Фенове на тениса - тема 7

  • 23 618
  • 745
  •   1
Отговори

Анкета

Кои ще спечелят Уимбълдън?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 735
  • София
  • Мнения: 27 021
Трагедия Cry

Толкова много титли от шлема избягаха заради тези скапани контузии. Надал беше готов за титлата, играеше фантастично, но уви, съдба. 😢

# 736
  • София
  • Мнения: 1 634
Дори напълно здрав Надал щеше да му е трудно срещу Ноле. В Париж го би с чиста физика, което се вижда рядко в мач на сърбина. Рафа успя да го изтощи. На тревата обаче се играе друг тенис. Тежко е за всички и най-вече за него самия, защото мрази да се отказва. Рискуваше обаче да стане в пъти по-зле.

Сега 4-5 седмици почивка и към Мастърса в Канада. Този път няма да играе голф, а ще релаксира на макс.

# 737
  • Мнения: X
Статистиките показват, че освен на клей на другите настилки Ноле води категорично. За Уимби знаем как стоят нещата, макар и Надал да е не слаб на тази настилка. А на хард Рафа не се е разписал с победа с/щу Новак от 2013/14г. Преценил си е шансовете според мен, наред с болката, и е решил, че по-добре да е фит за УСО, където Новак най-вероятно няма да участва и шансовете му за титла са по-големи. Правилно е постъпил за себе си.

# 738
  • Мнения: 5 320
Да ни е честито шоуто Джокович - Кирьос на финала. Естествено, ще стискам палци за първия и за неовата седма титла от Уимбълдън. Преживя много през тази година и този триумф ще означава много за него. Великобритания си има своя нов герой, макар че няма да го заобичат така, както Мъри, Хенман, Пери и други. Постигнатото от него е феноменално при положение, че не притежава истински талант като по-голямата част от играчите, а всичко е плод на много труд, физическа издръжливост, психика и най-вече сърце. Струва ми се, че наред с липсата на оръжия, му липсва и самочувствие (с покритие, да уточня), но се надявам този турнир да му го вдигне и да си повярва повече.

# 739
  • София
  • Мнения: 5 247
И аз разбира се съм за Новак  и 21 шлем. Но двубоите с Ник не са в полза на Джокович и това ме притеснява😟.

# 740
  • Мнения: X
Кириос победи Новак в най-слабия сезон на последния, когато имаше проблеми с лакътя и прекрати рано след отказване на Уимби. Надявам се Новак все пак да успее да взема 3 сета в неделя!

# 741
  • София
  • Мнения: 1 634
Има ли такава опция? Веднага я приемам Grinning

# 742
  • Мнения: X
Да, да. То беше ясно какво ще е отношението на публиката. Smile

# 743
  • София
  • Мнения: 27 021
Браво на Рибакина и честито за титлата!
Очаквах да бие, даже писах 2-0. Май малко се поизхвърлих. Радвам се за Елена, но не ми е някаква любимка. Напълно заслужена титла. Победи категорично Андреску, Халеп и Жабер. Обърна опасната Томлянович, която беше в зоната. Докато тунизийката имаше прекалено лесен жребий, чак скандално лесен и липсата на сериозни мачове натежаха в този финал, защото Жабер не знаеше какво да направи, когато Рибакина намали грешките и вдигна нивото си.
Като цяло не се получи качествен финал. Грешките преобладваха.
И точно това заслужаваха британците. Русия да спечели титла. Защото Рибакина си е чиста рускиня с казахстански паспорт.

# 744
  • Мнения: 5 320
Има ли такава опция? Веднага я приемам Grinning



Викаш направо да връщат Фриц и Нори на финала Grinning

# 745
  • София
  • Мнения: 27 021
Заповядайте в  ==> НОВАТА ТЕМА <==

Общи условия

Активация на акаунт