Измамници-роднини искат заем!!!

  • 3 383
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Егати докъде стигна този свят!
Мисля си, ако аз открадна 1 лев от непознат пенсионер с пенсия под 100 лева и лекарства за 40-50 лева, да не говорим за сметки и хляб ....... как ще се почувствам?
Как ще ги похарча тези пари и няма ли да ме накаже Господ?  Tired
Докъде стигнахме да лъжем възрастните хора, да ги притесняваме с нелепи лъжи за най-близките им и да ги изнудваме да си дадат последното левче ........
Много тъжно!
Дано всички измамници да си получат заслуженото!  #Cussing out

# 16
  • Мнения: 8 917
Скоро имаше статия  в дир.бг за измамниците и номерата им.

# 17
  • в къщи
  • Мнения: 467
И у нас звъняха преди 10-тина дена.Добре,че вдигна мъжа ми,аз щях да се заблудя-много съм доверчива. doh

# 18
  • Мнения: 2 657
Още ли има хора дето им се връзват на тези ?

и на моя мъж му звъня някакъв преди врем,за някакви си 4асти Close

# 19
  • Мнения: 7 474
Какво ли не измислят тия хора, ама е добре да има гласност #2gunfire

# 20
  • Мнения: 2 657
То гласност има отдавна,но май докато не се опарим-не обръщаме внимание #Cussing out

# 21
  • Мнения: 10 758
Уф, баси гадовете.А най-лошото е, че хората хем гледат ТВ,, хем четат вестници и пак се хващат на въдицата.Е на тва най ме е яд.

# 22
  • Мнения: 2 657
Уф, баси гадовете.А най-лошото е, че хората хем гледат ТВ,, хем четат вестници и пак се хващат на въдицата.Е на тва най ме е яд.

Мда #Cussing out
п.п.То и на мен да ми звъннат,гаранция 4е ще се вържа-щот съм довер4ива Sick

# 23
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Да, чувала съм ги тези. Едни познати познати изгоряха така с 2000. Тъпото е, че те са известни на полицията, но никой не си мърда пръста.

# 24
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
И на баба ми са звъняли някакви за пари, но тя ги е отрязала. Представили са се за баща ми.

# 25
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Уф, баси гадовете.А най-лошото е, че хората хем гледат ТВ,, хем четат вестници и пак се хващат на въдицата.Е на тва най ме е яд.
Е да, ама те все се обаждат на разни пенсионери, а те хорицата нали да помогнат уж, та вземат да изгорят.........

# 26
  • Мнения: 1 858
Това е много популярна схема за измама. Практикува се тоя номер в цялата страна. Аз лично не познавам някой, който да е изгорял но знам хора , които са  се опитали да ги метнат.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 160
И на моята баба звъняха лятото /за видинско иде реч/ уж бившия мъж на наша близка роднина, обаче таман на 2 пъти се издъниха. Първо човечецът е бая възрастен за сделки и второ, вторият път аз вдигнах телефона и оня ме пита цитирам "Какво стана, майка ти съгласна ли е?", а пък баба има само един син.

# 28
  • Мнения: 1 028
И на баща ми се опитаха да го изпързалят,обаче той ги прати на майната им,та и той после се ядосваше,че в момента не се е усетил и уж да им върже,а да иде с полиция на явката после.Та неговия случай беше,че уж негов приятел катастрофирал в София и бил в болница,а баща ми трябвало да иде до някакъв сервиз в Търново и да плати някакви части,за да му направели колата,а той като излезел от болницата щял да му ги плати,само че така и не можаха да се разберат кой от всичките му пшриятели се обажда и баща ми се усетил,оня като взел да шикалкави.Баща ми му вика"А парички искаш ли?",а оня "Не бе шматка" и затворил.

# 29
  • Мнения: 634
ВЯРА НИКОМУ!!!
Чула съм и за една приятелка на баба ми-така я измамиха-уж приятел на внука й..тя да му даде 100 лв,той после ще ги върне на внука...
..и по бтв скоро даваха за случаи за измами на "братовчеди"

Общи условия

Активация на акаунт