Тема 9 - Февруарски мами 2022 г. 🤰

  • 27 210
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 76
Да е много здрав и усмихнат Валентин!

# 46
  • Мнения: 122
Бубенце,честито бебче! Да е здрав,щастлив и гордост на мама и тате.

# 47
  • Мнения: 270
Честито, Бубенце! Simple Smile Да е жив и здрав и с много късмет!

# 48
  • Мнения: 759
Честито да е първото момченце в групата! Бързо възстановяване на мама и скоро да сте си вкъщи. Blue Heart

# 49
  • Мнения: 25
Честито на родилите ❤
За тоновете и аз днес бях (сряда също), втори пореден път са равни, в сряда след въртене и вода разбудихме бебето и се оправиха, но днес 25 мин са си равни между 120-130, аг каза другия път да изпия една кола, ма аз каквато съм паника цял ден го мисля и всякакви сценарии си измислям и се тревожа. Наистина не мърдаше при тоновете, сега мърда вкъщи.

# 50
  • Мнения: 135
Бубенце, честито момченце 💙
Да расте здрав и много щастлив!
На теб бързо възстановяване!

# 51
  • Мнения: 739
Честит първороден син, Бубенце! Да е здравичък и с много късмет! Бързо възстановяване и скорошно прибиране вкъщи! 😊

Ади да и е честито бебчето на твоята приятелка и да е много здраво. А ми е любопитно жената по-едричка и висока ли е или е дребна?

# 52
  • Мнения: 3 846
Ами висока е, но не е кой знае колко едра. Нормални размери си е (не знам с точност колко е висока).
Бебето освен това е и момиче, така че наистина не се притеснявайте.

Последна редакция: сб, 29 яну 2022, 01:26 от Adriana11

# 53
  • София
  • Мнения: 1 408
Аз вече 3 пъти повърнах тази вечер…. имам супер смотани болки в кръста, ревливо ми е… Чудя се сега това повръщане вирус ли е или сигнал, че момента идва😭

# 54
  • Мнения: 69
Бубенце, честит да е малкият Валентин! Много да ви радва! Blue Heart
Да расте здрав, силен и енергичен, а на теб бързо и леко възстановяване! Blush

# 55
  • Мнения: 185
Аз вече 3 пъти повърнах тази вечер…. имам супер смотани болки в кръста, ревливо ми е… Чудя се сега това повръщане вирус ли е или сигнал, че момента идва😭

Ниа, аз повръщах миналата седмица. И да ти кажа си повръщах от притеснение, понеже бях контактна с жена болна от ковид и така се бях притеснила, че хормоните ми се разбушуваха разплаках се и резултатът беше два дни повръщане, по-малко и не интензивно, но го имаше. Така че може би не е вирус, а вследствие на някаква емоционална промяна, а дали идва моментът не знам може би мамите с опит ще споделят мнение.

# 56
  • Мнения: 6 105
Честита радост! Да е жив и здрав Валентин! Blue Heart

# 57
  • Мнения: 36
Честито бебче, Бубенце. 💙 Да е много здрав и щастлив. На теб бързо възстановяване.

# 58
  • Мнения: 652
Аз вече 3 пъти повърнах тази вечер…. имам супер смотани болки в кръста, ревливо ми е… Чудя се сега това повръщане вирус ли е или сигнал, че момента идва😭

Имам приятелка, при която си беше симптом на предстоящото раждане - повръщане + разстройство. При някои жени организмът се прочиства няколко дена преди момента. Далеч не при всички, може само едно от двете, а може и никое Simple Smile И тя си мислеше, че е вирус Simple Smile

# 59
  • Мнения: 479
Добре дошъл на първия младеж в темата ❤ Да ви е жив и здрав!

Аз също повръщах преди първото раждане, обаче вече имах няколко силно болезнени контракции.

Сина ми се роди 4кг,нормално.Нямах разкъсвания, само доктора ми направи 2 външни шева (каза,че можело и без тях,ама за естетически добре да изглежда 😄) Висока съм 1.60,забременях 57кг и бях качила около 15кг.Раждането ми мина от първата контракция до финала за 5ч и половина.
Надявам се и сега да ми е леко макар да са минали вече 10г. 🤷‍♀️

А имам позната,която е родила 3.300 бебе и е със страшни разкъсвания и 15 вътрешни шева и не знам колко външни.
Божа работа!Дано всички се похвалим с леко раждане и спокойни бебчета 🍀🥰❤

Общи условия

Активация на акаунт