Звездни компромати - Февруари'22

  • 283 998
  • 2 767
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 133
Не, Дейзи, не беше мразен Майкъл.
32 значки имах с неговият лик (като тинейджърка) и всичките ги носехме накичени от рамото до крачола на дънките (добре, че нямаше фейс тогава и няма компромати). А онзи ден, като го чух се сетих за теб Joy
Не, хич не е мразен, само е малко цензуриран. Мислех да кажа, че любовната им историята им с Лиса е интересна и се сетих, че ще бъда линчувана. Joy

# 46
  • Мнения: 16 871
Благодаря за темата Hug

Риана и мъж
Силно фотошопирана Ева Л
Брад Пит
Сестра Кардашиян и Роналдо преди подобренията
Скрит текст:


# 47
  • Мнения: 731
Невена Коканова е просто ❤

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Благодаря за темата.Много, много се зарадвах като разбрах, че Риана е бременна.Revolving HeartsSparkling Heart

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 40 756
Нищо не прочетох за излагацията на Игнатова и Раева като водещи на инициативата..."Големите малки".
"двете изглеждаха доста притеснени и сковани и разочароваха с много лапсуси и декламации. От шеметното им присъствие в "Х Фактор" преди години нямаше следа..."
Скрит текст:


Палуна и най-добрият и приятел готвят нещо...
Скрит текст:

# 50
  • софия
  • Мнения: 25 453
Ева Л не прилича на себе си.

# 51
  • Мнения: 7 708
Penelope Cruz  за списание Fotogramas, февруари 2022
 
Скрит текст:

# 52
  • Мнения: 2 798
Хавиер дали трудно преглъща колажите с Бандерас Joy

# 53
  • Мнения: 1 586
Преслава с розови плитки:
Скрит текст:

# 54
  • Мнения: 1 593
Ауу,
Ева Л не прилича на себе си.
Върнах се да видя къде е Ева. Прочетох пак поста, пак разгледах снимките..  и викам явно има грешка... после се загледах в списанието, че пише Ева. Харесвам я много като външност, но хич не я познах.
Аз бях от онези с драматичните любови.. от както срещнах мъжът ми (който е по-романтичен от мен) вече хич не съм. Някакси ми е едно спокойно с него. Вече 10 години, без драма, без ревност, само любов и разбирателство. Все едно живееш с двама. Любовник и най-добрият ти приятел (пу пу).
Тоца за мен си е бременна, пък да видим
Редактирам се
Извинявай кактусче, че те пропуснах. Страхотна тема, обичам да чета за подобни любовни истории, без да ги изживявам Joy Винаги се стараеш толкова много, от къде толкова време, желание и идеи. Адмирации Heart

Последна редакция: вт, 01 фев 2022, 13:30 от Александрия

# 55
  • Мнения: 12 982
Страхотно начало, Кактусче, с голям интерес прочетох всичко! Какви любови е имало едно време, а сега… знаете.

Оня ден говорехме за тези грозни бански, на нашата Николета по- хубаво и стои от на гърчавата манекенка:

# 56
  • Мнения: 4 133
От по-новите истории мисля, че тази на Аня Пенчева и Стефан Данаилов може да се опише като бурна и забранена любовна история. И двамата са били много увлечени един от друг. Но той е бил женен. Но казва, че Аня е била единствената жена заради която е мислел да напусне жена си.

# 57
  • Мнения: 7 708
Nicole Scherzinger на 2022 Pegasus World Cup
Скрит текст:


# 58
  • Мнения: 12 473
Много силно оформление, Кактусче.

Припомни ми, че съм кръстена на Самуиловата любима..🌺

# 59
  • Мнения: 8 877
От по-новите истории мисля, че тази на Аня Пенчева и Стефан Данаилов може да се опише като бурна и забранена любовна история. И двамата са били много увлечени един от друг. Но той е бил женен. Но казва, че Аня е била единствената жена заради която е мислел да напусне жена си.
Представям си жена му на Данаилов - за мен това мъжът ти да има публични любовни истории е точно публично унижение. Бая трябва да си си преглътнал самоуважението, че да го търпиш. Не е любов това, мазохизъм е.

Общи условия

Активация на акаунт