Възмутително

  • 2 864
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
А втората страница на темата къде изчезна  newsm78

Поразчистих моите глупости, глупостите на Духа и повтарящите се постове.
Така темата се съкрати.

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ми то все тая според мен, дали в зоопарка в клетка или в Цум в клетка все е в клетка...

не е баш тъй  Stop
в зоопарка животните излизат, нямат постоянен поток хора наоколо, заобикалящи ги,
също така би трябвало атмосферата да е близка до естествената.

не разбирам тази атракция, а и мисля, че не е много законно.


...



Въпрос на възгледи  Simple Smile
За мен животното все е в клетка...а мястото не му е там /зоопарк, ЦУМ/, а при тия условия в зоопарковете в България поне да е в по-луксозната клетка на Цум. Там ще се грижат по-добре за него /храна, хигиена, ветеринар и т.н/

# 17
  • София
  • Мнения: 3 988
а дали ще може да излиза навън, дано така са я направили клетката че да може да си диша чист въздух

# 18
  • Мнения: 293
съгласна със secretgarden...

а за котките само съм чувала, тъкмо бях забравила вече..... Stop

# 19
  • Мнения: 899
Само да обясня на потресените от котета бонсай, това се води в доста статистики като една от най-големите лъжи и заблуди в интернет пространството, така че спете спокойно  Wink

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Само да обясня на потресените от котета бонсай, това се води в доста статистики като една от най-големите лъжи и заблуди в интернет пространството, така че спете спокойно  Wink

Да, лъжа е...във форум "котки" на Дир-а са го обяснили......

# 21
  • Мнения: 2 952
   Истината , е че има и животни по цирковете , по зоопарковете, не всички са в  естествената си среда.Поне условията да са  добри.Като цяло ми става мъчно да гледам затворени животни , но това не е най-голямата жестокост проявена към тях.Има такива, които са на свобода и са избивани заради кожите например.Такъв е света.

# 22
# 23
  • Sf
  • Мнения: 808
Само да обясня на потресените от котета бонсай, това се води в доста статистики като една от най-големите лъжи и заблуди в интернет пространството, така че спете спокойно  Wink

Да, лъжа е...във форум "котки" на Дир-а са го обяснили......

Моля ви, успокойте изтерзаната ми душа за котета, защото снимките бяха ужасни, сайтът беше български и всички надписи бяха на бълг. ез. Имаше стъпка по стъпка как процедират с котетата...

Благодаря!

# 24
  • Мнения: 819
Съгласна съм, че е възмутително, но животните в Зоопарка са подложени на не по-малък стрес и тормоз/ говоря за нашия си,роден Зоопарк/. То бива простотия, ама това, което всеки път наблюдавам ме изкарва извън нерви. Имам чувството, че повечето хора имат поведение , сякаш те са затворени в клетките...бетер маймуните са.Какви ли е неща хвърчат към клетките на животните,то не са зрънчовци,пуканки и тем подобни буклуци, при положение, че на всяка клетка има огромни надписи да не се дава храна на животните.За да го пише-има защо.Но няма кой да чете или се прави напук..и аз не знам защо. Виждала съм как се хвърлят бъркалки на дивите прасета и следва бурна радост от това, как последните ги ядат.
Така, че тигърът в ЦУМ е защитен поне от това. Май не е много по темата постингът ми, но много бях насъбрала и го споделих.

# 25
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Софийският зоопарк е едно от най-тъжните места в града.
По скоро е зоозатвор.

Не искам да си предстаям как се чустват работещите там, защото предполагам (надявам се силно) те обичат животните.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 857
 Rolling Eyes  мисля, че е добре да е климатизирано, щото много миришат тигрите

оп, вие си спорете дали е хуманно или не, няма да ви преча  Laughing

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Само да обясня на потресените от котета бонсай, това се води в доста статистики като една от най-големите лъжи и заблуди в интернет пространството, така че спете спокойно  Wink

Да, лъжа е...във форум "котки" на Дир-а са го обяснили......

Моля ви, успокойте изтерзаната ми душа за котета, защото снимките бяха ужасни, сайтът беше български и всички надписи бяха на бълг. ез. Имаше стъпка по стъпка как процедират с котетата...

Благодаря!


http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=162&Board=cats& … mp;part=&vc=1

# 28
  • Мнения: 412
събудихте ми любопитството за тези котки, а сега няма работещ линк, където д аразгледам
аз както винаги не съм разбрала

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Благодаря, Сикрет...Просто снощи ми излезе акълът...Чувствах, че не може да е истина, ама вече ги бях видяла...

Общи условия

Активация на акаунт