Пазаруване от Лили Дрогериe

  • 20 589
  • 169
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 18 733
За намаленията проверявайте едно по едно на каса. Често онлайн намаленията ги има и в реалния магазин, но не са отразени на етикетите - миналата година бях купувала някакви тематични салфетки за детето и девойките обясняваха, че не сменят етикети, но намаление има... същото ми се случи и с нещо друго дребно, не помня какво.

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 530
Точно и аз мисля днес да се отбия, за да проверя дали и в магазините им са намалени нещата, които харесах онлайн. И ако не забравя, да им занеса каталога. Grinning

Едит: В обедната почивка се разходих до Лили. Върнах каталога и ми дадоха талонче с 15% отстъпка. Конкретно търсих капсули на Первол 27бр за 10лв. Е, нямаше, дори липсваха като артикул, имаше 18бр. капсули за около 15лв.

Последна редакция: ср, 02 фев 2022, 13:54 от Phoenix_

# 62
  • София
  • Мнения: 262
Момичета, тази акция валидна ли е за поръчки онлайн? https://shop.lillydrogerie.bg/brands/mamma_baby
Трябва ли да правя нещо повече от поръчване на продуките за раничката?

# 63
  • Мнения: 4 662
Трябва да си си въвела картата, да направиш 40 лв и да я добавиш, ако има налична.
Пише, че е до края на 2021 г. или до изчерпване на наличностите.

# 64
  • София
  • Мнения: 262
Точно за това се колебая, защото я няма за добавяне към количката... Ще им звънна да попитам Simple Smile

# 65
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 412
Ходих да си вадя карта Лили, става веднага. Обаче отново нямаха наличен единия от продуктите от брошурата, който исках да купя. Пак не бяха го чували - да съм търсела в моловете. И предния път ми казаха в моловете, вече като го чуя това и ми призлява. Аз в молове почти не ходя.

# 66
  • София
  • Мнения: 22 999
В МОЛ-те, в по-големите им филиали или само в определени филиали зареждат определени  марки и продукти. За МОЛ-те се предполага, че има голям клиенто поток и там зареждат с повече продукти и бройки.

# 67
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 412
Схванах, ама е неприятно. Иначе аз ходя в магазините из центъра, където също се предполага, че ходят повече хора (днес беше този на ,,Раковска”). Кой магазин не в мол може да мине за голям, да ида там да потърся?

# 68
  • Мнения: X
Схванах, ама е неприятно. Иначе аз ходя в магазините из центъра, където също се предполага, че ходят повече хора (днес беше този на ,,Раковска”). Кой магазин не в мол може да мине за голям, да ида там да потърся?

Сердика център е доста добре зареден винаги.

# 69
  • София
  • Мнения: 10 335
Схванах, ама е неприятно. Иначе аз ходя в магазините из центъра, където също се предполага, че ходят повече хора (днес беше този на ,,Раковска”). Кой магазин не в мол може да мине за голям, да ида там да потърся?

Сердика център е доста добре зареден винаги.
Момичето пита, кой магазин не в МОЛ newsm78

# 70
  • Мнения: X
Схванах, ама е неприятно. Иначе аз ходя в магазините из центъра, където също се предполага, че ходят повече хора (днес беше този на ,,Раковска”). Кой магазин не в мол може да мине за голям, да ида там да потърся?

Сердика център е доста добре зареден винаги.
Момичето пита, кой магазин не в МОЛ newsm78

Ох, не съм дочела НЕ-то, извинявам се.

# 71
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 412
Няма проблеми, аз и до МОЛ ще ида, че съм си навила на пръста, но е тъпо при условие, че имам 3 други магазина под носа си.

# 72
  • Мнения: 14 506
Получих си поръчката с кода заради отказана по Черния петък. Всичко са ми пратили като кода не важи за чорапогащници, едни дражета за гърло и паста за зъби.
Доволна съм.😀

# 73
  • Мнения: 5 396
Е, нали уж кодът не важи само за продукти за дома и бебешки.... Как така и пастите за зъби са ги изключили от намаление. Питам , защото ми предстои да пусна.

Последна редакция: пт, 04 фев 2022, 10:31 от *Камея

# 74
  • Мнения: 549
Аз си поръчах пасти за зъби, намалиха се.
50% не важи за вече намалени продукти!! Ако е на промоция в сайта няма как да даде повече отстъпка.

Общи условия

Активация на акаунт