Фенове на тениса - тема 7

  • 25 285
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 942
И аз не бих изненадал на победа на Кириос. Но на първо четене искам Надал да победи, защото това може да е шанс за последен голям мач между Джокович и Надал на трева, финал на Уимбълдън. Такива мачове между тях са друга тръпка в тениса. Нещо като световното по футбол. Привлича внимание на много широк кръг хора извън футболните фенове. Та и мачовете между Джокович и Надал, са нещо подобно за тениса. Будят широк интерес извън тенис феновете. На второ четене може и да съм за Кириос. Зависи букитата какво ще предложат. Grinning

# 721
  • Мнения: X
Аз не бих залагала, че ще е последният им сблъсък на трева. И двамата ще си играят още дълго време Smile
Виж само как днес Рафа издържа 4.5 часа на крачето. Контузията му засягаше друг регион, коремните мускули.

# 722
  • Мнения: 11 737

Simple Smile Дано си заложила в правилният букмейкър. Аз срещу Джокович не мога да залагам защото съм му фен. Но ако си заложила където трябва, 0-2 сета за Синър си взимаш залога като печеливш въпреки обрата.
За краен победител го спретнах Синер. Нищо.  За спорта сложих левче. Изненади се случват и съм печелила с много фрапиращи обрати. Еднократно ги правя в турнир, ей така... получавам сигнали Satisfied За Ноле нямаше смисъл да го слагам. На левче щях да хвана 1,10 лв.

# 723
  • Мнения: 2 942
Трябваше да заложиш в Ефбет. Те пуснаха такава промоция за мъжката част на Уимбълдън от 1/8финалите нататък при 2-0 сета за твоя човек изплащат залога като печеливш. А и са им по високи коефициентите. Макар че тениса аз традиоционно го играя в бет 365 там пък имат друга промоция, ако твоя човек спечели мача след отказване на съперника ти изплащат залога като печеливш. За Синър беше много висок коефициента, мен ме сърбеше да го играя, но срещу Ноле никога не играя, фен съм му, както и срещу Григор по българска линия. Simple Smile

# 724
  • Мнения: X
Синер не беше стигал дори и осминафинал на Уимби преди тази година. Трябваше да е в абсолютния си вихър, за да преодолее този минус и да има някакъв шанс срещу Новак Simple Smile

Иначе няма лошо да се залага. И аз съм губила басове с пари и точно на ракетата на Надал беше. Роджър си го тупаше наред всяка година на Уимби като боксова круша, но точно когато аз лових бас, че ще победи отново, Рафа взе, че направи мача на живота си на трева(2008г.) Sweat Smile Загубих цели 20 lv. Sweat Smile

До финала стискам палци да достигнат и Ноле, и Рафа. Да направят отново епичен мач, подобен на онзи преди 14 години срещу Федерер. Ако някой от двамата отпадне на полуфинал, развъзката в неделя ще е много предвидима и безинтересна според мен.

# 725
  • Мнения: 4 792
На мен ми се гледа Кириос и Джокович. Ако не друго, ще има шоу. А и Кириос на трева, при добро желание, не е за подценяване.

# 726
  • Мнения: X
Ще има шоу и при Джокович-Кириос, определено Simple Smile
Публиката може да е раздвоена кого повече да освирква Sweat Smile (днес Кириос отнесе доста хейт).
Скрит текст:
Аз обаче тайно се надявам Джоко да разкаже играта на най-големия си съперник на финала на Уимби - няма да има по-сладка победа!!

# 727
  • Мнения: 4 792
Мисля, че Кириос днес отнесе хейт не заради цирковете на корта, а защото му бяха повдигнати обвинения за домашно насилие в Австралия. Нямам предвид в жълтите вестници, а в съда.

Колкото и да е колоритен/интересен/експлозивен, това минава определени граници.

# 728
  • Мнения: X
И аз така мисля.

Но това би поставило публиката в Лондон в голяма дилема - от една страна тя малко или много традиционно подкрепя противника на Ноле, от друга как да подкрепят насилник под съд?!  дилема, дилема!:sweat_smile:

# 729
  • Мнения: 5 357
Нещо много си се загрижила за британската публика. Остави я да се порадва на воля, сега ѝ е паднало. Сигурно сами не са си вярвали, че ще се стигне дотук.

# 730
  • Мнения: 2 066
Няма да има Надал -Джокович. И аз се надавах на такъв финал но уви.

# 731
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 456
По- добре.
Почивка, възстановяване,оздравяване,бебенце ,радост и щастие ❤️💜❤️.

Нори и Кирчо да се отказват,да последват Борето Дж,файда да играят няма.

# 732
  • Мнения: 5 357
Като разбрах тази новина, все повече яд ме хваща на Тейлър, че не си повярва. Бързо възстановяване на Надал пожелавам и дано шампионът е победителят от полуфинала, който все пак ще се състои.

# 733
  • София
  • Мнения: 5 247
Бързо възстановяване на Надал . Правя силен паралел с обстоятелствата, при които се излъчиха финалистите на предния голям  шлем РГ (без да броим недопуснатите тенисисти до турнира).

# 734
  • Мнения: X
Бързо възстановяване на Надал . Правя силен паралел с обстоятелствата, при които се излъчиха финалистите на предния голям  шлем РГ (без да броим недопуснатите тенисисти до турнира).

А аз си спомням обстоятелствата при миналогодишния АО, когато Надал с изказванията си поставяше под съмнение, че "играч с контузия може да спечели ГШ" по адрес на същото абдоминално скъсване на Новак. А той действително имаше скъсване, доказано с ЯМР, и лекарите му бяха казали, че продължавайки рискува идните си турнири.

Но карма или не, винаги е неприятно като контузия извади от турнира топ-играч! И аз очаквах Джокович-Надал сблъсъка, но, уви. Ще имат други. Рафа да се възстановява бъзро и напълно за американската част на тура.

Общи условия

Активация на акаунт