Любители на котки - Тема 170

  • 26 144
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 28 606
И при Кити няма никакъв шанс да изтърпи нещо на врата си. Ще се нарани, докато го маха и вече не се и опитваме.
Взех фурминатор. В темата, мисля, бях чела, че не трябва да се ползва повече от два пъти седмично. Това задължително ли е или е препоръчително? Защото падат много косми.

П.П. Страхотна работа върши.

# 706
  • София
  • Мнения: 12 236
Аз също вече съм писала, но и Страх е с каишка от зооплюс, където има място за надпис и номер. Закопчалката е специална и ако се закачи някъде сама се разкопчава. Макар че е голям звяр, явно съм я сложила в период, когато е толерирал подобни неща, но няма никакъв проблем да я носи. Веднъж лятото на село, явно е минал от някъде и я е закачил и по-късно съседката ми я върна, била е някъде до оградата. Така че аз лично съм доволна и котката няма проблеми с нея. На Шепичка все още не съм сложила, но тъкмо го обмислях.
Днес тя геройски преживя втората ваксина. Попитах кога ще е третата, но ми отговориха, че завършен ваксинационен курс е само от две ваксини. Четох и наистина е така. Още по-ядосана съм на старата клиника, където водех Страх, защото там ми казаха, че са три поставяния и той има поставени като малък две петвалентни и след това една тривалентна ваксина през месец всяка, нещо от което явно не е имал нужда...

# 707
  • София
  • Мнения: 6 099
С фурминатора човек може да се увлече, тъй като все падат косми, и да реши до плешивост. Grinning Май преди време някой беше постигнал подобен ефект.

# 708
  • София
  • Мнения: 28 606
А, не, не искам чак такъв ефект, благодаря Smiley
Ще остана на два пъти, значи.

# 709
  • Мнения: 4 312
Е,как до плешивост Grinning
Аз пуснах сега месечна поръчка от зоо плюс.Искам да видя приблизително колко ми излизат месечно Изобщо не е много май.Избирах тоалетна и накрая пак съм на силикон.Взех 3 по 8 литра,която хвалеха като най-добра.Ще видим.И една 5л.от точки.Пуснах и четка с естествен косъм от точките,ама тя е за мен:-)).
От храната,два пакета по 4 кг имат още по половина,затова пуснах 2 по 2 кг пакети Може би и по толкова че изяждат на месец.

# 710
  • Мнения: 634
red soul, от коя тоалетна постелка поръча?

# 711
  • Мнения: 4 312
Не мога да сложа линк.Снимах
Сега виждам,че миришело на мандарина с ванилия.Не си представям какво ще е.Един беше писал,че пробвали всички настилки и най-накрая намерили най-добрата.Ще я видим

# 712
  • Мнения: 7 856
Мъри честити Баба Марта на всички виртуални пухкави приятелчета и на техните стопани.
Нямам никакво желание на нея да ѝ слагам мартеница - не искам да я тормозя или да си създавам излишни проблеми. Все пак тя е животинка и изобщо не я интересуват нашите традиции и празници.

# 713
  • Мнения: 4 312
Изобщо не ни се влиза пак в безмислени полемики,само ще кажа че помня баба да слагаше мартеници на яренца Както и всички съседи на времето.
Тя символизира здраве и сила и едно време се е слагала и на животни Гледаме кекави деца,кекави животни и всичко под похлупак.
Нямам нищо към никого.Само обобщавам.Май и ми е леко криво тази вечер.
Всички да имате топла и споделена вечер!❤

# 714
  • София
  • Мнения: 16 199
Едва ли е имало по-крив Първи март през последните 77 години. Цел ден като прочета пожелания за здраве и мир и ми шурват сълзите.

# 715
  • Мнения: 4 515
Честита Баба Марта мили котешки мами и татко (нали само Васко списваше тук при нас?) Бъдете румени, засмени, с любов човешка и котешка благословени. Парички да си имате безброй и на екскурзии ходете, не бъдете във застой Heart
Блеки се вози в кола. Харесва му да гледа навън Blush Мен ме е страх да не се разиграе и да не ми скочи, докато шофирам. Приятелят ми е много смел Grinning

# 716
  • Мнения: 4 955
Честита Баба Марта! Бъдете живи и здрави, вие и тези, които ни събират тук!
Див с голямо удоволствие нападна мартеничките, които непредвидливо бях поставила на плота. Реши, че са чудесни за игра!  Но когато се опитах да го окича тази вечер, избяга Simple Smile
Поне и се радва сега, забавлява се Wink

# 717
  • София
  • Мнения: 3 483
Minnie Mouse, обикновено аз пътувам с Блеки сама. Той обича да се гушка в мен точно тогава (нормално гушкането ни трае 20- 30 секунди иначе...). Решила съм проблема с нагръдник- винаги в колата е с него, за да мога във всеки един момент да го хвана и да го преместя бързо и безопасно.
Но момчето вече явно знае, че докато шофирам не трябва да ме закача и си стои кротко на предната седалка и си гледка напред или на задното стъкло- назад.

Днес на Маци сложих мартеничка на вратлето- май не разбра или нямаше нищо против (очаквах луда съпротива от тази дивачка).  
Срязах я после, за да не се притеснявам ако излезе навън.

Red soul, този прекрасен Зак е истинско съкровище 😻. Много добро голямо момче!  То и как да устоиш на такава красота, де?! Сакура е неустоима! ❤

Последна редакция: вт, 01 мар 2022, 21:36 от AnyHr

# 718
  • Мнения: 4 515
Мерси, Any, ако се престраша, ще пробвам и аз. Че и седалките са ми текстил и кожа. Двойна заплаха ми е Grinning

# 719
  • Мнения: 4 312
Момичета,аз купих това,но не е изпробвано още

Общи условия

Активация на акаунт