Кралски работи и клюки - февруари 2022

  • 71 708
  • 1 432
  •   1
Отговори
# 30
  • Някъде там
  • Мнения: 15 945
То имаше и слухове че тя е шофирала, но после се доказа, че не е така.
На мен не ми е любимка, но пък очите ѝ са страхотни.
Имаше  да.

Готишнина от сватбата имат Андреа и Татяна Казираги. Снимките им са като от приказките. Те имаха и лятна сватба.




Ули, Лана много ме забавлявате с коментарите си..😀

# 31
  • Мнения: 4 941
Приказно е, наистина. Няма ли по- хубави снимки на роклята 😏

# 32
  • Мнения: X
Да, имала е певческа кариера Стефани, даже Hurricane е хит.

https://www.google.com/amp/s/www.iwoman.bg/amp/uspeshna/kariera/ … onako-548064.html

“Дълги години се е подвизавала като модел, певица, моден дизайнер и какво ли още не, макар не всички роднини да са одобрявали заниманията ѝ. Всъщност, сингълът ѝ „Ураган” от 1986 година има продадени над 2 милиона копия и си остава един от вечните хитове във Франция на всички времена.”

https://youtu.be/29P2l9dKoI0

Има красиви очи и тяло. Само веждаците малко дразнят, но такава е била модата тогава.

# 33
  • Мнения: X
На мен Стефани на младини ми прилича на мъж ( да съм политически коректна).

# 34
  • Мнения: 5 595
На мен Стефани на младини ми прилича на мъж ( да съм политически коректна).
Особено когато е с много къса коса...

# 35
  • Мнения: 571
Красиви рокли в бяло
Скрит текст:





# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 40 600
Попаднах на една смешна снимка /като стил обличане/ на вечно усмихнатата Кейт... Simple Smile

# 37
  • Мнения: 8 880
Интересна е историята на Мери, няма чак wow, но показва как хубаво, образовано и интелигентно момиче може да стане принцеса и без да е имало амбицията за това. На сватбата Федерик се радва като малко момченце. Ходи ми се в Дания отдавна, не знам кога ще ѝ дойде реда. Нормално е от Мери да се очакват много усилия и тя да ги положи, все пак залога да бъде съпруга на крал след години.

Стефани като млада прилича много на Албер.

И като сме заговорили за принцеси от народа, може ли да преговорим принцовете от възрастова група 10-18 години? Да видя струва ли си някой за зет...

# 38
  • Някъде там
  • Мнения: 15 945
Приказно е, наистина. Няма ли по- хубави снимки на роклята 😏
Не.Частна е била сватбата. От другата има.
Любимата ми снимка на булката.

Алесандра колко е красива.



Ще открият  болница на името на Мери. Тя говори за това.


Кратък откъс от филма за Максима и Вилем.
https://www.instagram.com/tv/CZbvLQXq0DS/?utm_medium=copy_link
Списък правите ли ? 😀

# 39
  • Мнения: 4 941
Много са хубави Макси и Вилем. Дано има и субтитри към интервюто 😆
Грейс и Стефани:

# 40
  • Мнения: 8 880
Джорджито го харесвам много, ама малък. Без да знаем, направили сме първите стъпки - имаме много снимки пред Бъкингам, Кензингтън, Уинзор. Отделно, предпочитам някой по-страничен принц, без шанс да стане крал някога, че толкова отговорност и прожектори не са за нас. Пък и мама Мидълтън вдигна много високо летвата за сватя и тъща. Гледам сега датските Винсент и Хенрик. Хенрик живее в Париж. Там ще отидем или поне ще минем тази година със сигурност.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 012
В Лондон ще има оръжейни салюти за отбелязване на 70-годишнината от платинения юбилей на кралица Елизабет. Те ще се проведат на 7 февруари в Green Park от 12 часа на обяд и в Tower of London в 13 часа.



Операторът Роджър Дикинс беше удостоен днес с рицарско звание за заслуги, по време на церемония по инвестиция в замъка Уиндзор, проведена от принц Чарлз.

# 42
  • Някъде там
  • Мнения: 15 945
Блу и двамата  големи са заети в момента. Имат хубави приятелки принцовете. Особено на Николай е страхотна.
Това не пречи де 😀

Хенрик не ви ли е малък, на 12 е ?
Тирамису не ти трябват.😉

# 43
  • София
  • Мнения: 3 012
Говори се, че Форт Белведере ще е новата резиденция на херцозите на Кеймбридж.

# 44
  • Мнения: 8 578
Мерси за новата тема.
Стари снимки на Елизабет като малка и на родителите и:
Скрит текст:









И една хубава Катрин:

Общи условия

Активация на акаунт