост, но като видях останалите 3 продукта се влюбих в тях, добре че беше още налична.
Така че явно не всеки път разкриват
 най-хубавите продукти, но в повечето случаи е така да.

# 18
  • Мнения: 1 033
В офиса на Еконт, Борово, май са спрели да играят футбол с пратките.

Всичко от кутията на GoodBox, този път беше безупречно.

# 19
  • Мнения: 681
Много съм доволна от кутията на Goodbox, вътрешно се надявах точно на маска....

# 20
  • Мнения: 1 033
Казах аз, че кутията ще е силна. Според мен отговорът на въпросът на Кибрит е: и трите.

# 21
  • Мнения: 7 053
Аз искам номер 2🌞😇😇

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 13 517
Само дано не е маслото.

# 23
  • Мнения: 297
Силно ме съмнява да са и трите продукта, те са около 50€ всеки, а те пишат 360лв обща стойност на продуктите


П.с. Нощният крем ще е

# 24
  • Мнения: 4 942
Успях да си взема кутията на Good Box и съм повече от доволна. Единствено имам серум за мигли, който няма свършване, а често слагам, но и този ще ми е от полза по-нататък. Като пробвам другите неща ще пиш пак. Тази гъба с активен въглен ми е интересна. А чая малко излишен, но пък е въпрос на вкус, аз съм по кафето.
 Много харесвам душ геловете на Kueshi и тъкмо ми свърши този с лимона.

# 25
  • Мнения: 7 053
Изобщо някога имало ли три продукта от една марка 🙄
Бел нещо май се бавят 🤐

# 26
  • Мнения: 1 033
@rt_pwq - и вие сте права, но аз изхождам от идеята, че едва ли биха показали на клиентите си, три конкретни неща, ако няма да ги дадат и трите.

Когато продуктът е един, показват един.
Не виждам защо ще ни показват ясно и точно три продукта, да изберем от тях.

Никога не са показвали три продукта едновременно досега в един момент, ако не е специално издание, а имат нужда от готина изненада.

Тази марка изглежда интересна.
Това си е моето мнение, не го натрапвам. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 297
Напълно се съгласявам с Вас, аз много бих искала да са и трите, защото ще ми влязат в употреба, а и марката наистина изглежда интересна. Но пък се зачудих какви ще са останалите продукти. Просто ми се стори твърде добре, за да е истина😀а и като видях после тази реклама с опаковката на нощния крем ми се развалиха желанията…

@rt_pwq - и вие сте права, но аз изхождам от идеята, че едва ли биха показали на клиентите си, три конкретни неща, ако няма да ги дадат и трите.

Когато продуктът е един, показват един.
Не виждам защо ще ни показват ясно и точно три продукта, да изберем от тях.

Никога не са показвали три продукта едновременно досега в един момент, ако не е специално издание, а имат нужда от готина изненада.

Тази марка изглежда интересна.
Това си е моето мнение, не го натрапвам. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 163
Много се радвам, че няма да е пак някое мазно масло. Кибрит ги пускат прекалено често.

# 29
  • Мнения: 75
На мен кутията на Goodbox ми харесва, но както нямаше и помен от измивен продукт за лице изведнъж заляха 😀 Само ми е интересно защо маската и крема нямат капачета или само при мен е така?

Общи условия

Активация на акаунт