Дисниленд Париж - тема 5

  • 28 596
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 399
Оставете багажа за съхранение в хотела и си го вземете вечерта, когато тръгнете към другия хотел. Лично аз бих спала в хотел до летището, особено ако е ранен полета, за да поспя повече.

# 46
  • Мнения: 203
Това също е вариант. Но пък имам резервация за вечеря в Аграба в 7 и после илюминациите...не знам толкова късно , дали ще можем да се придвижим.
Полета ни е чак вечерта. Но рано сутринта съм ангажирала трансфер ( по препоръка тук от групата българи в Париж), който ще ни разходи до Версай и оттам вече ще потеглим за летището. Изобщо много сложна програма се получи🙄.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 399
Може ли да споделите за трансфера до Версай, макар да е офтопик. Не знам заслужава ли си 2 пъти да ходите до другия хотел. Не може ли само единия от вас да пренесе багажа?

# 48
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Ненужно сложно си го правите, без да е необходимо.
Във втория дисни ден сутринта ставате, багаж готов, оставяте го в гардероба на хотел Санта Фе. Напуснали сте стаята. Отивате си в парка и си гледате кефа, докато ви се иска. Решавате, че ще си ходите. Отивате в Санта Фе, взимате си куфарите, качвате се на безплатния шатъл до Дисни вилидж, от там на 1 спирка до аутлета (ако правилно съм разбрала къде ще ходите) и си се настанявате късно на новото място.

# 49
  • Мнения: 203
Това би бил наистина най- добрият вариант. Само ме притеснява в 9-10 вечерта ще има ли с какво да се придвижа.
Иначе трансфера е Дисниленд- Версай- Бове с един човек от фейсбук групата "Българите в Париж" - Ивайло. Около 200 евро ни излиза за 5 човека- не знам как ви се струва...

# 50
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Защо да няма с какво да се придвижите? Нали в парка има и хора, които после се връщат с влак до Париж, ползват РЕР.

# 51
  • Мнения: 203
Всъщност да, абсолютно така ще направим🤗.
И нещо друго ми стана интересно...нашите дати са 10-11.04. Точно тези дати сега са на супер високи цени, понеже гледах за едни познати да се присъединят. Цената е двойна, в сравнение с нашата, която платихме и то само тези 2 дни. А за 12.04 изобщо билети няма...Проверих уж Великден и ваканции - не са тогава- да не би да е почивен ден, празник..че си представям тълпите.
Свързвах го с годишнината на парка, но на сайта пише , че е 06.03, дали имате представа?

# 52
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Годишнината на парка е на 12 април. От 6 март започват по-специалните увеселения.
Ще бъдете там в най-натовареното време.... народ, опашки Simple Smile

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 399
Не е ли тогава и ваканцията на повечето ученици, нали католическият Великден е на 17.04?

# 54
  • Мнения: 203
Лелее разбрах, ма доста късно очевидно...ужас. И какво да правим сега, тъкмо нагласих и резервирах всичко..То пък ако чакаме по 3 часа на едно съоръжение...

# 55
  • Мнения: 2
Прочетох за група за българите в Париж,може ли да споделите информация,тъй като много ми се иска някой гид,който да ни разходи от Дисни до Париж.

# 56
  • Мнения: 4 761
Не е ли тогава и ваканцията на повечето ученици, нали католическият Великден е на 17.04?

Точно ваканциите са тогава - със сигурност на цяла Белгия и поне на част от Германия, Нидерландия и Франция. Тези съм ги проучила, че ме вълнуват Simple Smile

# 57
  • Мнения: 203
Направо се отчаях, какво съм гледала и аз не знам. А и нали уж исках да е на рождения ден. Направо се чудя какво да правя..
Ивайло-0033783666878 - това е човекът, при когото запазих трансферите. Намерих контакта тук от форума. Нямам лични впечатления, ще видим, като идем.

# 58
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Не се паникьосвай, връщане назад няма, ще нагласите някак програмата, за да вземете възможно най-много. В кой Дисни хотел щяхте да бъдете и как ще стигнете от Париж до Дисни - РЕР, такси? В колко мислите да тръгнете от Париж в посока Дисни?

# 59
  • Мнения: 511
А колко горе долу излиза за 2 ма възрастни и едно детенце във дисниленд

Общи условия

Активация на акаунт