Фенове на тениса - тема 7

  • 25 287
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 5 247
Ох, стига с този ковид, четвърта "жертва" имаме.
Агут се чувства добре,  леко го кара .
 Адрия тур го заклеймиха и спряха заради Ковид, Новак  отнесе куп негативизъм, изглежда на Уимбълдън може да се сее Ковид.

# 691
  • София
  • Мнения: 1 654
Ализе Корне каза, че на Ролан Гарос огромен процент от тенисистите са били с ковид, но са се разбрали никой нищо да не казва. Обаче на Острова е друго. Дано завърши турнирът.

# 692
  • Мнения: X
Брей, на Тим ван Райтховен му се сбъдна мечтата - да играе с/щу Джокович на Уимби. Simple Smile
Браво на него, че стигна до Ноле!

# 693
  • Мнения: 5 357
Победната серия на Ига Швьонтек е официално прекъсната.

# 694
  • София
  • Мнения: 5 247
Много се радвам за Ализе Корне.

# 695
  • Мнения: X
Добра новина за феновете на Джокович - Австралия вече няма изискване за ваксинация при пристигащи в страната, така че най-вероятно ще видим Новак на АО другата година. Simple Smile


А днес надвечер ще бъде мачът му срещу летящия холандец. Дано да направят интересен двубой - и двамата в отлична форма на трева. Така съм се затъжила да гледам тенис, от сега се ситуирам пред тв-то!

# 696
  • Мнения: 5 357
Гуфи е голям! Започна сезона доста кошмарно, дори изяде геврек от Де Минор в Ротердам, ако не се лъжа, но сега върви към 1/4 финал на тревата, която уж му е най-слабата настилка. Стискам палци да издържи срещу Тиафо, много е борбен, дано не го урочасам.

# 697
  • Мнения: X
Гледах честването на предишните шампиони по случай стогодишнината на централния корт на Уимби. Колко хубаво да видим повечето от тях! Роджър е уважил събитието, за радост на всички.
На мен ми липсваше още само Сампрас. Той никога не присъства на подобни събития, значи.

Скрит текст:

# 698
  • София
  • Мнения: 5 247
Анадифларес, Благодаря за линка към честването. Навратилова също я нямаше. 
Това, че Австралия е отменила задължителна ваксинация за влизане в страната - добре, но Новак нямаше ли някакво наказание? Мен ме тревожи, че сега го тестват 4 пъти дневно за Ковид. Да не вземе да стане беля.

# 699
  • Мнения: X
Навратилова е 9-кратна шампионка дори Simple Smile Жалко, че я нямаше.
Е, той Новак има тригодишна забрана да влиза в страната, но очаквам да падне с новото правителство, както падна и това с извинение малоумно правило за ваксинация. Както виждаме от ширещия се Ковид по всички мейджъри, решението в Австралия нямаше нищо общо с общ. здраве, а беше чисто политически мотивирано.
А Новак да го тестват, той не е паднал на главата си, сигурна съм, че се пази и няма да си провали шанса за титла като пипне Ковид.

# 700
  • Мнения: 5 357
Гледам Алкарас и Синер са се захапали здраво. Яник води с 2:1 сета, но мисля, че няма да издържи и Карлос ще си вземе своето в пет. Което пък от друга страна е лоша новина, защото Джокович и Ван Райтховен чакат още, а аз искам много да ги гледам и едва ли ще издържа да ги догледам докрай.
Браво на Гуфи! Много борбен се оказа и успя да спре устрема на Тиафо. Камерън Нори го очаква коварен съперник на 1/4 финала и ще трябва да се раздаде на максимум, защото днес Томи Пол не оказа кой знае каква съпротива, а белгиецът ще го тормози жестоко.

# 701
  • Мнения: 11 737
А, не, Синер ще бие. Давам му още 30 минути Smiley

# 702
  • Мнения: 434
В следващите години  очаквам страхотно съперничество между Алкарас и Синер

# 703
  • Мнения: 11 737
Хаха, точно 30 минути.

# 704
  • София
  • Мнения: 1 654
Пролетта предричаха 3 мейджъра до края на годината за Алкарас. Бил в пъти по-добър от Надал на неговата възраст и в комбинация на стиловете на Тримата големи. Винаги съм казвал да не се говорят празни приказки. Всичко с времето си. Зверев го започна в Париж, а Синер го довърши на трева. Остана му последният бастион в Ню Йорк. Там пък властва Медведев.

Да не урочасам нещо, но вървим към последен огромен сблъсък на финал на трева. Само матадора да не прави глупости до петък. Ноле ще пусне наказателната акция срещи Синер и Гофен.

Любопитно да видим и лошото момче на тениса какви ще ги свърши. Голяма идиотия беше мачът му с Циципас.

Общи условия

Активация на акаунт