Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през февруари

  • 91 108
  • 3 179
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: X
Ааа, Уиш, на фурна, да...може да се пробвам някой ден Simple Smile а с какво се омазва? Подправки, сол?
С каквито подправки ти иска душата и сол на вкус. Аз много обичам да го намажа щедро с горчица. Става мням коричка.

# 181
  • Мнения: 7 749
От снощи съм с главоболие, дори през нощта се събуждах, че ме мъчи, а от сутринта два кетонала съм изпила. Пред МЦ съм, напоследък така ме подсеща за наближаващата визита. Явно изглеждам много кахърна, щом чак телето- чревоугодник каза да не съм се тормозела да готвя вечеря, щели сме да дояждаме. Съгласих се, нищо че първа се бях сетила за този вариант. Grinning

Карамела, гуш от мен! Hug

На режим съм и все още удържам! Трети ден. А вие тук само за яденье си хортувате. Не е честно! Ще ви докладвам! Joy

Аз пък в очакване на Олимпиадата преговарям "Наркос Мексико".

И се чудяяяяяя, значи. То един пост не може да напише правилно (не, не влизам в ролята на правописната полиция, просто пише очеизбождащо трудно за четене), но с претенции до небесата. Като видя въпросния ник, винаги се севщам за "... и ние ядем бонбонки Тик так и пушим цигари Кент".

Измрънках. Отивам да си пусна едно кафе.

# 182
  • Мнения: 2 259
Лайла, издържах два пъти по 14 дни, и снощи окончателно се предадох.
Трябва някак да си намеря още малко работа от вкъщи, и удрям на камък засега. Малко ми трябва, ама няма.
За ученето ми трябват още поне 6 месеца, преди да имам някакъв шанс за работа с него.
И, малко отчайващо е положението. Не ми издържаха нервите на напрежението.

# 183
  • Мнения: 10 887
Ваичка, при положение, че ти е напрегнат период, аз лично мисля, че не е удачно да си добавяш стрес допълнително. Не се самобичувай сега, че отново си запалила, като дойде времето, ще ги спреш. Ако не ги спреш, пак не е повод за самокритика.
И най-вече наслаждавай се на цигарата, не се самообвинявай докато пушиш Simple Smile

# 184
  • Мнения: 1 898
Няма кво да готвя, нищо не ми идва наум... и време нямам, щото все напред-назад... лесни неща като ориз и картофи не може, щото ММ на диета... не ще и мръФки, писнало му... постно искал. Шму връча консерва зелен боб да си я прави на тиган таа гняс и да се оправя, аз ше карам на бомбар /има ено магазинче на Събота пазара, разкошен бомбар продават/ и винооо... и след бомбаря - семкиии... Малкото чаве ше е на яйца, голямото и без тва не яде.
А, и баница мправя, че от две седмици ми се моткат ени кори, да не мухлясат...

# 185
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327

Тарто, ма мноу си лоша, начи...само Сис и Скан могат да те бият Wink
Да пускаме ли палците?

п.п. Не мога да си представя какво е да живееш на морето целогодишно...

Начи, палците да са в позиция поне още седмица! Най- важното мина, начинанието е в ход, остана да удържим фронта известно време.
Да живееш на морето целогодишно, вече 7 години, е и най- хубавото нещо и най- омразното такова. Лятото е ад при нас- жега, убийствена влага, много народ. Зимата е рай обаче! Аз виждам морето от терасата си, работя буквално на плажа, нищо, че я се изкъпя 5 пъти в морето, я не. Добре, че басейн имаме в двора.

# 186
  • Мнения: 7 243
Ваичка, права е Ули. Ще дойде подходящия момент да ги спреш. Сега очевидно периодът е тежък и това допълнително те натоварва. Какво учиш, ако не е тайна? Не отговаряй, ако не искаш Simple Smile

Вратът ми е схванат, гърбът ме боли. Носът ми от два дни пак се опитва да ми прави номера и леко прокървява. МЦ подрани с 3 дни. Цял ден се тъпча с черен шоколад с мента. Абе, ужасен ужасон.

# 187
  • Мнения: 12 013
Ваичка, Ули е права. Ще му дойде времето.

Мързело, какво е бомбар?

# 188
  • Мнения: 2 259
Бърд, нещо, което със сигурност може да се работи от вкъщи. Фронт енд програмиране - HTML, CSS и Java Script, като не съм решила още с коя библиотека на Java Scripta ще продължа. Но си иска време, много четене и упражнения.
Изпушва ми мозъка в някои дни, от това какво ще ядем, дали ще ядем и какво ще става, ама няма да ви се оплаквам повече по темата. Всеки си има трудни периоди, моите са си по принцип такива.

# 189
  • Мнения: 1 898
То било бУмбар... ено такова като бахур...

# 190
  • Мнения: 12 013
Вайче, та оплаквай се. То само аху иху няма. Дано скоро ти се подредят нещата!

Сега къде да го диря, тоя бумбар. Стана ми любопитно.

# 191
  • Мнения: 7 243
Ваичка, браво! И на теб, и на другите момичета, които се захванаха с учене.
Сякаш на патагонски ми говориш Simple Smile Нищичко не отбирам от джави-мави, затова ви се радвам и ви се възхищавам още повече.
Пък за другото - нали И затова сме тук, да се оплакваме и помрънкваме.

# 192
  • Варна
  • Мнения: 10 571
Един приятел издирва хора, които работят с Java, много е трудно, защото са малко.
Добра и доходоносна професия си е,браво, Ваичка.

# 193
# 194
  • Мнения: 2 259
То, браво, ама трябва да успеем да оцелеем дотогава Simple Smile Сложно е при нас.
Стискайте ми палци да стане некое чудо, че не издържам вече.

Естела, ти как си? Прие ли вече новината Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт