Звездни компромати - Февруари'22

  • 284 072
  • 2 767
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 133
Аз казах, че Аня и Стефан Данаилов са били много влюбени. Разбира се, че за жена му това не е било ок. Но има такива хора, макар и аз да не го разбирам как е търпяла жена му. Същото важи и за мъжа на Невена Коканова, който е знаел за връзката й с Раде Маркович.

# 61
  • София-Младост
  • Мнения: 23 361
На Елизабет Хърли ми заприлича в първия момент Лонгория.
Доста са я потъмнили в лице...но иначе в инстаграм като я гледам във видеото си е тя.

# 62
  • Мнения: 7 710
Саня Борисова
Скрит текст:


# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 1 022
Мис Съединени американски щати 2019 година Чесли Крист е открита мъртва на улица в центъра на Ню Йорк.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10458053/Miss-USA-2019- … ding.html#gallery

Скрит текст:
Полицията е намерила тялото на 30-годишната Чесли Крист в неделя сутринта. Скочила е от 29-тия етаж на сградата, в която живее.

Крист е родена в Джаксън, Мичиган на 28 април 1991 година, завършва право, само че работи и като сътрудник на телевизионното развлекателно предаване „Екстра“

Крист печели състезанието Мис Съединени американски щати през 2019 година Тя се класира и в топ 10 в състезанието Мис Вселена.

Крист е оставила предсмъртно писмо, в което моли всичките й движимости да бъдат предадени на майка й

Много тъжно как млади хора решават да отнемат живота си Sad

# 64
  • Мнения: 12 993
Много зачестиха случаите на самоубийства при млади хора:( Но дали е самоубийство в случая може би не се знае още. Защо млади, здрави хора решават да спрат да живеят… много тъжно:(

То Данаилов със Ирен Кривошиева също голяма любов имал…
Пепа със Сърчаджиев, но след любовта грозни сцени и в двата случая.

# 65
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 034
Много зачестиха случаите на самоубийства при млади хора:( Но дали е самоубийство в случая може би не се знае още. Защо млади, здрави хора решават да спрат да живеят… много тъжно:(

То Данаилов със Ирен Кривошиева също голяма любов имал…
Пепа със Сърчаджиев, но след любовта грозни сцени и в двата случая.

 Донякъде защото имат сигурност, няма за какво да се борят, нещата им се получават лесно...

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 2 396
Прекрасен първи пост. По тази тема искам да ви споделя едно от любимите ми стихотворения на Багряна. Посветено е на Боян Пенев.

Скрит текст:
Не те измести никой

Не те измести никой в тази къща.
И стола ти е празен в моя кът,
и в книгата ми никой не обръща
листа - недоизчетен този път.

Не гледа в лятна вечер никой с мене,
на прага седнал, звездния екран,
и никой не поема удивено
букета, рано сутринта набран.

Когато зъзна, никой не намята
с любов на плещите ми топъл шал -
и в жега, с витошка вода налята,
не ми е нежно чашата подал.

Минава пак година след година
и сменя се сезон подир сезон.
Връхлита буря, свлича се лавина,
от сняг или от плод се скършва клон...

И видимо в дома тук няма нещо
за тебе да напомня всеки миг -
ни някакви любими твои вещи,
ни в рамка на стената твоя лик.

Ти с въздуха край мене ме обгръщаш,
в кръвта ми влязъл, твоя пулс тупти -
не те измести никой в тази къща,
в която всъщност и не влезе ти.

1959

# 67
  • Мнения: 7 710
Joey King за списание Backstage
Скрит текст:





# 68
  • Viena
  • Мнения: 3 588
Страхотно начало на месеца на влюбените❤️❤️❤️

# 69
  • София
  • Мнения: 12 431
Благодаря на темата! Аз изобщо не съм по любовните истории.
Алекс Раева и Мария са ужасни водещи. Хич не се справиха с детския концерт. А Мария е като Киборг в лицето. Как пък една не е естествена, всички под калъп пластмасови.

# 70
  • Мнения: 8 763
Адмирации за времето и красотата, която твориш, Кактус!!!


За чудо и приказ си!!! Heart

# 71
  • Мнения: 5 727
Благодаря на темата! Аз изобщо не съм по любовните истории.
Алекс Раева и Мария са ужасни водещи. Хич не се справиха с детския концерт. А Мария е като Киборг в лицето. Как пък една не е естествена, всички под калъп пластмасови.
На същото мнение съм.
Дори Алекс се справи доста по-добре от Мария.
Остави външния вид, но като водещи бяха неадекватни, за мен.
Мария Игнатова не трябва да я пускат на екран, не става ...

# 72
  • Мнения: 3 576
Съжалявам, не знам как директно инстаграм снимка да кача, но това трябва да се види - Андреа на азиатка е заприличала след поредния некадърен фотошоп
https://www.instagram.com/p/CZZy0LXLRhy/?utm_medium=copy_link

# 73
  • Down south
  • Мнения: 7 705
Чудесен начален пост!
Харесвам, как Летящ Кактус оформя началото на темите. Приятни за четене и включване.

Една отново влюбена Дженифър Лопез

Последна редакция: ср, 02 фев 2022, 03:16 от Daylily

# 74
  • Мнения: 4 056
От по-новите истории мисля, че тази на Аня Пенчева и Стефан Данаилов може да се опише като бурна и забранена любовна история. И двамата са били много увлечени един от друг. Но той е бил женен. Но казва, че Аня е била единствената жена заради която е мислел да напусне жена си.
Представям си жена му на Данаилов - за мен това мъжът ти да има публични любовни истории е точно публично унижение. Бая трябва да си си преглътнал самоуважението, че да го търпиш. Не е любов това, мазохизъм е.

Към големите любови бих добавила тази на Мария към Стефан Данаилов. Не знам той колко я е обичал и дали е заслужавал да бъде обичан така.

Има едно нейно интервю във Всяка Неделя. Тя казва: Трябва да дадеш право на избор на човека когото обичаш.
https://m.youtube.com/watch?v=DLqRoVXxQMY

https://epicenter.bg/article/Poslednoto-intervyu-na-Mariya-Danai … ogrom/200140/11/0
- Ти всичко ли знаеше за живота на Стефан?
- Не, аз знам само това, което ме е интересувало. А другото, което не ме е интересувало, не го знам. Аз му простих за сина му и за всичко, дете му е, родило се е, да е живо и здраво. Но само аз си знам какво ми е на душата. И все пак за нищо не съжалявам, защото животът ми беше много богат. Какъв щеше да бъде без Стефан?! Пълен погром!

Последна редакция: вт, 01 фев 2022, 15:04 от Little heart

Общи условия

Активация на акаунт