Октомврийски бебета 2022

  • 31 492
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен! С положителен резултат(7 бр Grinning) съм от 29.01., но в същия ден започна да ме боли гърлото и вдигнах температура. Вече съм по-добре, но се притеснявам как може да се е отразил вирусът на плода. С отрицателен тест за ковид съм, но все пак по телефона лекарят спомена, че е проблем да боледувам в толкова ранна бременност. Може ли някой с опит да сподели какво да очаквам евентуално?

# 76
  • Мнения: 108
Здравейте момичета, да ви споделя какво се случва при мен. Вчера ходих при моя лекар. Преди два дни отидох в Щерев, защото точно там ми бяха казали в началото на януари, че нямам Она 11 ден от М. Което значи, че е била по-късна. Последен М на 26/12 26-28 дневен цикъл.
Приятеля ми прави спермограма при тях. Диагноза астенозооспермия. Морфология 4%.
Казаха, никакъв шанс за нормално забременяване. Отидох на преглед, видяха плоден сак и жълтъчно мехурче, но не била много сигурна. После им казах и за спермограмата. Почнаха, да си говорят лекарката и сестрата, че са може би са объркали контейнерите в лабораторията на ММ 🙄
После казаха, че се шегуват. Държаха, се леко грубо. Казаха, че с тая морфология, не се знае какво бебе ще излезе😢 г.с беше 88мм
Днес, моя док видя два плодни сака 😍
Единия е 85мм, другия 45мм, като каза, че често единия може да не се развие.
Притеснява ме това, че онзи ден сака е бил 88мм, а днес размерите са други. Дали, просто не е видяла втория лекарката онзи ден, или нещо не е наред 😢
Направо ще се побъркам. Следващия ми час е за 17.02
Какво мислите момичета 🙁 дали всичко ще е наред 😞
Толкова се притеснявам да не е кухо яйце. Вие виждате ли жътъчно мехурче? На мен ми се вижда нещо, но не мога да преценя. А, нямам почти никакви симптоми от самото начало. Само леко напрежение в гърдите и болка в зърната.
Извинявам се за дългия пост. Успех на всички и до финал ❤ Прикачвам снимка от вчера

.

# 77
  • Мнения: 33
Аз и синът ми сме болни от деня в койъи разбрах, че съм бременна. Приемам витамини, цинк, капки за нос и парацетамол. Нищо не може да се случи с ембиончето на този етап, предизвикано от вирусче. Бъдете спокойна. Ако боледувате на по-късен етап, е възможно, при раждането на бебето да има по-високо црп и да му дават превантивно антибиотик за инфекция, но това е в доста по-напреднална бременносъ.
 golden_caramel - бъди спокойна и потърси още мнения.  В Щерев не стъпвай-прехвалена клиника, с некомпетентни лекари, за много пари. Познавам и съм чувала за доста родилки, които объркаха...
Относно измерванията-доста са абстрактни понякога, видеозонът не е кантар, нито е идеален. Различни машини, в ръцете на различни лекари. Стискам палци всичко да е наред.

# 78
  • Мнения: 131
Здравейте и аз тихо ще се промъквам при вас . Имам 3 положителни и 5 отрицателни теста и съм 4седмица +5 по изчисления. Много се притеснявам от отрицателните тестове , въпреки че лекар , фармацевт и акушерка ме убеждават ,че съм бременна... някой може ли да допълни още малко яснота дали съм бременна.  Благодаря

# 79
  • Мнения: 108
Здравей, кога са били отрицателните? Преди или след положителните? Бих посъветвала да пуснете два кръвни през 48часа. Тогава ще сте сигурна напълно. Услех ви пожелавам🍀
 
Здравейте и аз тихо ще се промъквам при вас . Имам 3 положителни и 5 отрицателни теста и съм 4седмица +5 по изчисления. Много се притеснявам от отрицателните тестове , въпреки че лекар , фармацевт и акушерка ме убеждават ,че съм бременна... някой може ли да допълни още малко яснота дали съм бременна.  Благодаря

# 80
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 140
Аз съм от октомврийки 2021.Преди време имаше приемственост между темите и от предния набор някой правеше и пускаше тема за новите момичета.От сърце пожелавам на всяка една от вас лека и спокойна бременност.Ако имате въпроси,свързани с тромбофилия и гестационен диабет съм насреща-изкарах си бременността и с двете,като накрая и до инсулин стигнах,но не бе невъзможно.Родих в първия ден на 37 г.с.бебе с тегло 3,480 и 51 см.Ако сред вас има момичета,забременели много трудно,с предходни аборти и усложнения с две ръце ви препоръчвам доктор Иван Вецев.Ако не беше той моят прекрасен Росен (който ми е от 5-та бременност и 11-ти опит инвитро) нямаше да го има.Бъдете здрави и много щастливи ❤️❤️❤️

# 81
  • Мнения: 27
Здравейте, записвам се и аз при вас.
На 25 години съм, с две биохимични, този път нещата изглеждат по-добре, видяхме плоден сак в четвъртък тази седмица, до сега не съм стигала до този етап. Плодният сак отговаря на 4+5, аз го смятах 5+2 преди прегледа, но съм с по - дълъг цикъл и не бях съобразила това. Предполагаем термин около 10.10 /мои сметки/.
Откъм симптоми имам основно болки в гърдите, които ту се появяват ту изчезват и аз всеки път откачам от притеснение като изчезнат. Много съм притеснена и се страхувам да се зарадвам. Направо съм кълбо от нерви и не знам защо, доктора ме извика след две седмици за пулс, дано тогава се успокоя малко.
Лекарят ми ми препоръча да се изследвам за тромбофилия и днес ще ходя. Успоредно пия аспирин протект заради проблеми с оросяването от около месец преди бременността. Много се надявам аспиринът да е достатъчен и да не се налагат инжекции, защото изглежда че трудно се намират по аптеките.
И много се надявам да започна да се радвам скоро време, толкова съм мечтала за това, а сега съм най - вече уплашена. Луда работа.
Желая лека бременност и здрави бебета на всички 😊

# 82
  • Мнения: 18
Здравейте, записвам се и аз при вас.
На 25 години съм, с две биохимични, този път нещата изглеждат по-добре, видяхме плоден сак в четвъртък тази седмица, до сега не съм стигала до този етап. Плодният сак отговаря на 4+5, аз го смятах 5+2 преди прегледа, но съм с по - дълъг цикъл и не бях съобразила това. Предполагаем термин около 10.10 /мои сметки/.
Откъм симптоми имам основно болки в гърдите, които ту се появяват ту изчезват и аз всеки път откачам от притеснение като изчезнат. Много съм притеснена и се страхувам да се зарадвам. Направо съм кълбо от нерви и не знам защо, доктора ме извика след две седмици за пулс, дано тогава се успокоя малко.
Лекарят ми ми препоръча да се изследвам за тромбофилия и днес ще ходя. Успоредно пия аспирин протект заради проблеми с оросяването от около месец преди бременността. Много се надявам аспиринът да е достатъчен и да не се налагат инжекции, защото изглежда че трудно се намират по аптеките.
И много се надявам да започна да се радвам скоро време, толкова съм мечтала за това, а сега съм най - вече уплашена. Луда работа.
Желая лека бременност и здрави бебета на всички 😊
Всичко ще бъде наред 😊Трябва да мислим само позитивно  ❤️

# 83
  • Мнения: 2
Здравейте,ето и аз се включвам.
С два положителни теста и един кръвен..
Ами ще очаквам да се задържи човека, защото е желан и то много.
Пожелавам на всички лека бременност и положителни емоции.

# 84
  • Мнения: 481
Момичета, да попитам вие къде се следите? Аз досега бях в Надежда и съм много доволна от там, исках там да се следя и съответно там да раждам. Но сега като видях цените лошо ми стана. Може и в Майчин дом да родя, почти всичките ми приятелки раждаха там, просто най-добрите специалисти били там. Иначе цените, които видях в Надежда са 3300 за раждане и около 900 за следене мисля. Ако греша някой да ме поправи.

# 85
  • Мнения: 400
Аз се следя в частния кабинет на лекаря, при когото ходя от години. Живот и здраве ще роди във Вита. Simple Smile

# 86
  • Мнения: 481
Аз се следя в частния кабинет на лекаря, при когото ходя от години. Живот и здраве ще роди във Вита. Simple Smile

Как се казва лекаря?

# 87
  • Мнения: 2
Момичета,аз усещам едни особени нерви,още преди да разбера че съм бременна...
Струва ми се,че съм неконтролируема.
Да,знам,че може би е вид нормално,но пък дали ще отшуми,дали е от бременността!?Вие имате ли подобни състояния? Сякаш всички и всичко ви дразни 😔

# 88
  • Мнения: 400
Аз се следя в частния кабинет на лекаря, при когото ходя от години. Живот и здраве ще роди във Вита. Simple Smile

Как се казва лекаря?
Д-р Петър Игнатов

# 89
  • Мнения: 108
Здравей, колко струва раждането във Вита?
Цитат на: AloveUnreal ink=topic=1406995.msg44255049#msg44255049 date=1644087463
Аз се следя в частния кабинет на лекаря, при когото ходя от години. Живот и здраве ще роди във Вита. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт