Любители на котки - Тема 170

  • 26 298
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 856
Май и женските маркират, но не с урина. Поне аз така тълкувам действието, при което си търкат бузата в човек или предмет. Предполагам, че по този начин удостоверяват, че нещо е тяхно притежание.

Стискаме палци и лапички за Зиги.

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
red,маркира.
Понеже съм влюбена в котките,нося все по нещичко на маците навън и съм виждала не една женска котка да го прави.Нвкакви феромони ли,не знам,не е точно урина.
И Харко правеше подобни движения,за щастие му минаха желанията вече за маркиране.

Лалка,стискаме палци и лапи.
После ако киха,не се стряскай.
Много странно ще изглежда,може да се крие ден-два.
Дано мине много леко и да се възстанови бързо.

# 77
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 780
Много отдавна не съм писал, нямам много време, но просто това няма как да не го споделя.

# 78
  • София
  • Мнения: 12 302
Включвам се и аз с данък и с Шепичка в подобна поза Simple Smile



Може и на кръгче да спи или да настръхне, докато се гонят със Страх:


А ето го и охранилият се Страх и двамата заедно

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 534
Взел го е мъжът ми. Каза, че е дезориентиран, искал да го погали, той се е дръпнал.
Ще го видя довечера как е.

# 80
  • София
  • Мнения: 39 937
Взел го е мъжът ми. Каза, че е дезориентиран, искал да го погали, той се е дръпнал.
Нормално е при излизане от упойка. Ти докато се прибереш той ще е вече пушка.

# 81
  • Мнения: 10 816
АнМари и Триша, като търсех как беше сайта на gps тракера, установих, че все пак имало такси. Frowning1 Цената му инак е 30$ без доставка. Пращат от САЩ. Май няма да е този... Ето, все пак, да го разгледате: https://landairsea.com/products/landairsea-54

Освен да пробвам на Tile моделчето Sticker, което е като монета от 2 лв, самозалепващо се, да видя на какво разстояние лови блутут-а, но не е gps проследяване... По-скоро докато си разхождам котката да знам под коя кола се е шмугнала...

Продължавам да проучвам за евтино и надеждно gps тракерче...

Нямам нови снимки, но една на Оливърчето...

# 82
  • Мнения: 3 893
Това с потреперва ето на опашката е много характерно за Джуджи. Тя е много специална, капризна…
Ето какво прави като е гладна . Застава на ръба и почва да хвърля от това панерче долу всичко…

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 443
За добро утро Grinning

# 84
  • Мнения: 8
Здравейте, данък с новата любима игра на Сайлър.
Аз с едно питане. Кастрирах го преди две седмици (на 6 месеца и половина.), слава Богу, всичко мина леко, възстанови се много бързо, на другия ден играеше като шур. Поведението му обаче от тогава е коренно различно. От най-гушкавото и мъркащо коте се превърна в страшно диване. Не дава да го галиш, постоянно тича, напада ръце и крака, на игра, но......Понеже спи при мен, най-неприятното е, че се опитва и да ми се хвърля на лицето, направи ми рана на клепача онзи ден. На играчките не обръща особено внимание. Та се чудя дали е посткастрационен синдром, който има шанс да премине, дали се проявява вече истинският характер и специално има ли някакъв начин от това скачане по лицето да го отуча. Извинявам се за многото въпроси, нямам никакъв опит с котки, гледала съм английски булдог преди години. Благодаря предварително.

# 85
  • Мнения: 1 425
Много интересно, аз знам, че се успокояват при кастрация, и при Феликс промяната беше към по-добро. Дано да е някакъв период и да отмине.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 915
Бе, викам си де отидоха котките, пък то нова тема имало. Благодаря!
Една спяща Лора върху любимото и одеало, меси доволно с лапи и спи като камък. Много и тича червен цвят, отваря я, искам да и сложа звънче с червено на врата, но няма да го търпи.


За който не е видял, да обадя, че другата седмица ще има на лидъл легла за домашни любимци, мисля да зарадвам нашето, на детето да не е капо пък ще взема спален комплект Хари Потър, така всички са доволни.
И нашта мина кастрация на 11 януари, а да се кротне, ха днес, ха утре, еми няма, дивачка си е, може би с годините ще улегне, само да ми е жива и здрава.

# 87
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 780
Нещо, което ми напълни душата



# 88
  • Мнения: 8
Много интересно, аз знам, че се успокояват при кастрация, и при Феликс промяната беше към по-добро. Дано да е някакъв период и да отмине.
На колко беше Феликс, когато го кастрирахте.Чудя се дали пък възрастта няма значение. Той вече беше започнал да става прекалено любвеобвилен:smiles:, но не беше започнал да маркира.

# 89
  • София
  • Мнения: 16 218
От време на време (веднъж месечно) и Барни така се разбеснява и скача по главата ми. Обикновено е в леглото преди лягане. С времето установих, че Барни драска одеалото, или скача по мен, когато иска нещо да ми каже и остава неразбран. В случая в кревата вечер е, че няма търпение да си легне и ММ, и да изключим лампата, да се кротнем в леглото и той, Барни, да се намести в краката на кого си е избрал. Явно много му се спи, а ние с моткането си с баня, тоалетна, миене на зъби, го ядосваме. Обича си твърдия дневен  режим момчето, а ние, двукраките, му го разваляме с липса на дисциплина.

Общи условия

Активация на акаунт