Козметика Матис

  • 15 962
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Интересен казус ми се струва.
Аз също ще се позаинтересувам щом ги има на изложението продуктите, а и козметичката ще я разпитам.
А на Клиник не са ли подобни цените, поне такива спомени имам.

# 16
  • Мнения: 765
shoshi, ти каква козметика ползваш? Аз никак не мисля, че Матис е среден клас. Мисля, че няма място за сравнение между Нивея и Матис. Между другото козметичката ми препоръча силно мъжката им козметика.
Матис е средна козметика . Цената на коректор (например) на тази фирма е до 35 лв , което прави 17 евро , което е средна цена . За сравнение коректор на Шисидо (например или Ла Прери , или дори на Дорфен ) е  около 60^70 лв , което е около 40 евро . Сама може да сравниШ . Не се заяждам , просто факт  Peace Да допълная , 4е не може да се сравни с Клиник като ка4ество и цена, ползвала съм и двете.

# 17
За Матис съм чувала само суперлативи.И от моята козметичка знам,че не се продава свободно,а трябва да се поръча в някои козм.салон.За цените знам,че са доста скъпи.

# 18
Официалният представител на MATIS-PARIS за България - МАТИС БЪЛГАРИЯ ООД информира всички, които се интересуват от висшата френска козметика МАТИС, че продуктите за домашна грижа (бяла козметика), декоративната козметична линия (MATIS маке-up) и специализираната серия за мъже (Reponse Homme) се предлагат ексклузивно в престижните козметични салони и оторизирани магазини за селективна парфюмерия и козметика. Тъй като форумът не е място за реклама, а и не би било коректно към нашите търговски партньори, тук не можем да Ви посочим списък с адреси на салони и магазини. Допълнителна информация можете да намерите на официалните сайтове: национален - www.matisbg.com и корпоративен - www.matis-paris.com.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Искам да споделя ,че на изложение в Пловдивския панаир имаше щанд.Аз  разгледах ,взех брошура и помолих за мостра на дневен крем подходящ за възрастта ми.Отговора бе ,че трябва да си платя мострата.С това Матис ме загуби безвъзвратно като клиент без да съм пробвала.Предпочитам да платя  може би повече,но да съм опитала това за което си давам парите .Успех на пазара,но си сменете политиката към крайния клиент. 

# 20
  • Мнения: 9 095
Искам да споделя ,че на изложение в Пловдивския панаир имаше щанд.Аз  разгледах ,взех брошура и помолих за мостра на дневен крем подходящ за възрастта ми.Отговора бе ,че трябва да си платя мострата.С това Матис ме загуби безвъзвратно като клиент без да съм пробвала.Предпочитам да платя  може би повече,но да съм опитала това за което си давам парите .Успех на пазара,но си сменете политиката към крайния клиент. 
smile3501

# 21
Искам да споделя ,че на изложение в Пловдивския панаир имаше щанд.Аз  разгледах ,взех брошура и помолих за мостра на дневен крем подходящ за възрастта ми.Отговора бе ,че трябва да си платя мострата.С това Матис ме загуби безвъзвратно като клиент без да съм пробвала.Предпочитам да платя  може би повече,но да съм опитала това за което си давам парите .Успех на пазара,но си сменете политиката към крайния клиент. 

Уважаема госпожо,
Искрено съжаляваме, че сумата от 2 лева за мостра на крем, чиято цена по принцип е символична и се прилага само за българския пазар (в другите страни тази сума е 2.50 EUR) е била непреодолимо препятствие за Вас и основен мотив за вземане на решение да не се възползвате от една престижна марка.

# 22
  • Мнения: 9 095
аз не съм потърпевша, ами може ли да попитам при положение, че от крем за 60лв се обрина, за какви препятствия си говорим? newsm78

# 23
  • Мнения: 3 835
В този сайт няма нищо  Cry

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Моето мнение е ,че  щом претендирате за по-висш клас козметика би трябвало вие да си позволите тези 2,5лв. Не зная как е вдругите страни с Матис. НО знам ,че във Б-я  за мостри не се плаща/дори пише че не са за продан/,когато говорим за Сисле,Ла прери,Клиник,Ювена,. Същото се отнася и за медицинската козметика на Рок,Лиерак,Висши които са по-близо до вашият ценови клас. Освен че не плащаш  , когато си  редовен клиент и имаш клиенска карта при лансирането на нов крем на пазара ти изпращат по пощата мостри за да прецениш. Не смятам че ми се свидят 2,5,а искам да знам за какво ще дам парите. Мострата е и вид реклама и  коректно отношение към потребителя.

# 25
  • Мнения: 4 076
Уважаема госпожо,
Искрено съжаляваме, че сумата от 2 лева за мостра на крем, чиято цена по принцип е символична и се прилага само за българския пазар (в другите страни тази сума е 2.50 EUR) е била непреодолимо препятствие за Вас и основен мотив за вземане на решение да не се възползвате от една престижна марка.
Искрено се надявам,че това е някакъв номер и няма нищо общо с Матис,защото в такъв случай напразно се пробват в БГ."Непреодолимо","символична цена"са думи,които сериозна фирма никога не би си позволила да употреби спрямо клиент-решението си е лично негово.Сарказмът в случая е изключително неуместен.Аз също не хвърлям пари за скъпи кремове,особено за нова,непозната марка,ако не получа мостра.Да ходят да си ги продават в"другите страни",дето мострите са 2,50 евро.

# 26
  • Мнения: 9 095
Лилак, напълно съм съгласна newsm10, и аз смятам, че на фона на козметика, която претендира за име, или маркетинга й куца, или шефа е стиснат smile3555 smile3532

# 27
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Леле, какво разправяте, направо се отказах от Матис. Да си купуваш мострите, това никъде го няма. Всъщност аз имам мостри, но ми ги даде моята козметичка и като ги разглеждах забелязах надпис от рода "Не е за продажба", но ще проверя довечера в къщи и ще пиша.

# 28
  • Мнения: 9 095
айде бе ще им дам един Матис, ще ни ругаят те тука във форума и ще ми казват, кое ни е по силите и кое не, щом са толкова отворени, не в нашия форум Peace

# 29
  • Мнения: 583
Уважаема госпожо,
Искрено съжаляваме, че сумата от 2 лева за мостра на крем, чиято цена по принцип е символична и се прилага само за българския пазар (в другите страни тази сума е 2.50 EUR) е била непреодолимо препятствие за Вас и основен мотив за вземане на решение да не се възползвате от една престижна марка.
ако наистина сте тези за които се представяте искам да ви попитам как внесохте мострите-като такива или платихте необходимите''символични и неопреодолими '' мито и ддс? newsm78
и в коя страна се плащат мострите, защото аз съм пазарувала козметика в чужбина и винаги са ми слагали мостри в пликчето, но не ми се е случвало да ми искат и цент за тях. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт