“Мен не ме мислете” от 24-ти февруари по bTV

  • 40 862
  • 809
  •   1
Отговори
# 765
  • Галифрей
  • Мнения: 4 156
И на мен ми се струва, че има нещо нечитаво в този от сайта.
Не ти се струва този Павел е  психо.

# 766
  • Мнения: 3 151
Днес в Преди обед беше Снежана Макавеева и каза, че тази седмица ще се появи в сериала и ще се намеси между Яна и Мартин. В какво отношение обаче, предстои да разберем.

# 767
  • Мнения: X
В какво отношение обаче, предстои да разберем.
За да развали сериала 😒

# 768
  • Мнения: 7 211
Ако е за епизодична роля, ще я преглътна.

# 769
  • Мнения: 10 837
Сериозно ли, бе? Тази ми е мега противна! Въобще няма място в сериала.

# 770
  • Галифрей
  • Мнения: 4 156
Оффф защо?  🙄 Ще преглътна само ако се появи за малко. Ох не мога да я гледам тая… 😫

# 771
  • Мнения: 1 890
Не останаха други актриси, та поканиха Снежето. Rolling Eyes Иване, ако четеш, да знаеш, че има безброй други млади и талантливи актриси. Не е нужно да давате роли на такива противни персони.

# 772
  • Мнения: 9 080
Това май е единствената актриса,която е хем красива,хем талантлива,но май няма и един фен. JoyИ на мен ми е антипатична.

# 773
  • София
  • Мнения: 13 757
Аз я харесвам, особено "р" то и.

# 774
  • Мнения: 6 493
На мен ми хареса в ролята на дъщерята в "Под прикритие", другаде не съм я гледала. На външен вид ми е симпатична.

# 775
  • Мнения: 10 837
Не я намирам за красива, но то е субективно. В ролята на дъщерята на Попов много не дразнеше, което всъщност значи, че е успяла да си изиграе ролята Grinning Като цяло няма конкретна причина, но много не я харесвам.

# 776
  • Мнения: 9 080
Ако не бъркам е работила и като модел,гледала съм някакви фотосесии,но сега не ми се рови.Хубавка е.
В Под прикритие си играеше добре,но в излъчването ѝ прозираше една надменност и арогантност.И после в Черешката си ги показа съвсем тези качества,и стана ясно че е играла себе си в сериала.И в Бензин съм я гледала,ами справя се не мога да го отрека.

# 777
  • Галифрей
  • Мнения: 4 156
Ох искам Яна и Мартин да се съберат 😫 ( Янчето ме дразни ама е добра женичка) Знам,че ще е каша но пък толкова са сладки заедно и тяхната първа целувка беше много готина.

# 778
  • Мнения: 145
Пораздегледах отгоре-отгоре какво се случва в полския сериал, дано нашите попроменят историята Simple Smile

Спойлер само за любопитни:
Скрит текст:
Яна и Мартин се женят, но Яна умира в края на девети сезон. След това има още 4 сезона.

# 779
  • Мнения: 3 961
Скрит текст:
В оригинала може и да има 13 сезона, ама Иван и Андрей едва ла предвидили толкова и едва ли ще убият Яна

Общи условия

Активация на акаунт