Аз и моите жени - БНТ сериал

  • 19 595
  • 416
  •   1
Отговори
  • Галифрей
  • Мнения: 4 127
През Февруари – „Аз и моите жени“. Ще се излъчва сряда и четвъртък от 21.00 ч. по БНТ 1.

В 6-серийната комедийна  любовна драма. Димитър Живков, Мария Сотирова, Христина Джурова и Башар Рахал ще въведат зрителите в живота на един амбициозен млад хирург, който попада в любовен триъгълник. Потисканите желания и търсенето на щастието ще доведат до житейски терзания и до поредица от комични ситуации.

Хирургът Филип (Димитър Живков) попада в паралелна връзка с две различни жени – Кристина (Мария Сотирова) в София и Мая (Христина Джурова) в Бургас.

Двата коренно противоположни свята, в които заживява главният герой, го поставят пред избор, който ще доведе до собственото му раздвоение и криза на личността.

Сериалът проследява човешките взаимоотношения в забързания ни консуматорски свят и разкрива как се променя животът на човек, загубил себе си в капана на собственото си неудовлетворение и слабост.

В ролята на най-добрия приятел на Филип – д-р Крумов, влиза Башар.

„Аз и моите жени“ е хармонично съчетание от сериозни и социални теми, поднесени с приятен и свеж хумор. Сценарият е дело на Теодора Маркова, Невена Кертова и Георги Иванов, режисьор е Боя Харизанова, оператор – Борис Луканов.

В главните роли: Димитър Живков, Мария Сотирова и Христина Джурова, Башар Рахал, Росица Александрова, Димитър Баненкин, Явор Ралинов, Красимир Митов, Райна Караянева, Емануела Шкодрева, Чавдар Монов, Красимир Добрев и други.









# 1
  • София
  • Мнения: 22 947
Мерси за темата. Щом е българско, го следя. 😀

# 2
  • София
  • Мнения: 27 175
Благодаря за темата.
Засега от БНТ не са ме разочаровали, така че ще гледам. Simple Smile

# 3
  • Галифрей
  • Мнения: 4 127
❤ Видях програмата, епизодите ще са дълги. Започва на 2.02. БНТ от 21:00 ☺

# 4
  • Мнения: 7 265
Знае ли някой как бих могла да го гледам? Живея в Германия и нямам българска телевизия.

# 5
  • Галифрей
  • Мнения: 4 127
Ам ще потърся линкове за онлайн гледане 😉 Ще го качат по някое време и в YouTube .



Промото и интервю част от акьорите ❤

   https://bnt.bg/news/nova-komediyna-drama-v-efira-na … XQrXUKsGa3N6GifKA

Последна редакция: пт, 28 яну 2022, 12:49 от Диана Бишоп

# 6
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 096
С удоволствие гледам български сериали, надявам се наистина да е комедия, имаме нужда от малко смях в тези времена.

# 7
  • Галифрей
  • Мнения: 4 127
Повече инфо за сериала ❤

https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/10760310

# 8
  • Мнения: 17 987
Супер, ще го гледам задължително

# 9
  • Мнения: 4 075
Според програмата на Бнт сериалът започва днес. Изненадаха ме.

# 10
  • Мнения: 1 882
Тъкмо идвах да пиша същото. БНТ колкото промотираха "Порталът", толкова промотират и този. Rolling Eyes Ще гледаме.

# 11
  • София
  • Мнения: 16 035
Гледах, но не съм очарована.
Нещо много ми е нагласено и праволинейно. Направо безинтересно е за сега.

# 12
  • Мнения: 9 484
Мудничко върви, но ще му дам шанс да видим.

# 13
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ами те с анонсите за сериала направо го разказаха. Досега нищо изненадващо, всичко е предвидимо. Може би само предложението е малко нестандартно като решение.

# 14
  • Галифрей
  • Мнения: 4 127
Леле много ми хареса  ❤❤❤ Качеството е HD, музиката е хубава, локаците, пейжасите направо се изнанадвам колко красиво изглежда. Имах чувството,че не е снимам у нас.  Смях се много пъти😂🤣
Филип е страхотен човек!! На моменти беше като една лелка,мразеща купони 🤭 Мая ме кефи 😘

Скрит текст:
3 кекс сцени и ми харесаха 😘 аз попринцип не харесвам кекс сцените в бг продукците. Хареса ми имтимноста,музиката личи си,че са работили много. На световно ниво са ❤💯 Харесвам повече Мая от Криси.  

Общи условия

Активация на акаунт