Майчин дом Варна - тема 13

  • 52 820
  • 840
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 607
Лежах 4 дни на системи. Лекаря разбра от мен на следващия преглед. Радвам се, че при вас не е така. Дано нямате тези проблеми с нея.
Дори и да оставим на страна Аделина, странно ми е, че за 4 дни никой друг, който е контактувал с вас, не го е уведомил, че негова пациентка е там. И той за 4 дни пък да не е стъпвал в отделението Thinking Освен ако не е отсъствал от работа.

# 76
  • Мнения: 691
Относно ФМ- аз се следих при д-р Цонев. Много обстоен преглед, всичко обеснява, отговаря на въпроси без никакъв проблем. С две ръце съм за него. Страхотен ЧОВЕК и професионалист. И ако пак се случи да имам дете, без абсолютно никакво колебание ще избера него за следящ АГ.
За Аделина - Аз съм от доволните. То и защо да не съм де... Само в началото на бременността ми каза, че много килограми качвам и да се ограничавам малко. Стана ми неприятно, но аз съм си суетна поначало 🙂
Иначе, когато отидох с болки ( преди 2 седмици точно преди да родя), д-р Костов ме прегледа за разкритие. Бих казала малко грубичко. Същият ден ми падна и тапата ( според мен заради прегледа). А като ме приемаха беше д-р Иванов. Също страхотен лекар, който предразполага и някакси се чувстваш спокойна и в сигурни ръце.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 153
Момичета, да попитам нещо. Правих БХС на 16.02., в сайта влизам на проверка с три имена, дата на раждане и дата на вземане на пробата и все още няма резултат. Изписва : В базата данни на НГЛ няма открит такъв пациент. Не ми е звъняла акушерката, но се чудя може ли толкова време пък да не излезе резултата ? Или ако е излязъл аз ли не правя нещо както трябва с въвеждането на данните ?

# 78
  • Мнения: 2 451
Момичета, да попитам нещо. Правих БХС на 16.02., в сайта влизам на проверка с три имена, дата на раждане и дата на вземане на пробата и все още няма резултат. Изписва : В базата данни на НГЛ няма открит такъв пациент. Не ми е звъняла акушерката, но се чудя може ли толкова време пък да не излезе резултата ? Или ако е излязъл аз ли не правя нещо както трябва с въвеждането на данните ?
Кръвта се праща в  болница Св. Марина. Звъннете на телефона и попитайте направо там.
Стационарен телефон 052 978649 Лаборатория Генетика в болница Св. Марина -Варна.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 153
Момичета, да попитам нещо. Правих БХС на 16.02., в сайта влизам на проверка с три имена, дата на раждане и дата на вземане на пробата и все още няма резултат. Изписва : В базата данни на НГЛ няма открит такъв пациент. Не ми е звъняла акушерката, но се чудя може ли толкова време пък да не излезе резултата ? Или ако е излязъл аз ли не правя нещо както трябва с въвеждането на данните ?
Кръвта се праща в  болница Св. Марина. Звъннете на телефона и попитайте направо там.
Стационарен телефон 052 978649 Лаборатория Генетика в болница Св. Марина -Варна.

Благодаря ! Още в понеделник ще се обадя !

# 80
  • Мнения: 1 804
Аз не съм правила БХС в МД, но във Варна се изпраща в НГЛ. Имаше известно забавяне и при мен. Говорих няколко пъти с лабораторията, защото мислех че са ми объркали имената. Оказа се, че те от своя страна изпращат пробите в София. Дълга и широка общо взето. Първо така излиза, както при вас - няма такъв пациент, после пише че е постъпила информация и малко по-късно излиза резултата.

# 81
  • Мнения: 3
Здравейте, в тази тема не открих списък за роилното в Майчин Дом.

Удобно ли ще е някой да го качи отново?
Много благодаря предварително Simple Smile

Последна редакция: нд, 06 мар 2022, 17:26 от momd24

# 82
  • Мнения: 691
Може да поискате от регистратура. Иначе искат памучно бельо (дълбоко), 2-3 нощници, чехли за баня и чехли за стаята, хавлия за баня и лице, тоалетни принадлежности. За бебето мокри кърпи.
Дано не пропускам нещо

# 83
  • Мнения: 828
За секцио ви трябват повече нощници. Поне 4.

# 84
  • Мнения: 19
Здравейте, в тази тема не открих списък за роилното в Майчин Дом.

Удобно ли ще е някой да го качи отново?
Много благодаря предварително Simple Smile


От август 2021

# 85
  • Мнения: 691
Списъкът е същият ( от преди 3 седмици).

# 86
  • Мнения: 28
Нощниците за кърмене ли трябва да са? 🤔☺

# 87
  • Мнения: 691
Нощниците за кърмене ли трябва да са? 🤔☺
Ако смятате да кърмите, да. Много по-удобно е. Въпреки, че моите 2 бяха за кърмачки, а 3-тата обикновена, с копчета отпред. Но не ми беше много удобна честно казано.

# 88
  • Мнения: 2 607
А като цяло топло ли е в болницата?

# 89
  • Мнения: 691
А като цяло топло ли е в болницата?
Принципно да, но в стаята, в която бях аз беше студено. Мисля беше 201, тази, чиито прозорец е точно над главния вход на МД. Прозореца беше отварян и съответно със счупени панти. От горната страна спокойно ми излизаха пръстите. Оплаках се от студа на всеки, които влизаше в стаята ( направо духаше в гърба ми). Ефект никакъв. Всеки отговаряше, че ще предаде на поддръжката. За 5 дни никой не дойде. С момичето, с което бях в стаята, рязахме превръзки и слагахме в отворите. Така че, ако се паднете в нея стая, ще ги видите 😁 Съмнявам се някой да ги е махнал 🙂

Общи условия

Активация на акаунт