Любители на котки - Тема 170

  • 26 207
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Харко ме буди понякога,не за да яде,а за да играем,да се гушкаме или да чистя тоалетната.

Два дни не бях у нас,гранули и вода+чистене на тоалетната му бях осигурила.Че и гушкане,с баща ми се обичат.
Но зажаднял за пауч,мрънкаше,буташе ме...
Дадох му,голямо щастие.

Добре е Харко,на температура 18-19 ° е,изобщо не му е студено.

Има ли някой идея дали подстриганата козинка ще му поникне?
Струва ми се че заздравява добре мястото.
Как се слагаше от телефон снимка в скрит текст/линк?

# 61
  • Мнения: 4 057
Бавно никне козинката. Ще се възстанови.

# 62
  • Мнения: 4 969
Сега докато боледувахме, обърнах режима си. Късно лягах и късно ставах. Див изобщо не възрази, нито веднъж не ме събуди..Някои сутрини го чувах как дивее, после лягаше да спи в краката ми. Днес му беше драма като ме видя да си вземам чантата и го затворих. Мяука жално.

# 63
  • Мнения: 7 856
Ивекс, спящ принц или дори крал е Ушатото Simple Smile.

# 64
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Негово Котейшество, ползва се с привилегии, слугите са длъжни да търпят и като седне до купичките да му се сипе, но да е пред него и да види, че пакетчето/консервата се отваря, иначе не яде!
На улицата пак така е бил... Все го заплашвам, че ще го върна, ММ се смее.

Туй е неговият кът, не се вижда кутийката с играчките, така старателно я избирах от Юска и той й видя сметката.
Хора, дивана е на почти 4 години, евтинджос, има-няма 500 лв по спомен.
Евала! Не е мръднал, тук-там по изкуственяка има следи от точене на нокти, ММ все казва, че ако го сменим и си купим хубав, Уши ще му види сметката , за туй си стоим с този.Joy

# 65
  • Мнения: 3 835
Дааам, и Джуджи не яде ако не въведеш и отвориш пауч а пред нея
Но да си призная тези номера започнаха, когато Черен нос роди и къщата се обсеби от 3 малки досадника. И после си остана.

# 66
  • Мнения: 4 357
Снимах я снощи.Вече спи по цяла нощ върху краката ни.По-скоро върху краката на МП,може би защото е мъж или усеща алфата във връзката,не знам.Струва ки се,че се пробва да маркира,но не се получава./какво означава това трептене бързо на върната опашка?/Нямала съм маркиращи котки и не знам

# 67
  • София
  • Мнения: 485
Какво точно прави като трепти така с опашка? Близо ли е до стени, предмети,ъгли? Ако е да, значи е вид маркиране. Ако когато го прави се търка във вас или примерно когато няколко часа не ви е виждала и го прави, значи се радва да ви види. Ето тук показвам, 2ри ред, третото изображение.

Скрит текст:

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 523
Стискайте палци на Зиги. Оставихме го на кастрация.

# 69
  • Мнения: 4 357
Ами,и двете ги прави.По-често се отърква в предмети и то,когато я галим.В нас също И тази опашка трепти силно.
Успех на Зиги!

Последна редакция: чт, 03 фев 2022, 10:20 от red soul

# 70
  • Мнения: 2 998
Стиснати палчета за Зиги.
Благодаря за споделеното с опашката. И ние още се опознаваме.
Оливия не иска легълцето и това е. На високо, на ниско, все го прескача. Не искам да се учи да спи при нас, защото ме е страх, че е мъниче и може неволно да я затиснем.
Вчера се шмугна като сядаше мъж ми на масата и обърна стола, тя скочи на едната страна, той падна на другата. Екшън. Много е смела в скачане и катерене и не знам дали умее да се пази

# 71
  • София
  • Мнения: 39 842
Ред, според мен е по-скоро радост (опашката).

Хари ми беше маркирал прането два пъти, но изобщо не помня бил ли е с вирната опашка.
Спас маркираше цветята в градината на баба ми по много смешен начин - засилва се, прави циганско колело на предни лапи и опикава Simple Smile У дома не е маркирал.

Прибрахте ли се вече или все още сте по български земи? Щях да питам как е минала срещата със Зак.
Фенка съм вече и на двете ти котки Joy

Стискайте палци на Зиги. Оставихме го на кастрация.
Всичко ще е наред. И на мен ми беше прималяло на лъжичката по време на операциите. Младежите за два дена забравиха, че са имали операции.
И са си същите луди глави.

Оливия не иска легълцето и това е. На високо, на ниско, все го прескача.
Каква материя е?
Едното легло е на Dubex. Купихме го когато взехме Аш. Вътрешността е мека.
Купихме още едно легло, по-голямо. Материята е същата. Цвета е еднакъв, черен. Марка не знам.
Харесват и двете легла.

Купих още едно за спалнята. Цвят - сив, материя - подобна. Турците го водят плюш.
Много меко и космато. И не го харесват. Прескачат го. Ако оставя някой в леглото, лежи за минута и веднага изчезва.

# 72
  • София
  • Мнения: 485
Може и да кажа голяма глупост, но все пак..аз не съм чувала женска котка да маркира. Но не смея и да кажа, че съм знаеща относно котките, макар че съм гледала 3 женски преди 10 години и нито една не го е правила.
Наблюдавай я, виж има ли мокро и дали мирише на пишкано, но и според мен е радост.
Успех на Зиги. Flowers Four Leaf Clover Всичко ще бъде наред.
Лалка, благодарение на теб научих за тази порода. Искам много котараче и се бях спряла между две породи - британска късокосместа и руска синя котка. Заради Зиги вече ще избирам между три. Purple Heart

# 73
  • Мнения: 2 998
Изглежда подобно на това, което сте показали, но е в друг цвят, марката не помня, но след работа може да го снимам.
То може и аз илюзорно да си мисля, че може да се научи да спи в легълце, но ми се искаше да има такъв навик. Така ще може да се чувства в свои води в която и да е стая и при пътуване.

Последна редакция: чт, 03 фев 2022, 10:39 от AnMary

# 74
  • София
  • Мнения: 39 842
То може и аз илюзорно да си мисля, че може да се научи да спи в легълце, но ми се искаше да има такъв навик.
Сложи я в леглото, погали я, като легне също гали. Ако заспи някъде я пренеси в леглото, гали.

В началото леглото на Аш беше в хола. Хоум офис сме и хола ни е работното място. Вечер пренасяхме леглото в спалнята.
Сега всеки спи където си иска. Когато са в стаята на дъщеря ми: Оникс - много често в люлката на катерушката или в голямото легло; Аш - на компютърния стол на дъщеря ми. В хола спят в леглото, но само от време на време. Поспиват и в кошниците на катерушката.
В стаята на синът ми - спят в леглото му, най-често върху или до него.
Вечер в спалнята спят в краката ни. През деня - на спалнята.
Зависи къде го удари дрямката Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт