Фон дьо Тен, бази за грим и перфектен тен - 38

  • 50 581
  • 723
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: X
Inkey list и при мен не почистваше добре. Виж, балсама на youth ti the people е чудесен, даже ме подсети да го подновя. При мен ДУ пада много лесно с всичко в две стъпки, а съм с много суха кожа и еееей такива пори.

# 661
  • Мнения: 455
Аз също съм доволна от измивното олио на Диор, то не остава мазен филм и почиства много добре.

# 662
  • Мнения: 31 415
То обаче е спряно вече.

# 663
  • Мнения: 872
Аз пак се намесвам, ама това е страхотно:
https://www.deliriumexclusive.com/bg/grisa-za-litse-grisa-za-lit … willowherb-637352

Simple Smile

# 664
  • Мнения: 455
Аз използвам тъмния гел с въглен на същата марка, почиства перфектно без да изсушава. И аз чух, че спират олиото на Диор, имам също и един балсам за почистване (Zero), чета доста полюсни мнения за него. Ако някой е ползвал почистващия балсам на Худа, ако може да сподели мнение за него.

# 665
  • Мнения: X
Супер приличен е балсамът на Худа. Апропо, някои от нещата в бялата и козметика ме изненадаха с качество. Ментово зелен е на цвят, лека, кремава консистенция, при масажиране става прозрачна и се измива лесно. Аз ползвам и кърпичка за отстраняване, но не винаги и се измива от него до чисто- много мразя мърляви кърпички. Доволна съм.
Zero е Ок, но просто Ок за мен.

# 666
  • Мнения: 1 646
Момичета, малко тъп въпрос ще задам но предимно поръчвам онлайн и не ходя толкова по магазините. В Дъглас или Сефора предлагат ли мостри на фдт?
В Дъглас бяха дали на една приятелка на ДУ като си купувала нещо друго.
Искам да пробвам още продукти, но ми се иска ако мога да ги пробвам да видя дали ще са ми ок преди да купувам.

# 667
  • Мнения: 455
Здравей, Джули! Аз в Дъглас отдавна съм ги анатемосала, така че нямам мнение за там. Обаче в Сефора винаги са ми давали отливки, и когато съм във физически магазин и когато съм поръчвала по телефона. Момичета, моля ако някоя от вас има впечатление от новия коректор на Диор-Backstage, да сподели как се държи. Аз се изморих от търсене на такъв, който изобщо да не се събира (имам Фенти, Анастасия, Too Faced, Сефора, Кларанс, MUFE). Само този на Urban Decay-All nighter се държи добре, но го няма отдавна.

# 668
  • Мнения: 31 415
Аз го имам и много го харесвам този коректор. Обаче не е въобще да не се събира, а аз нямам никакви проблеми в зоната.

# 669
  • Мнения: 2 622
Супер приличен е балсамът на Худа. Апропо, някои от нещата в бялата и козметика ме изненадаха с качество. Ментово зелен е на цвят, лека, кремава консистенция, при масажиране става прозрачна и се измива лесно. Аз ползвам и кърпичка за отстраняване, но не винаги и се измива от него до чисто- много мразя мърляви кърпички. Доволна съм.
Zero е Ок, но просто Ок за мен.
Този балсам при мен пък е пълна скръб. Остава ми едно мазнеещо, недотам-чисто усещане и нищо не сваля. Аз ли нещо не мога да му нацеля чалъма... Ти на мокра или на суха кожа го нанасяш?

# 670
  • Мнения: X
На суха, както всички балсами, втора опаковка ползвам и много ми допада. Не колкото най-любимите ми, но цената също не е такава.
Свалям го с кърпичка.
После миеш ли с друго?

# 671
  • Мнения: 569
Аз също съм много доволна като за цената на Zero, но на розовия Original.  От синия не съм така доволна. Сега търся малка опаковка да пробвам лилавия и зеления, че и моите пори са ....

# 672
  • Мнения: 455
Момичета, имам следния въпрос. Ако някоя от вас е ползвала Nars-Soft matte или Nars-radiant longwear foundation, кой има по-добра покривност и трайност ( с комбинирана кожа съм ). И също имате ли наблюдения върху базите на Нарс ( аз имам само матиращата и засега съм доволна, но се чудя дали да си взема и другите видове ). Благодаря предварително! Blush

# 673
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 843
С какво се нанася къшъна на ТФ? Искам да го купя за подарък.

# 674
  • Мнения: 31 415
С неговата гъбка.

Общи условия

Активация на акаунт