Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (119) - февруари 2022

  • 111 796
  • 1 622
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 415
Здравейте!
Спечелих ваучер за 5 лв. от играта на Билла миналата седмица, но не помня точно кога. Някъде прочетох, че мога да си го получа след 5 работни дни. В море награди в профила пише, да си го получа когато съм в магазина, но не се споменават 5 дни. Той самият е леко блед, дали ще се промени това, за да разбера, че мога да си го взема или трябва да ходя и да проверявам в магазина?

Имам и въпрос за приложението на Била. Сега си го инсталирах, като мислех, че ще трябва да регистрирам била картата, която имам, а се оказа, че ми генерира нова карта. И сега какво с две различни карти ли съм, еднакви предимства ли ми дават, коя да ползвам, има ли значение някакво?

В приложението имате купони като лидл за избрани продукти Simple Smile

# 61
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 814
Ако някой е участвал в играта на Нивеа за крем за ръце.
  https://ext18-bg.nivea.com/22/promo/Winners_NIVEA_NL_Hand_Creams.pdf 

# 62
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Симона, видях, че има купони, които и те трябва да се сканират. Въпросът ми е за картите. Вероятно вариантът е да си сканирам новата електронната вече, а старата, която имам на пластика да я зарежа. Така ли?

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Честита нова темичка! Късметлийски месец на всички!
Вчера ходих до Била за две награди и си ползвах отстъпка за РД, че тази седмица остарявам. После минах и през Лидъл, та си взех бонбони за 1ст. с ваучера за РД.
Доволна съм от играта на Била. Дано имаме късмет да пусне още нещо до края на играта.
Мисля да се включа в игрите със сладкото. Тъкмо ще има с какво да черпя.
Успех в игрите на всички!!

# 64
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 585
Симона, видях, че има купони, които и те трябва да се сканират. Въпросът ми е за картите. Вероятно вариантът е да си сканирам новата електронната вече, а старата, която имам на пластика да я зарежа. Така ли?
Може би е трябвало при регистрация да въведете кода на старата карта.
А щом ви е блед ваучера вероятно е невалиден. До 4 дни трябва да се вземе от магазин.

# 65
  • Мнения: 5 255
Имам и въпрос за приложението на Била. Сега си го инсталирах, като мислех, че ще трябва да регистрирам била картата, която имам, а се оказа, че ми генерира нова карта. И сега какво с две различни карти ли съм, еднакви предимства ли ми дават, коя да ползвам, има ли значение някакво?
Обясних процедурата тук https://www.bg-mamma.com/?topic=1295222.msg42904216#msg42904216 Ще трябва да направиш нова регистрация.

# 66
  • Мнения: 2 863
1:0за милка мисля да се включа още 1 път и рафаело ще включа за сега киндер и Каменица не ми харесват наградите ще включа по нататък в Пиринско късмет на всички.

# 67
  • Мнения: 702
И на мъжа ми ваучерът от 5 лв от Била беше блед, това е, защото вече е заявен за получаване от магазин. Управителят ще ви го даде срещу подпис.

# 68
  • София
  • Мнения: 3 098
Ето и наградите ми, спечелени през Януари. Чакам само книгата от Розали.

# 69
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 585
И на мъжа ми ваучерът от 5 лв от Била беше блед, това е, защото вече е заявен за получаване от магазин. Управителят ще ви го даде срещу подпис.
Една от наградите си не отидох да я взема и не съм я заявявала. След 4 дни стана бледа като взетите.

# 70
  • Мнения: 2 128
Цитат на: Krem112 [b
[/b]link=topic=1407511.msg44229538#msg44229538 date=1643707240]
И на мъжа ми ваучерът от 5 лв от Била беше блед, това е, защото вече е заявен за получаване от магазин. Управителят ще ви го даде срещу подпис.
Точно така! И при мен е същата ситуация. В магазина ми казаха да очаквам да се обадят по телефона, когато ваучерът е при тях.

# 71
  • Мнения: 753
Ето и наградите ми, спечелени през Януари. Чакам само книгата от Розали.

Честито! От коя игра е ваучера за Фантастико?

# 72
  • Мнения: 6 712
Симона, видях, че има купони, които и те трябва да се сканират. Въпросът ми е за картите. Вероятно вариантът е да си сканирам новата електронната вече, а старата, която имам на пластика да я зарежа. Така ли?

Няма значение какво ползвате - електронна или пластика.
Няма и нужда да инсталирате приложението - купоните за отстъпка, както и баркод на картата са достъпни чрез сайта на била.
За играта на била номера на картата ви дава просто допълнително завъртане, нищо повече, нито се сканира била карта при маркиране на награда продукт на касите.

# 73
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Благодаря на всички за отговорите! Значи си оставам с две възможности - електронна и пластика и която ми е под ръка, нея сканирам на касата.
А за ваучера прочетох в общите условия сега, че може да се вземе след 5 дена като се брои от деня следващ спечелването и важи до края на 2023 г. Не може да се ползва н касите за самообслужване.

# 74
  • Мнения: 6 712
Игри в Лили през м. февруари:

Ваучери за Бенетон


Покупка на декоративна козметика


Превръзки Либрес


Сапуни сейфгард

Общи условия

Активация на акаунт