Октомврийски бебета 2022

  • 29 964
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 100
О, да виждаше се. Аз ходих 4 пъти при моята и всеки път се виждаше, но деформиран. Уж трябва към 1 месец да се резорбира. Сега този пък ме застреля като каза, че не е имало втори. Оглежда, оглежда - нищо. Което не е възможно за 1 седмица.. Каза, че било сянка сигурно. Сега не знам на кой да вярвам. На 30ти съм при мойта Аг и ще й кажа какво ми е казал. Но все пак важното е, че с другото всичко е наред
Много се обиждат когато започнеш да не им вярваш мойта примерно която ме следи на частно ме вика в 13г.с за скрининг като иска 65лв и 50лв за преглед днес звъня в майчин дом в софия и хората ми казват ами биохимичния скринг е безплатен  еми браво на такива лекари евала от бременни да изкарват пари щяла да изпрати изследването от софия ми казаха че до 14.00 трябва да пристигне нещо се усъмних че изобщо ще пристигне и затова ще предпочета да отида на място и уж трябва да караме спокойна бременост а при мен постоянно е всяко нещо което  кажат е под съмнение какви времена настанаха чудо е направо лекари само за пари

# 736
  • Мнения: 4 999
Само в МД в София е безплатно, но само скрининга. Ехографа пак си се плаща. Това е по някаква програма.. Но доколкото знам ти го прави който се падне на смяна. Аз лично предпочитам проверен ФМ специалист. Но има жени, които ходят в МД, всеки си решава. Но като цяло ФМ и БХС се плащат и то солено. Касата поема 2 ехографа. Аз понеже бях в Токуда, там си се спазваше. Даже не знаех, че има Аг, които не им плащаш всеки път. Аз си давах 70лв..сега съм към Шейново и ще видим как ще е.

# 737
  • София
  • Мнения: 198
Тема 2
Разписахме я ,благодарим ви ❤

Общи условия

Активация на акаунт