ОСМИ клас 2021/2022 - Тема 6

  • 37 579
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 861
Благодаря ви, момичета, за моралната подкрепа Kissing Heart Сега се чувствам някак по-силна.
anitsa, благодаря, че спомена за съхранението на записите - ще включа такъв текст към искането си за достъп до тях. Вече ми е все тая как ще рефлектира това върху децата откъм държание от страна на учителите. Дано и те си кажат това, което споделиха с мен, без да ги е страх за позицията им. Днес една ми спомена, по-скоро "се изпусна", че въпросната "учителка" по математика тормози и тях, нали е зам.директор. Вярвам, че * ще се намеси и ще стане така, както е най-добре за децата. Смятам писмено още сега да уведомя и класната в Школо за искането си за достъп до записите. Сто пъти разпитвах децата, забележката е отправена персонално към сина ми, с остър тон. След изгонването му друго дете е било любезно помолено да си сложи маската. Дори и да са без звук камерите, ще се види за какво иде реч.
В четвъртък има Европейско кенгуру, убедена съм, че отново ще е с някакви смешни точки спрямо другите години. Но този път ще настоявам да видя бланката с отговорите му.

Допълвам се, поствам и забележката

# 736
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 013
Бебчо, действай! Но според мен сина ти прави паник атаки и ти трябва да акцентираш и върху това с медицински документ.

Добре, че вчера споделихте за тези 150 лв, днес щях да се чудя какви точно социални помощи съм получила Grinning
Марти, мен децата ме учат тази година да карам ски, много е готино, а съм на 45 Wink Скъпо е, да, но няма такъв кеф.

# 737
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
от личен опит знам, че в такива случаи нямаш полезни ходове.
 те всички са едно, поддържат се една друга и дори да има някой несъгласен с поведението на една или друга колежка, това няма да ги накара да те подкрепят.
от постнатото е ясно, че госпожата си връзва "гащите" и сега ти ще трябва да доказваш  пред РУО и всички, че детето ти не е проблемно и че нямаш сестра. Sad

# 738
  • София
  • Мнения: 1 861
Добри, разсмя ме Kissing Heart Аз имам брат и наистина ще трябва да им доказвам, че Той не е Тя JoyИде ми да се оборудвам и аз и да отпраша с дъщерята на Марти на ски Joy Много искам да се науча да карам, но ме е страх.
Утрото е по-мъдро от вечерта, ще видим при мен как ще е.

# 739
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 013
Добри, много е песиместично това, което пишеш, от личен опит. Кофти Hug

Последна редакция: вт, 15 мар 2022, 21:07 от etty775

# 740
  • София
  • Мнения: 4 899
Заповядайте в

НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт