Звездни компромати - Февруари'22

  • 283 997
  • 2 767
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 334
А кому е нужно Бест (извинявайте, но ми е трудно да наричам някого така) Батинков да празнува Рожден ден на Ферари? Едва ли му разбира тиквичката от Ферари, Бентли, Шанел, Том Форд, дори и Кендзо кидс не би трябвало да го впечатлява.
Нещо им хлопа дъската на тези парвенюта.
По същата причина, по която някои обличат бебета и малки дечица в Chanel, LV и пр. 😄
За тях е важно да демонстрират "стандарт" особено чрез голяма щампа. 🤭
Тези хора имат нужда някой да ги оцени, защото те самите не се ценят - комплекси.🤷‍♀️

# 31
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 499
Ферари рожден ден е явно противопоставяне на подобните тематични БМВ и Мерцедес празнувания така любими за определен етнос.

# 32
  • Мнения: 1 976
Е някои празнуват с Пес Патрул, други с Цар Лъв, трети с Ферари. Не виждам защо да не му харесват количките. Особено ако таткото е фен.

# 33
  • SF
  • Мнения: 21 167
По същата причина, по която някои обличат бебета и малки дечица в Chanel, LV и пр. 😄
За тях е важно да демонстрират "стандарт" особено чрез голяма щампа. 🤭
Тези хора имат нужда някой да ги оцени, защото те самите не се ценят - комплекси.🤷‍♀️

Е не е същото. Едно е да имаш пари и да пазаруваш от популярни марки, друго е дете да им празнува Рождените дни. То не знае какво е Ферари, дори да е марка памперси, и няма и да знае скоро. На 3 годинки може само да се упражнява да казва Р с тази дума.  В главата си не прави никаква връзка между Ферари, скъпо, кола, марка, престиж, красота, празник. Не може да ги обедини в нещо, което да му носи радост, освен че вижда родителите си, които пърхат щастливи и доволни около него и това му дава усещането за нещо хубаво.

Точно както майкаката на Фончо най-големия тарикат се беше превъзбудила и превъзторгнала.

# 34
  • Мнения: 4 133
Може да има количка Ферари и да си играе с нея и да му е любима. Даже мисля, че Бест има и от онези колички за деца с педали, дето можеш да ги караш.

# 35
  • Мнения: 18 498
Точно на 3 години е много вероятно да познава всички марки коли, ако има интерес в тази посока. Приятелче на детето беше така на 3 години - поглежда улицата и започва да изрежда марките без грешка, знае кои са редки и забележителни по някакъв начин - предполагам, че заслугата е на по-големия му брат. По този начин момченцата, ако се интересуват от коли, по регистрационните номера - понеже това им привлича вниманието, - лесно научават букви и цифри от ок. 2 годишна възраст нататък. Из рубриката "От живия живот" Simple Smile

# 36
  • SF
  • Мнения: 21 167
А, добре. Извинявам се тогава. Щом познава марките, нека им празнува рождените дни. Празници да има!

# 37
  • Мнения: 9 521
А, добре. Извинявам се тогава. Щом познава марките, нека им празнува рождените дни. Празници да има!



нещо се бъркате, детето има рожден ден, който са направили тематичен. не е чудо невиждано.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Детето има рожден ден, не марката.Satisfied

# 39
  • Мнения: 2 798
А и Тоци има идеален повод да блесне с червената рокля. С малко височка талия...дали все пак скоро ще сътвори новина и тя или ще си тънем в догадки ?

# 40
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
ИГ е пълен с майтапи след вчерашните новини за бременността на Риана.
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Тръмп е голям фен на Роки и е следял цялата драма по задържането и осъждането му в Швеция.

Това беше добро.
Риана ми харесва като бременна.

# 41
  • Мнения: 584
Sweat SmileМного благодаря за тази и всички интересни теми, много е приятно, много!

Аз съм особено нероманнтична натура май Grin или живота ме е превърнал:)
Не си падам по трагични любовни истории, аз обичам по-обикновени, женят се, изгледат си децата без да изчаткат и да се избият, после са дърти и ходят по круизи Sweat Smile

Да не се разбира погрешно, супер ми интересно да ги чета, но не искам да ми се случват. Според мен си има хора, натури, темпераменти, които са по-склонни, по-отворени за такива преживявания. Те си ги търсят, нагласят си живота така че да им се случат и ги поддържат. Такива чувствителни, меланхолични, обичат драма - помага им и за това да се чувстват живи и за изкуството, което творят.

Аз ако съм също няма да си дам дъщеричката на турски, хипер влиятелен мъж. Любов, любов, ама знаеш ли го - ако се случи нещо там, няма измъкване Sad не че мен някой ще ме пита де. Иначе тяхната история ми е красива и е можело и любов да е, ама

Тези пък всичките женени, ама цял живот голямата любов другаде. Мен такъв така ще ми опротивее и писма и романтика и сичко Sweat Smile  Добре че обаче има и други видове хора, за да четем красиви неща сега Heart харесвам много на Вапцаров поезията

Голяма част от тези любови са си били просто забежки, но комфорта на съпруг/съпруга вкъщи не ти се ще да го разваляш чак пък. А и ако я реализираш тази любов и почнете да се питате - какво има за вечеря, плати ли тока и имам ли чисти гащи, романтиката може и да се поизгуби.

Особено са ми противни възрастни мъже с момичета малки.
Разбирам как младо момиче може да се омае от голям мъж и аз мога. То ти се струва умен, много видял, влиятелен, силен, сериозен, че романтик, а и знае как много ясно.
Но какво ще вземе мъж на 30 и нагоре от 16-20 годишна ...младостта ще и вземе и после старец. Мен момченцата на 20 не ме привличат, а пък на 16 пък дори не мога и да си помисля, то дете.
Изтръпвам направо

# 42
  • Мнения: 8 759
Преди да се зареди цялата снимка на Синди, помислих, че е краставицата!

Помислих си,
Оооххххх беее,
пак ли краставицата, че е и Патрон на темата ?!?!?!

Чела съм за любовната история на Ататюрк и Димитрина, но изобщо не вярвам да е истина.

Не че не може да е истина, но ми се струва много украсена тази история.

И аз така. Вече съм се изкривила тотално. Joy

# 43
  • Мнения: 4 133
Преди да се зареди цялата снимка на Синди, помислих, че е краставицата!

Помислих си,
Оооххххх беее,
пак ли краставицата, че е и Патрон на темата ?!?!?!

И аз така. Вече съм се изкривила тотално. Joy
Не се притеснявайте момичета, той никога няма да стане патрон на темата. Blush Прекалено мразен е тук. Joy

# 44
  • Мнения: 11 668
Не, Дейзи, не беше мразен Майкъл.
32 значки имах с неговият лик (като тинейджърка) и всичките ги носехме накичени от рамото до крачола на дънките (добре, че нямаше фейс тогава и няма компромати). А онзи ден, като го чух се сетих за теб Joy

Общи условия

Активация на акаунт