“Мен не ме мислете” от 24-ти февруари по bTV

  • 40 860
  • 809
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 444
Иван го харесвам и вярвам, че ги мисли тези неща за българската жена, но сериала специално е реверанс към полската жена Wink 
Струва ми се, че доста буквално са го изкопирали, без изобщо да се постараят да го адаптират най-вече към начина на работа на българския съд, откъдето идват и толкова недомислици. Евала на полския такъв, ако наистина толкова бързо и ефективно работи. Можем само да си мечтаем за такова нещо.
"Съдът" видях, че е в ритуалната зала на Хиподрума, но се чудех, кое е училището. Вече знам. ;р

# 751
  • Мнения: 666
Аз съм доволна, че не ни затормозяват с тежки съдебни мъки.

# 752
  • Галифрей
  • Мнения: 4 153
Трябва да намеря полският, да видим дали са го изкопирали и само променили само имената. Ако са му купили правата могат да си направят тяхна версия. Любопитно ми да ги сравним.

# 753
  • София
  • Мнения: 27 220
Едно към едно е преписвано.

# 754
  • Мнения: 10 837
Тъкмо изгледах епизода. Всичко сте казали. Сериозна серия беше. Много силно представяне за Ася. Яна също дойде на себе си сякаш, въпреки че не разбирам защо се обади на онзи господин. Малко пак сама се набутва в батаците и ще реве после. Христо, тоя Христо! Отврат! Много грозно постъпи с децата. Поплаках си на сцената с Ели в мазето. Наглата секретарка дори няма какво да я коментирам повече.

А следващия епизод ще е пълна лудница! Мартин с този пръстен просто не знам какво си мисли, напълно се изгуби в целия цирк.

# 755
  • Мнения: 3 151
Яна според мен звънна на Павел с наивната идея да забрави за Мартин на принципа "клин клин избива".

# 756
  • София
  • Мнения: 27 220
Да, тя му се обади точно в момент, в който Мартин е свободен вече.
Таман ще се 'вземат' и ще свърши сезона. Казвам сезона, нали е 14 епизода. Ако има успех сигурно ще направят втори и така.
Ако са по 12-14 епизода и веднъж/два пъти в годината ще е добре.
Поляците имат доста епизоди.

# 757
  • Мнения: 10 837
При наличието на ужасния Христо, на объркания Мартин в картинката, е мега тъпо решение да се обади на този Павел, който пък се развежда и кой знае каква е дрмата там. Честно казано прилича ми на някакъв психопат, не знам защо си мисля, че ще се налага Марто да я спасява от него.

# 758
  • Мнения: 9 290
При наличието на ужасния Христо, на объркания Мартин в картинката, е мега тъпо решение да се обади на този Павел, който пък се развежда и кой знае каква е дрмата там. Честно казано прилича ми на някакъв психопат, не знам защо си мисля, че ще се налага Марто да я спасява от него.

И аз не разбрах за какво тръгна да се занимава с нов мъж, хем видя ,че от тия сайтове е рисковано на какво ще попаднеш. При цялата каша сега и този ,а и на мен ми е съмнителен - веднага издрънка на жена си ,че има друга жена ,а тя каза ,че я съжалява- има нещо тук.

# 759
  • Sofia
  • Мнения: 26 400
Полският колко серии/сезона е?

# 760
  • Мнения: 1 444
13 сезона по 13 серии на сезон.

# 761
  • Мнения: 9 624
Едно към едно е преписвано.
Значи както се казва -  с чужда пита помен правим 😂
Мислех, че са направили поне малко промени, за да бъде по-подходящо за нашите ширини, а то...

# 762
  • Враца
  • Мнения: 2 671
И на мен ми се струва, че има нещо нечитаво в този от сайта.

# 763
  • София
  • Мнения: 4 429


Мен не ме мислете - епизод 10

цял епизод

# 764
  • Мнения: 2 115
Много хубаво играят и Весела и Руши, добър сериал се е получил макар и преписан. Гледам го с удоволствие, защото Лъжите в нас за мен е негледаем.

Общи условия

Активация на акаунт