Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (119) - февруари 2022

  • 111 752
  • 1 622
  •   1
Отговори
# 45
  • Сливен
  • Мнения: 4 216
Много бързи... Записвам се за днес-и да ви кажа,много тежи книгата. Grinning Simple Smile

# 46
  • Мнения: 2 526
Доволна съм от новите игри. Не разбирам коментари тип Била ми паднаха в очите, защо ви падат в очите? Заради това, че организират игра без покупка на фона на масово вдигане на прага за участие на повечето игри ли? И, че на фона на тежка криза, пускат продукти за ежедневието за достатъчен брой хора като печалба. И аз съм спечелила един пастет от началото, ами- доволна съм, не го платих 2.79 както е цената, а го получих безплатно! Толкова хора в темата спечелиха и те, значи наистина играта дава награди. Хайде сега, като не печелим ние, да ни пада в очите магазинът. Логика нулева. Напротив, на мен ми се вдигна в очите с тази кампания.

# 47
  • Мнения: 36 401
На мен така и не ми се падна нищо от Била (както и на родителите ми).
Харесвам играта на Киндер, но ролери не ми трябват, предпочитам ваучер за велосипед.
А новите награди на КК изобщо не ми се появяват, вече рестартирах два пъти.

# 48
  • Мнения: 412
Здравейте ! Нутела в момента игра,имат ли ? линка не ми се отваря затова пиша тук Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2 862
Някой пробвали се в новата игра на милка.

# 50
  • Мнения: 980
Аз съм доволна от играта на Била - до момента ми се паднаха оцет, кисело мляко с каймак Лесидрен, капсули Савекс, 30лв.ваучер и кафе Нова Бразилия. Мъжът ми за първи път онзи ден спечели награда - бисквити Престиж, а днес - бекон Орехите.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 2 791
Благодаря за новата тема и една игра от Киндера Simple Smile
https://www.kinder.com/bg/bg/?utm_source=facebook&utm_medium … ngui_NCP_02032022

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 6 624
Еха, колко игри стартират Simple Smile
Ще се включа в Киндер за спорта - ММ не е много доволен от сумата за ваучера за колело, но пък на децата им светнаха очите.
Снощи сефте от 3 телефона, от които въртим, се паднаха пуканки от Била. Дреб изпрати скрийншота на негов приятел, защото до неделя сме в планината Simple Smile

# 53
  • Варна
  • Мнения: 909
Аз пък се радвам на всякакви игри, мисълта че мога да спечеля, сгрява измръзналата ми душа.
Намерих темата в края на миналата година и смятам тази година да си пробвам късмета, доколкото ми позволяват финансовите възможности.
Най голямата ми награда от игри си остава една кошница за пикник на Своге, спечелена може би преди повече от 20 години.

# 54
  • Мнения: 1 960
Честита нова тема, честит нов месец! Да е късметлийски! Flowers Four Leaf Clover
Щях да си получа чашките от Мотто днес, но ги отложих, че сме в карантина. Поне няма да звъня да си ги търся.
Засега не играя никъде, но предстои надявам се скоро.
Топси, имаш стиснати палчета и от мен!

# 55
  • Мнения: 940
Успешен месец на всички!
Топси, бързо възстановяване, стискаме палци.
Благодаря за старанието на Захарче за уюта на началната страница и изобщо за съществуването на темата.
Станимир и всички споделящи игри, и на вас за отделеното време (тъкмо идвах да ви уведомя за рафаело).
Взех си парфюма от Ана. Мъжки е, но ще влезе в употреба.
Чакам часовника от Нивеа. С огромно нетърпение.
Снощи се включих в Милка, с бележка от бисквити. Нищо не ми се падна. Обаче съм хвърлила око на играта с шоколадите.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 1 374
Честита нова тема, честит нов месец!
Пожелавам на всички много и все желани награди!
Взех си продуктовия пакет от Престиж, сега чакам Милка да обявят печелившите. Ще се включа в томболата на Киндер.

# 57
  • Мнения: 3 134
Кока Кола пуснаха награди в приложението. По 2 Машини за пуканки на ден и 2 ваучера за Ozone всеки ден. Ужас! Отново се излагат! Преди ваучери за Тефал по 150 на ден и лятото суитшърти , а сега 2 ваучера по 50лв 😴

# 58
  • София
  • Мнения: 12 353
Пресите за коса от Ана идват.

# 59
  • В Космоса
  • Мнения: 9 877
Здравейте!
Спечелих ваучер за 5 лв. от играта на Билла миналата седмица, но не помня точно кога. Някъде прочетох, че мога да си го получа след 5 работни дни. В море награди в профила пише, да си го получа когато съм в магазина, но не се споменават 5 дни. Той самият е леко блед, дали ще се промени това, за да разбера, че мога да си го взема или трябва да ходя и да проверявам в магазина?

Имам и въпрос за приложението на Била. Сега си го инсталирах, като мислех, че ще трябва да регистрирам била картата, която имам, а се оказа, че ми генерира нова карта. И сега какво с две различни карти ли съм, еднакви предимства ли ми дават, коя да ползвам, има ли значение някакво?

Общи условия

Активация на акаунт