Фенове на тениса - тема 7

  • 25 278
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 737
Може ли Синер да победи Джокович на трева? Аз съм заложила този мач с победа за Синер. Звучи невероятно за някои. Ще видим утре 🙂

# 706
  • София
  • Мнения: 1 654
Шапки долу, че си голям ентусиаст и любител на силните усещания Simple Smile

Синер трябва да извади игра тип перде като Стан през 2015, за да вземе 3 сета.

# 707
  • София
  • Мнения: 5 247
Синер игра и надигра Алкарас, когото вече не разглеждам като изключително доминиращ.
Предстоящата среща на Новак ще е важна и очаквам голям сблъсък.

# 708
  • Мнения: X
Липсва му опит на Алкараз на турнири от ГШ все още. Когато го придобие, ще е заплаха за всички. Според мен най-голям шанс за мейджър тази година има на УСО, тъй като в Америка се е доказал на твърди кортове и УСО най-лесно се печели от извън Биг 3 играчи.

Новак вчера игра добре срещу ван Райтховен, особено в последните два сета, има нужда от такива мачове да изгради увереност. Синер не мисля, че ще е проблем за него.
 
А ван Райтхофен не се даде, въпреки противника си,и му взе сет. Намирам за жалко само, че няма да получи ни едва точка за отличното си представяне на дебютния Уимби и отново ще трябва да се играе квалификации на идните турнири.

# 709
  • Мнения: 5 357
Турнирът на абсурдите. Кристиан Гарин е на 1/4 финал на трева и то след обрат над Алекс Де Минор.

# 710
  • Мнения: X
На косъм беше мачът. Следващият противник за Гарин ще е Кириос, който най-вероятно ще го победи и ще се изправи срещу Надал на полуфинал. Този мач със сигурност го очаквам с нетърпение и знам за кого ще викам. Интересно ми е Рафа дали ще отиде отново на мрежата да се кара на противника си за нещо, което той от десетилетия прави Sweat Smile

# 711
  • София
  • Мнения: 27 181
Хаха, повярвай ми ако има 'мано ту мано' Кирьос ще се гътне. Той е були, което лае, ама когато му излаят в лицето подвива опашка. Рафа с лекота ще го сгъне. Виждал съм Рафа ядосан, Кирчо да бяга надалеч. А и тези номерца на Кирчо при Рафа няма да минават. Другите могат и да се стресират, но не и Надал.

Но нека първо се стигне до такъв мач, защото Надал го чака много тежък мач срещу Фриц, който е в топ форма, а и победи Рафа на финала на ИУ.

Гарин с първи 1/4 финал на ГШ в историята си и то точно на недолюбваната от него трева. 😀
Яд ме е, че няма да гледам австралийско дерби на 1/4 финала, щеше да има много емоции, защото Хюит никак не обчиа Кирьос и обратното. Същото се отнася и до Де Минор.

Яд ме е за Корне. Винаги пада след като отстрани някое голямо име, било на РГ или Уимби. Жалко.
Стискам палци за Халеп, дано да вдигне втора титла в Лондон.

# 712
  • София
  • Мнения: 1 654
Надал като спечели гейм или сет срещу Киряка е по-емоционален. Още помни онази загуба 2014 ли беше Grinning Малко по-различен заряд имат мачовете им. За феновете обаче са много тежки за наблюдаване. Палячото си е палячо. Като видях схемата и се успокоих, че Киро и Шаповалов няма да стигнат до мач с Надал заради Циципас и Беретини. То какво се случи Grinning

Надал за мача с Фриц: Нищо не научих за своя противник от финала на ИУ заради травмата в реброто.

За пореден мач тази година на Мейджър, чоуква третия сет. Бройката стана голяма. Вчера беше много на кантар да има сет 4 и щяха да пуснат покрива.

# 713
  • Мнения: X
Как може Джокович да няма и капка милост към феновете си? Бива ли да прави такива неща?! Ще стана стара бабичка сигурно до края на турнира! Worried

Синер игра много добре, възползва се от шансовете си оптимално. Познахте, че ще е борба.

# 714
  • Мнения: 11 737
Това им е проблем на младите. Нахъсани се изтощават в два сета, отпускат се, губят ритъм и после иде ред на "лисиците". Издържливи, опитни... те тоя филм са го играли.
Изобщо не беше изненада обратът, който Джокович направи. Очаквахме го с мъжа ми. И все пак се надявах Синер да си сбъдне мечтата. После беше ясно, че ще отпадне. Ама понякога имат по някой проблясък над топ играч младите.
От по-младите в тура, Зверев ги умее тези обрати. Малцина са хората, които губят в 2 сета и печелят 3 от 5 в турнир за ГШ.
Чилич също ги умее тия. Мисля Вавринка беше в отбора. Има и други, но тия по ми се набиват в очи.

# 715
  • Мнения: X
И Мъри го умее това с обрата от 0:2 долу. Спомням си едни 5 сетъри на РГ.

# 716
  • Мнения: 2 942
Може ли Синер да победи Джокович на трева? Аз съм заложила този мач с победа за Синер. Звучи невероятно за някои. Ще видим утре 🙂
Simple Smile Дано си заложила в правилният букмейкър. Аз срещу Джокович не мога да залагам защото съм му фен. Но ако си заложила където трябва, 0-2 сета за Синър си взимаш залога като печеливш въпреки обрата.

Има ли някой смелчага заложил срещу Надал. Близо беше Фриц, много близо, ама май няма да се получи, и ще има драматична победа за Матадора в 5 сета.

Редактирам, завързаха се много нещата, Надал изтърва пробив аванс в края на 5-и сет и сега сервира за оставане в турнира.

Последна почивка в мача. 6-5 ако Надал си вземе гейма ще има егати драмата. Аз лично за първи път ще гледам шампионски тайбрек в 5-и сет.

Да, Надал си е Надал. Спечели тайбрека с 4-10. По спокоен беше от Фриц и поведе с 0-5. Фриц като вече нямаше какво да губи се отпусна, заигра и тръгна да обръща и аха да стане 4-5 и сбърка. Тука загуби и тайбрека и мача, усети го, ядоса се и до края нямаше отговор на Надал.

Последна редакция: ср, 06 юли 2022, 21:50 от Никола Тесла

# 717
  • Мнения: X
Охо, дербито Надал - Кириос все пак ще се състой.  Нямам търпение! Smile

# 718
  • Мнения: 2 942
Полуфинал Кириос-Надал. Нещо любопитно, в мачовете по между им Кириос е доста успешен. 3-6 победи. Последните 3 мача ги е взел Надал, Кириос е хвърлил бомба преди години срещу Надал на Уимбълдън побеждавайки го като извън топ 100 в ранглистата. На Надал му предстои труден мач, особено с оглед на това че днес е имал физически проблеми.

# 719
  • Мнения: X
Кириос е мн талантлив и определено може да изненада с победа над Надал, но все пак аз очаквам финал Ноле - Рафа Simple Smile
Днес колосално усилие от страна на Рафа, че въпреки физ. дискомфорт се бори до край и надделя. Затова е БИГ 3!

Общи условия

Активация на акаунт